Trzeci Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

31 października 2021 roku przeprowadzony został trzeci turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2021. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 25 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Białk Dariusz Strzelno
2 Okoń Sławomir Leśniewo
3 Korthals Hieronim Połczyno
4 Kalwig Mariusz Swarzewo
5-6 Licau Wojciech Mieroszyno
5-6 Białk Krzysztof Strzelno
7-8 Dawidowski Eugeniusz Swarzewo
7-8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
9-12 Szulc Mariusz Połchowo
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
9-12 Piepka Adam Starzyno
9-12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13-16 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo
13-16 Białk Józef Strzelno
13-16 Mach Robert Werblinia
13-16 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Kohnke Adam Gnieżdżewo
17-24 Miotke Wojciech Mrzezino
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
17-24 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo
17-24 Pieper Łukasz Swarzewo
17-24 Pieper Paweł Swarzewo
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
25 Samel Jerzy St. Dwór

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

TRZECIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Strzelno 70
2 Swarzewo 58
3 Gnieżdżewo 44
4 Połczyno 40
5 Starzyno 38
6 Strzelno II 32
7 Werblinia 30
8 Leśniewo 28
9 Mieroszyno 22
10 Połchowo 18
10 Rekowo Górne 18
12 Mrzezino 14
12 Łebcz 14
12 Swarzewo II 14
15 Starzyński Dwór 12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

SEZONU 2021

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb. T
1 Okoń Sławomir Leśniewo 86 3
2 Białk Dariusz Strzelno 84 3
3 Korthals Hieronim Połczyno 78 3
4 Piepka Adam Starzyno 64 3
5 Licau Wojciech Mieroszyno 64 3
6 Mudlaff Marian Strzelno 62 3
7 Białk Krzysztof Strzelno 58 3
8 Szulc Mariusz Połchowo 54 3
9 Mach Robert Werblinia 52 3
10 Kalwig Mariusz Swarzewo 50 2
11 Mach Mariusz Werblinia 46 3
12 Jeka Tadeusz Strzelno 46 3
13 Boczyński Bernard Połczyno 44 3
13 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo 44 3
15 Liecau Jerzy Łebcz 42 3
15 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 42 3
17 Tuszer Franciszek Starzyno 40 2
18 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 38 2
19 Pieper Łukasz Swarzewo 34 2
20 Steinke Damian Domatowo 34 2
20 Wiesław K. R. Górne 34 2
22 Białk Józef Strzelno 32 2
23 Miotke Wojciech Mrzezino 30 2
24 Kohnke Adam Gnieżdżewo 28 2
25 Płomień Waldemar Błądzikowo 26 2
25 Steinke Kacper Domatowo 26 2
27 Samel Jerzy St. Dwór 24 2
28 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 20 1
29 Boczyński Krystian Połczyno 16 1
30 Pieper Paweł Swarzewo 14 1
30 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 14 1
30 Darga Rajmund Gnieżdżewo 14 1
30 Grandicki Przemysław Łebcz 14 1
30 Olszewski Rafał Połczyno 14 1
35 Rambiert Paweł St. Dwór 12 1
35 Darga Radosław Gnieżdżewo 12 1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

SEZONU 2021

Msc. Drużyna: Suma
1 Strzelno 204
2 Starzyno 142
3 Połczyno 138
4 Gnieżdżewo 126
5 Swarzewo 104
6 Werblinia 98
7 Leśniewo 86
8 Mieroszyno 78
9 Strzelno II 78
10 Domatowo 60
11 Łebcz 56
12 Połchowo 54
13 St. Dwór 36
14 R. Górne 34
15 Mrzezino 30
16 Błądzikowo 26
17 Połczyno II 14
17 Gnieżdżewo II 14
17 Swarzewo II 14

GALERIA ZDJĘĆ: