Turnieju Halowej Piłki Nożnej OLDBOY o Puchar Wójta Gminy Puck

         Dnia 3 marca na hali w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pucku odbył się Turniej Piłki Nożnej OLDBOY o Puchar Wójta Gminy Puck . W zawodach wzięło udział 6 zespołów. Zwycięzcą Turnieju została drużyna Borkowo 1912. Najlepszym bramkarzem został Adam Wróbel (Borkowo 1912) a królem strzelców Jerzy Tuchliński (Gmina Puck I). Wszystkie zespoły oraz w/w zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, które wręczył Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Komunikat: turniej piłki nożnej Puck 2013

 

TERMINARZ  ROZGRYWEK  HALOWEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  GMINY  PUCK

 WYNIKI TURNIEJÓW:

1 turniej halówki 2013

2 turniej halówki 2013

3 turniej halówki 2013

 finał halówki 2013

TERMINY  ROZGRYWEK: 3,9,10,16,17,24 luty

03.02.2013 (niedziela)

 

10.00          Mechowo II                   –        Starzyno II

10.15          Swarzewo I          –        Werblinia II

10.30          Strzelno I             –        Mechowo II

10.45          Starzyno II           –        Swarzewo I

11.00          Strzelno I             –        Werblinia II

11.15          Mechowo II                   –        Swarzewo I

11.30          Werblinia II                   –        Starzyno II

11.45          Swarzewo I          –        Strzelno I

12.00          Werblinia II                   –        Mechowo II

12.15          Starzyno II           –        Strzelno I

12.30          Mechowo I           –        Starzyno I

12.45          Swarzewo II         –        Werblinia I

13.00          Strzelno II            –        Mechowo I

13.15          Starzyno I            –        Swarzewo II

13.30          Strzelno II            –        Werblinia I

13.45          Mechowo I           –        Swarzewo II

14.00          Werblinia I           –        Starzyno I

14.15          Swarzewo II         –        Strzelno II

14.30          Werblinia I           –        Mechowo I

14.45          Starzyno I            –        Strzelno II

 

09.02.2013 (sobota)

 

16.30          Starzyno IV                  –        Połczyno

16.45          Mieroszyno                   –        Domatowo I

17.00          Starzyno II           –        Starzyno IV

17.15          Połczyno              –        Mieroszyno

17.30          Starzyno II           –        Domatowo I

17.45          Starzyno IV                  –        Mieroszyno

18.00          Domatowo I                  –        Połczyno

18.15          Mieroszyno                   –        Starzyno II

18.30          Domatowo I                  –        Starzyno IV

18.45          Połczyno              –        Starzyno II

 

 

 

 

 

10.02.2013 (niedziela)

 

11.00          Werblinia II                   –        Starzyno IV

11.15          Swarzewo I          –        Mieroszyno

11.30          Mechowo II                   –        Domatowo I

11.45          Strzelno I             –        Połczyno

12.00          Werblinia II                   –        Domatowo I

12.15          Swarzewo I          –        Starzyno IV

12.30          Mechowo II                   –        Połczyno

12.45          Strzelno I             –        Domatowo I

13.00          Swarzewo I          –        Połczyno

13.15          Werblinia II                   –        Mieroszyno

13.30          Strzelno I             –        Starzyno IV

13.45          Mechowo II                   –        Mieroszyno

14.00          Werblinia II                   –        Połczyno

14.15          Swarzewo I          –        Domatowo I

14.30          Strzelno I             –        Mieroszyno

14.45          Mechowo II                   –        Starzyno IV

 

16.02.2013 (sobota)

 

16.30          Starzyno III                   –        Połchowo

16.45          Gnieżdżewo         –        Domatowo II

17.00          Starzyno I            –        Starzyno III

17.15          Połchowo             –        Gnieżdżewo

17.30          Starzyno I            –        Domatowo II

17.45          Starzyno III                   –        Gnieżdżewo

18.00          Domatowo II       –        Połchowo

18.15          Gnieżdżewo         –        Starzyno I

18.30          Domatowo II       –        Starzyno III

18.45          Połchowo             –        Starzyno I

 

17.02.2013 (niedziela)

 

11.00          Werblinia I           –        Starzyno III

11.15          Swarzewo II         –        Gnieżdżewo

11.30          Mechowo I           –        Domatowo II

11.45          Strzelno II            –        Połchowo

12.00          Werblinia I           –        Gnieżdzewo

12.15          Swarzewo II         –        Starzyno III

12.30          Mechowo I           –        Połchowo

12.45          Strzelno II            –        Domatowo II

13.00          Swarzewo II         –        Połchowo

13.15          Werblinia I           –        Domatowo II

13.30          Mechowo I           –        Gnieżdżewo

13.45          Strzelno II            –        Starzyno III

14.00          Werblinia I           –        Połchowo

14.15          Swarzewo II         –        Domatowo II

14.30          Mechowo I           –        Starzyno III

14.45          Strzelno II            –        Gnieżdżewo

 

 

24.02.2013 (niedziela)  FINAŁY

 

11.00          9A              –        9B

11.15          8A              –        8B

11.30          7A              –        7B

11.45          6A              –        6B

12.00          5A              –        5B

12.15          4A              –        4B

12.30          3A              –        3B

12.45          2A              –        2B

13.00          1A              –        1B

 

         GRUPA  A                                               GRUPA  B

 

  1. Strzelno I                                         1. Mechowo I
  2. Mechowo II                                               2. Strzelno II
  3. Swarzewo I                                               3. Swarzewo II
  4. Werblinia II                                               4. Werblinia I
  5. Starzyno II                                       5. Starzyno I
  6. Starzyno IV                                              6. Starzyno III
  7. Mieroszyno                                               7. Gnieżdżewo
  8. Domatowo I                                    8. Domatowo II
  9. Połczyno                                          9. Połchowo

 

 

Categories: SPORT

Leave a Reply


  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności