3 lutego 2019 roku przeprowadzony został szósty turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2018/2019. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 34 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA  SZÓSTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Krzysztof Strzelno
4 Piepka Adam Starzyno
5-6 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Tuszer Franciszek Starzyno
7-8 Boczyński Krystian Połczyno
7-8 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Steinke Damian Domatowo
9-12 Mach Robert Werblinia
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
13-16 Grandicki Przemysław Łebcz
13-16 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
13-16 Brzozowski Marcin Mieroszyno
13-16 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
17-24 Kloka Wojciech Połchowo
17-24 Burclaff Tomasz Łebcz
17-24 Szefka Jan Połchowo
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Miotke Wojciech Mrzezino
17-24 Witza Michał Smolno
17-24 Drzeżdżon Kacper Połchowo
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Sobota Konrad Łebcz
25-32 Liecau Jerzy Łebcz
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Fobke Karol Celbowo
25-32 Białk Józef Strzelno
33 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór
33 Semmerling Krystian Darzlubie

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  SZÓSTEGO TURNIEJU

Msc. Drużyna: VI
1 Połczyno 66
2 Swarzewo 64
3 Strzelno 56
4 Starzyno 46
5 Łebcz 42
6 Połchowo 42
7 Mieroszyno 34
8 Starzyński Dwór 34
9 Werblinia 32
10 Rekowo Górne 26
11 Leśniewo 22
12 Domatowo 18
13 Mrzezino 14
13 Smolno 14
15 Błądzikowo 12
15 Celbowo 12
15 Łebcz II 12
18 Darzlubie 10

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO VI TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Po VI Lb.
1 Korthals Hieronim Połczyno 180 6
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 166 6
3 Okoń Sławomir Leśniewo 140 6
4 Pieper Łukasz Swarzewo 124 6
5 Tuszer Franciszek Starzyno 112 6
6 Licau Wojciech Mieroszyno 110 6
7 Piepka Adam Starzyno 108 5
8 Białk Dariusz Strzelno 106 4
9 Mudlaff Marian Strzelno 106 6
10 Białk Krzysztof Strzelno 104 5
11 Mach Robert Werblinia 98 6
12 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 98 6
13 Brzozowski Marcin Mieroszyno 96 6
14 Steinke Damian Domatowo 88 5
15 Mach Mariusz Werblinia 84 6
16 Krauze Wiesław Rekowo Górne 80 5
17 Boczyński Bernard Połczyno 76 5
18 Płomień Waldemar Błądzikowo 76 6
19 Jeka Tadeusz Strzelno 74 5
19 Drzeżdżon Kacper Połchowo 74 5
21 Szulc Mariusz Połchowo 72 4
22 Burclaff Tomasz Łebcz 72 6
23 Grandicki Przemysław Łebcz 70 5
24 Miotke Wojciech Mrzezino 70 6
25 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 68 4
26 Szlas Filip Rekowo Górne 68 5
27 Boczyński Krystian Połczyno 66 4
28 Sobota Konrad Łebcz 64 5
29 Samel Jerzy Starzyński Dwór 64 6
30 Hempel Andrzej Rekowo Górne 62 5
31 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 62 6
32 Szefka Jan Połchowo 56 5
33 Liecau Jerzy Łebcz 54 5
34 Witza Michał Smolno 50 4
35 Białk Józef Strzelno 48 4
35 Fobke Karol Celbowo 48 4
37 Jarmulewski Mariusz Mieroszyno 46 2
38 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 36 3
39 Poppel Stanisław Swarzewo 34 2
40 Ustarbowski Marcin Swarzewo 34 3
41 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 30 3
41 Groenwald Szymon Połczyno 30 3
41 Grabowski Łukasz Starzyński Dwór 30 3
44 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 28 2
45 Kloka Wojciech Połchowo 26 2
46 Grön Damian Łebcz 24 2
46 Maciejewski Radosław Mieroszyno 24 2
48 Hincke Ernest Starzyński Dwór 20 2
48 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 20 2
50 Stromski Maciej Strzelno 18 1
51 Żaczek Julian Strzelno 16 1
52 Borchman Maciej Połchowo 12 1
52 Magrean Piotr Mieroszyno 12 1
52 Szweda Michał Celbowo 12 1
55 Dettlaff Mateusz Mieroszyno 10 1
55 Kowalewski Paweł Swarzewo 10 1
55 Kupferschmidt Krystian Swarzewo 10 1
55 Maszota Szymon Starzyński Dwór 10 1
55 Szmagliński Mateusz Mieroszyno 10 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO VI TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 400
2 Strzelno 360
3 Połczyno 342
4 Mieroszyno 276
5 Łebcz 230
6 Połchowo 228
7 Starzyno 220
8 Rekowo Górne 210
9 Starzyński Dwór 200
10 Werblinia 182
11 Swarzewo II 140
12 Leśniewo 138
13 Strzelno II 112
14 Domatowo 88
15 Błądzikowo 76
16 Starzyński Dwór II 70
17 Mrzezino 70
18 Celbowo 60
19 Łebcz II 54
20 Smolno 50
21 Mieroszyno II 42
22 Darzlubie 10
22 Połczyno II 10

 Kolejny – siódmy (ostatni) – turniej przeprowadzony zostanie 24 lutego (niedziela) 2019 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące).

P1110716 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności