Dnia 4 sierpnia 2018 roku w Swarzewie odbyły się III Mistrzostwa Gminy Puck w kajakarstwie. W stawce 8 miejscowości z terenu Gminy zwyciężył zespół Starzyńskiego Dworu wyprzedzając kolejno Łebcz oraz Połczyno. Czołowa trójka w każdej klasyfikacji otrzymała pamiątkowe medale oraz drużynowo puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

                                                           WYNIKI:

25O m kobiet:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Skrzypkowska Magdalena Łebcz 1:56,9
2 Dodot Magdalena Łebcz 2:02,6
3 Korth Teresa Połczyno 2:05,0
4 Maszota Marta Starzyński Dwór 2:06,5
5 Bradtke Bogusława Starzyński Dwór 2:10,5
6 Szulc Barbara Połchowo 2:13,8
7 Karczewska-Strójwąs Wioletta Mieroszyno 2:15,8
8 Rąpca Izabela Starzyński Dwór 2:17,0
9 Jeka Beata Połczyno 2:18,5
10 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 2:26,5

250 m mężczyzn:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Mollin Bartłomiej Strzelno 1:46,3
2 Felkner Kacper Starzyński Dwór 1:51,7
3 Wicka Marcin Starzyński Dwór 1:53,7
4 Korthals Marcin Łebcz 1:54,6
5 Blok Mateusz Łebcz 1:59,3
6 Groenwald Wiktor Połczyno 1:59,6
7 Priebe Przemysław Łebcz 2:00,6
8 Klein Krystian Starzyński Dwór 2:00,9
9 Laddach Daniel Swarzewo 2:03,9
10 Szefka Jan Połchowo 2:07,6
11 Licau Wojciech Mieroszyno 2:09,6
12 Groenwald Eryk Połczyno 2:10,9
13 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 2:18,2
14 Groenwald Dariusz Połczyno 2:19,5

 500 m kobiet:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Magdalena Skrzypkowska Łebcz 4:18,6
2 Romanik Marta Łebcz 4:34,2
3 Dodot Magdalena Łebcz 4:43,5
4 Dettlaff Anna Łebcz 4:47,3
5 Szulc Zofia Połchowo 4:50,5
6 Maszota Marta Starzyński Dwór 4:52,1
7 Derc Karolina Połczyno 4:52,5
8 Witkowska Wioletta Mieroszyno 4:52,7
9 Lessnau Anna Połczyno 5:01,8
10 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 5:52,6

500 m mężczyzn:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Mollin Bartłomiej Strzelno 3:59,6
2 Skwiercz Piotr Swarzewo 4:05,5
3 Szweda Mieczysław Swarzewo 4:07,0
4 Rąpca Kamil Starzyński Dwór 4:09,5
5 Potracki Dariusz Połczyno 4:12,6
6 Szulc Mariusz Połchowo 4:20,1
7 Drzeżdżon Daniel Starzyński Dwór 4:24,2
8 Redlin Marek Swarzewo 4:24,2
9 Manicki Mateusz Gnieżdżewo 5:25,8
10 Rogocki Piotr Połczyno 4:28,9
11 Grandicki Przemysław Łebcz 4:38,9
12 Manicki Cyprian Gnieżdżewo 4:45,7

500 m mężczyzn (dwójkami)

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Potracki Dariusz

Rogocki Piotr

Połczyno 3:54,3
2 Laddach Daniel

Skwiercz Piotr

Swarzewo 3:58,4
3 Groenwald Fabian

Groenwald Kacper

Połczyno 3:59,5
4 Klein Krystian

Wicka Marcin

Starzyński Dwór 4:06,3
5 Groenwald Wiktor

Groenwald Eryk

Połczyno 4:20,8
6 Stencel Szymon

Adrian Adam

Gnieżdżewo 4:56,9
7 Szefka Jan

Szulc Mariusz

Połchowo 5:14,5
8 Dettlaff Sylwester

Korthals Marcin

Łebcz 5:28,3
9 Smerczak Jakub

Blok Mateusz

Łebcz 6:01,7

 500 m MIXT:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Gajdamowicz Łukasz

Gajdamowicz Joanna

Łebcz 4:01,0

 

2 Manicki Leszek

Manicka Milena

Gnieżdżewo 4:14,2
3 Gaffke Janusz

Gaffke Sylwia

Starzyński Dwór 4:18,0
4 Korth Teresa

Korthals Bernard

Połczyno 4:46,7
5 Grandicki Przemysław

Dettlaff Anna

Łebcz 4:47,1
6 Dettlaff Sylwester

Romanik Marta

Łebcz 4:49,7
7 Rąpca Izabella

Maszota Kamil

Starzyński Dwór 5:06,2
8 Bradtke Waldemar

Bradtke Bogusława

Starzyński Dwór 6:17,3

1000 m (dwójkami)

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Drzeżdżon Daniel

Szornak Rafał

Starzyński Dwór 8:08,4
2 Rąpca Kamil

Felkner Kacper

Starzyński Dwór 8:18,4
3 Groenwald Fabian

Groenwald Kacper

Połczyno 8:21,3
4 Gajdamowicz Łukasz

Gajdamowicz Joanna

Łebcz 8:30,4
5 Redlin Marek

Szweda Mieczysław

Swarzewo 8:26,5
6 Manicki Leszek

Manicki Mateusz

Gnieżdżewo 8:58,0
7 Szulc Zofia

Szulc Barbara

Połchowo 10:26,4

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

Msc. Drużyna: Punkty
1 STARZYŃSKI DWÓR 46
2 ŁEBCZ 44
3 POŁCZYNO 43
4 POŁCHOWO 26
5 SWARZEWO 24
6 STRZELNO 18
7 GNIEŻDŻEWO 18
8 MIEROSZYNO 10
Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT, Swarzewo

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności