Trzeci turniej przeprowadzony został 27 listopada 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +. Zwycięzcami zostali odpowiednio Dariusz Białk (Strzelno) w grupie młodszej oraz Ryszard Szymański (OSiR Władysławowo) w grupie starszej.

WYNIKI III TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Białk Dariusz Strzelno
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Białk Ryszard Wierzchucino
5 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Okoń Piotr Karlikowo
8 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
9 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
10 Nadolski Rafał Jastarnia
11 Szulc Mariusz Połchowo
12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia
14 Robakowska Joanna Jastarnia
15 Grandicki Przemysław Łebcz
16 Lenc Leszek Hel
17 Mach Mariusz Werblinia
18 Liecau Jerzy Łebcz

 WYNIKI III TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
6 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
7 Pranga Józef Starzyno
8 Licau Wojciech Mieroszyno
9 Żmuda Krzysztof Łebcz
10 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
11 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
13 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
14 Białk Józef Strzelno
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
16 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
17 Żaczek Julian Strzelno
18 Tkaczyk Jerzy Starzyno
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo
20 Maciejewski Janusz Kosakowo
21 Płomień Waldemar Błądzikowo
22 Dziubek Adam Mała Piaśnica
23 Tuszer Joachim Starzyno
24 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór

 KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Białk Dariusz Strzelno 146 3
2 Okoń Sławomir Leśniewo 144 3
3 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 140 3
4 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 132 3
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 120 3
6 Okoń Piotr Karlikowo 108 3
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 98 3
8 Robakowska Joanna Jastarnia 94 3
9 Nadolski Rafał Jastarnia 90 3
10 Matachowska Jadwiga Jastarnia 86 3
11 Piepka Adam Starzyno 76 2
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 72 2
13 Lenc Leszek Hel 72 3
14 Szulc Mariusz Połchowo 70 2
15 Mach Mariusz Werblinia 70 3
16 Liecau Jerzy Łebcz 56 3
17 Grandicki Przemysław Łebcz 50 2
18 Białk Ryszard Wierzchucino 44 1
19 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 42 2
20 Szefka Jan Połchowo 38 2

KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 148 3
2 Tuszer Franciszek Starzyno 142 3
3 Licau Wojciech Mieroszyno 128 3
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 126 3
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 118 3
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 112 3
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 104 3
8 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 98 3
9 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 94 2
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 92 3
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 80 3
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 74 3
13 Białk Józef Strzelno 70 3
14 Pranga Józef Starzyno 68 2
15 Niemiec Marian Sasino 58 2
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 50 2
17 Żaczek Julian Strzelno 48 3
18 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 46 3
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo 46 3
20 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 44 2
21 Boczyński Bernard Połczyno 42 2
22 Tkaczyk Jerzy Starzyno 40 3
23 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 38 2
24 Dziubek Adam Mała Piaśnica 30 3
25 Płomień Waldemar Błądzikowo 26 3
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 10 3
26 Tuszer Joachim Starzyno 10 3
28 Samel Jerzy Starzyński Dwór 10 3
29 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 4 1

 Kolejny (czwarty) turniej przeprowadzony zostanie 4 grudnia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

P1140394 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

 

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności