Turniej przeprowadzony został dnia 3 lutego 2019 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu Młodzieżowego w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 9 zawodniczek.

 

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  SZÓSTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość:
1 Mika Małgorzata Połchowo
2 Robakowska Joanna Jastarnia
3 Czaja Joanna Połczyno
4 Duda Anna Rzucewo
5-6 Jeka Estera Strzelno
5-6 Zielińska Kamila Połchowo
7-8 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno
7-8 Białk Karolina Strzelno
9 Sikora Klaudia Mała Piaśnica

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZÓSTEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Połchowo 32
2 Strzelno 22
3 Jastarnia 18
4 Połczyno 16
5 Rzucewo 14
6 Mieroszyno 10
7 Mała Piaśnica 8

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO VI TURNIEJU

Msc. Zawodniczka: Miejscowość: Po VI Lb. Tur.
1 Mika Małgorzata Połchowo 120 6
2 Robakowska Joanna Jastarnia 100 6
3 Czaja Joanna Połczyno 94 6
4 Jeka Estera Strzelno 66 6
5 Zielińska Kamila Połchowo 64 5
6 Białk Karolina Strzelno 60 5
7 Duda Anna Rzucewo 56 5
8 Kowalska Martyna Łebcz 42 5
9 Szopa Alicja Strzelno 36 2
10 Pal Zuzanna Łebcz 34 4
11 Sikora Klaudia Mała Piaśnica 34 4
12 Brzozowska Katarzyna Mieroszyno 28 3
13 Czaja Julia Puck 26 3
14 Kempa Emilia Strzelno 12 1
15 Chwedoruk Iwona Brudzewo 8 1
15 Hincke Wiktoria Starzyński Dwór 8 1
15 Mudlaff Amelia Strzelno 8 1
18 Szornak Klaudia Domatowo 6 1
18 Rambiert Aleksandra Starzyński Dwór 6 1
18 Żaczek Karolina Strzelno 6 1

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO VI TURNIEJU

Msc. Drużyna: Po VI
1 Połchowo 184
2 Strzelno 152
3 Jastarnia 100
4 Połczyno 94
5 Łebcz 76
6 Rzucewo 56
7 Mała Piaśnica 34
8 Strzelno II 30
9 Mieroszyno 28
10 Puck 26
11 Starzyński Dwór 14
12 Brudzewo 8
13 Domatowo 6

 

Kolejny –siódmy (ostatni) – turniej przeprowadzony zostanie w dniu 24 lutego (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

P1110704 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności