23 lutego 2020 roku przeprowadzony został siódmy turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2019/2020. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 43 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

SIÓDMEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Tuszer Franciszek Starzyno
5-6 Pieper Łukasz Swarzewo
7-8 Steinke Damian Domatowo
7-8 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
9-12 Mudlaff Marian Strzelno
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Mach Robert Werblinia
13-16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
13-16 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13-16 Piepka Adam Starzyno
13-16 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Goszczyński Krzysztof Połczyno
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
17-24 Magrean Piotr Mieroszyno
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Szlas Filip Rekowo Górne
17-24 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo
17-24 Szulc Mariusz Połchowo
25-32 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór
25-32 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-32 Szefka Jan Połchowo
25-32 Hempel Andrzej Rekowo Górne
25-32 Steinke Kacper Domatowo
25-32 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo
25-32 Boczyński Bernard Połczyno
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
33-43 Skrzypkowski Bogdan Gnieżdżewo
33-43 Pieper Paweł Swarzewo
33-43 Fobke Karol Celbowo
33-43 Selke Wojciech Żelistrzewo
33-43 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo
33-43 Kohnke Adam Gnieżdżewo
33-43 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór
33-43 Miotke Wojciech Mrzezino
33-43 Kempka Wiesław Żelistrzewo
33-43 Konkol Adam Żelistrzewo
33-43 Kohnke Aleksander Gnieżdżewo

 KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA SIÓDMEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: VII
1 Swarzewo 66
2 Strzelno 62
3 Starzyno 58
4 Połczyno 56
5 Połchowo 42
5 Rekowo Górne 42
7 Starzyński Dwór 34
8 Domatowo 32
9 Mieroszyno 32
9 Werblinia 32
11 Gnieżdżewo 32
12 Żelistrzewo 30
13 Leśniewo 24
14 Swarzewo II 24
15 Łebcz 14
15 Strzelno II 14
17 Błądzikowo 12
18 Mrzezino 10
18 Celbowo 10
18 Żelistrzewo II 10
18 Gnieżdżewo II 10

 KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA SEZONU 2019/2020 (po odliczeniu jednego turnieju)

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Po VII Lb. Tur.
1 Korthals Hieronim Połczyno 174 6
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 170 6
3 Białk Dariusz Strzelno 164 7
4 Okoń Sławomir Leśniewo 150 6
5 Piepka Adam Starzyno 130 7
6 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 124 7
7 Mudlaff Marian Strzelno 122 7
8 Tuszer Franciszek Starzyno 122 7
9 Szulc Mariusz Połchowo 116 7
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 114 7
11 Licau Wojciech Mieroszyno 112 7
12 Białk Krzysztof Strzelno 108 7
13 Pieper Łukasz Swarzewo 106 7
14 Boczyński Krystian Połczyno 104 6
15 Krauze Wiesław Rekowo Górne 100 7
16 Steinke Damian Domatowo 98 6
17 Mach Robert Werblinia 92 7
18 Magrean Piotr Mieroszyno 88 6
19 Mach Mariusz Werblinia 84 7
20 Żmuda Krzysztof Łebcz 82 5
21 Szlas Filip Rekowo Górne 82 6
21 Liecau Jerzy Łebcz 82 7
23 Jeka Tadeusz Strzelno 80 6
24 Drzeżdżon Kacper Połchowo 78 5
25 Boczyński Bernard Połczyno 78 6
26 Płomień Waldemar Błądzikowo 74 6
26 Szefka Jan Połchowo 74 6
28 Miotke Wojciech Mrzezino 72 7
29 Fobke Karol Celbowo 70 7
30 Kupferschmidt Krzysztof Swarzewo 68 5
31 Samel Jerzy Starzyński Dwór 68 6
32 Kohnke Adam Gnieżdżewo 62 6
33 Steinke Kacper Domatowo 58 5
33 Hempel Andrzej Rekowo Górne 58 5
35 Pieper Paweł Swarzewo 54 5
36 Białk Józef Strzelno 52 4
37 Rambiert Dariusz Starzyński Dwór 46 4
38 Semmerling Krystian Darzlubie 44 4
39 Potrykus Kacper Darzlubie 34 3
40 Kupferschmidt Patryk Swarzewo 32 3
41 Pranga Józef Starzyno 28 2
42 Jaworski Krzysztof Rzucewo 26 2
43 Selke Wojciech Żelistrzewo 20 2
44 Goszczyński Krzysztof Połczyno 14 1
44 Brzozowski Marcin Mieroszyno 14 1
44 Burclaff Tomasz Łebcz 14 1
47 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 12 1
47 Grandicki Przemysław Łebcz 12 1
49 Skrzypkowski Bogdan Gnieżdżewo 10 1
49 Rambiert Krzysztof Starzyński Dwór 10 1
49 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 10 1
49 Groth Jakub Darzlubie 10 1
49 Bartkowiak Marcin Żelistrzewo 10 1
49 Kempka Wiesław Żelistrzewo 10 1
49 Konkol Adam Żelistrzewo 10 1
49 Kohnke Aleksander Gnieżdżewo 10 1

 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA SEZONU 2019/2020          

Msc. Drużyna: Suma
1 Strzelno 448
2 Swarzewo 432
3 Starzyno 424
4 Połczyno 370
5 Połchowo 282
6 Rekowo Górne 256
7 Mieroszyno 238
8 Werblinia 204
9 Łebcz 190
10 Domatowo 156
11 Leśniewo 150
12 Swarzewo II 142
13 Strzelno II 132
14 Starzyński Dwór 124
15 Darzlubie 88
16 Gnieżdżewo 84
17 Mrzezino 82
18 Celbowo 80
19 Błądzikowo 74
20 Żelistrzewo 40
21 Starzyno II 28
22 Rzucewo 26
23 Łebcz II 12
24 Żelistrzewo II 10
24 Gnieżdżewo II 10

 1 marca (niedziela) 2020 roku o godz. 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące) przeprowadzony zostanie turniej TOP 12 mężczyzn.

GALERIA ZDJĘĆ:

Categories: BANER, OKSIT, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności