Turniej przeprowadzony został dnia 7 marca 2018 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1977-1963 oraz starszej – 1962 +.

WYNIKI  XI  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1 Nadolski Leszek Sportowe Kaszuby Władysławowo
2 Śliwiński Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Golla Alojzy Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Białk Ryszard Wierzchucino
6 Szulc Mariusz Połchowo
7 Piepka Adam Starzyno
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9 Nadolski Rafał Jastarnia
10 Licau Wojciech Mieroszyno
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne
12 Pipka Adam Łętowice
13 Robakowska Joanna Jastarnia
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia
15 Mach Mariusz Werblinia
16 Szefka Jan Połchowo
17 Rambiert Paweł Starzyński Dwór
18 Idkowiak Sławomir Łebcz

                                                                      

KLASYFIKACJA  SEZONU 2017/2018 GRUPA MŁODSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Suma 9 t.
1 Korthals Hieronim Połczyno 440
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 428
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 420
4 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 394
5 Szulc Mariusz Połchowo 372
6 Okoń Sławomir Leśniewo 356
7 Piepka Adam Starzyno 350
8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 310
9 Frank Mieczysław Wierzchucino 306
10 Licau Wojciech Mieroszyno 296
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne 284
12 Białk Ryszard Wierzchucino 274
13 Pipka Adam Łętowice 236
14 Nadolski Rafał Jastarnia 230
15 Matachowska Jadwiga Jastarnia 214
16 Mach Mariusz Werblinia 198
17 Robakowska Joanna Jastarnia 198
18 Szefka Jan Połchowo 166
19 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 118
20 Idkowiak Sławomir Łebcz 118
21 Laga Roman Starzyński Dwór 98
22 Konke Marcin Jastarnia 60
23 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 56
24 Majkowski Andrzej Władysławowo 48
25 Olszewski Rafał Połczyno 26
26 Lenc Leszek Hel 22
27 Nadolski Daniel Żelistrzewo 18
28 Hincke Marcin Starzyński Dwór 16
29 Felkner Krzysztof Starzyński Dwór 14
30 Konkol Adam Żelistrzewo 12
30 Wandtke Łukasz Połchowo 12

 

WYNIKI  XI  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik: Klub/Miejscowość
1 Czernicki Lech Sportowe Kaszuby Władysławowo
2 Szymański Ryszard Sportowe Kaszuby Władysławowo
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Koziróg Józef Sportowe Kaszuby Władysławowo
5 Szopa Alicja Strzelno
6 Żmuda Krzysztof Sportowe Kaszuby Władysławowo
7 Pieprzyca Dorota Karwia
8 Niemiec Marian Sasino
9 Boczyński Bernard Połczyno
10 Oberzig Stefan Sportowe Kaszuby Władysławowo
11 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
12 Żaczek Julian Strzelno
13 Jaworski Krzysztof Rzucewo
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15 Kujawski Piotr Władysławowo
16 Dziubek Adam Mała Piaśnica
17 Tuszer Joachim Starzyno
18 Bartkowski Jerzy Karwińskie Błota
19 Samel Jerzy Starzyński Dwór

                                                           

KLASYFIKACJA  SEZONU 2017/2018  GRUPA STARSZA

Lb. Nazwisko i imię Miejscowość Suma 9 t.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 442
2 Tuszer Franciszek Starzyno 436
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 412
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 392
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 378
6 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 374
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 330
8 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 326
9 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 290
10 Niemiec Marian Sasino 284
11 Żaczek Julian Strzelno 254
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 242
13 Pranga Józef Starzyno 228
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 216
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica 208
16 Boczyński Bernard Połczyno 204
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo 176
18 Kujawski Piotr Władysławowo 160
19 Bartkowski Jerzy Karw. Błota 148
20 Szopa Alicja Strzelno 122
21 Tuszer Joachim Starzyno 116
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór 112
23 Lessnau Henryk Chałupy 104
24 Wizert Mieczysław Hel 78
25 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 56
26 Płomień Waldemar Błądzikowo 52
27 Pieprzyca Dorota Karwia 38
28 Białk Józef Strzelno 32
29 Maciejewski Janusz Kosakowo 16

 

KLASYFIKACJA MIEJSCOWOŚCI DO SPORTOWEJ LIGI GMINY PUCK 2018

Msc. Miejscowość: Gr. Mł. Gr. St. Suma:
1 POŁCZYNO 27 20 47
1 STARZYNO 20 27 47
3 MIEROSZYNO 16 24 40
4 POŁCHOWO 24 24
5 STARZYŃSKI DWÓR 10 14 24
6 LEŚNIEWO 22 22
6 STRZELNO 22 22
8 SWARZEWO 18 18
8 PIAŚNICA/DOMATÓWKO 18 18
10 RZUCEWO 16 16
11 REKOWO GÓRNE 14 14
12 WERBLINIA 12 12
12 BŁĄDZIKOWO 12 12
14 ŁEBCZ 8 8
15 ŻELISTRZEWO 6 6

 

 

Ostatni turniej zakończeniowy – podsumowanie sezonu 2017/2018 – przeprowadzony zostanie dnia 21 marca (środa) 2018 roku o godz. 16 30 w sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ

P1080121.JPG

Categories: BANER, A_GLOWNA, Starzyno, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności