Turniej przeprowadzony został 8 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.

WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Okoń Sławomir Leśniewo
2 Białk Ryszard Wierzchucino
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
5 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
6 Szulc Mariusz Połchowo
7 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
8 Nadolski Rafał Jastarnia
9 Frank Mieczysław Wierzchucino
10 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
11 Krauze Wiesław Rekowo Górne
12 Robakowska Joanna Jastarnia
13 Grandicki Przemysław Łebcz
14 Mach Mariusz Werblinia
15 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo
16 Szefka Jan Połchowo
17 Liecau Jerzy Łebcz

 WYNIKI VII TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
5 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
6 Żmuda Krzysztof Łebcz
7 Licau Wojciech Mieroszyno
8 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
9 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
11 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
13 Białk Józef Strzelno
14 Żaczek Julian Strzelno
15 Pranga Józef Starzyno
16 Boczyński Bernard Połczyno
17 Maciejewski Janusz Kosakowo
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo
19 Dziubek Adam Mała Piaśnica
20 Tkaczyk Jerzy Starzyno
21 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
22 Samel Jerzy Starzyński Dwór
23 Tuszer Joachim Starzyno
24 Pipka Adam Łętowice

KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. Tur.
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 314 7
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 312 7
3 Okoń Sławomir Leśniewo 288 6
4 Białk Dariusz Strzelno 284 6
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 284 7
6 Szulc Mariusz Połchowo 226 6
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne 222 7
8 Robakowska Joanna Jastarnia 216 7
9 Nadolski Rafał Jastarnia 212 7
10 Okoń Piotr Karlikowo 206 6
11 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 190 6
12 Korthals Hieronim Połczyno 150 3
13 Frank Mieczysław Wierzchucino 146 4
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia 138 5
15 Liecau Jerzy Łebcz 136 7
16 Mach Mariusz Werblinia 134 6
17 Grandicki Przemysław Łebcz 118 5
18 Lenc Leszek Hel 114 5
19 Piepka Adam Starzyno 112 3
20 Białk Ryszard Wierzchucino 92 2
21 Szefka Jan Połchowo 72 5
22 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 54 3
23 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 22 1

 KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. Tur.
1 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 336 7
2 Tuszer Franciszek Starzyno 334 7
3 Licau Wojciech Mieroszyno 300 7
4 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 300 7
5 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 284 6
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 266 7
7 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 260 7
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 254 7
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 236 7
10 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 226 7
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 190 7
12 Białk Józef Strzelno 170 7
13 Żaczek Julian Strzelno 162 7
14 Pranga Józef Starzyno 150 6
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 128 7
16 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 122 5
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 116 6
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo 104 7
19 Boczyński Bernard Połczyno 96 5
20 Tkaczyk Jerzy Starzyno 90 7
21 Niemiec Marian Sasino 86 3
22 Dziubek Adam Mała Piaśnica 84 7
23 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 74 5
24 Płomień Waldemar Błądzikowo 54 6
25 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 38 2
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 30 7
27 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 28 7
28 Penkowski Zbigniew Karwińskie Błota 20 4
29 Tuszer Joachim Starzyno 20 6
30 Pipka Adam Łętowice 4 1
31 Kohnke Tomasz Swarzewo 2 1

 Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie 29 stycznia (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ: