Siódmy turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej przeprowadzony został 23 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Zwycięzcami zostali odpowiednio Hieronim Korthals z Połczyna (grupa młodsza) i Ryszard Szymański ze Sportowych Kaszub Władysławowo (grupa starsza).

Kolejny (ósmy) turniej przeprowadzony zostanie dnia 30 stycznia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!

 

WYNIKI  VII  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Ryszard Wierzchucino
3 Okoń Sławomir Leśniewo
4 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
5 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
6 Frank Mieczysław Wierzchucino
7 Piepka Adam Starzyno
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne
9 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
10 Szulc Mariusz Połchowo
11 Kohnke Marcin Jastarnia
12 Okoń Piotr Karlikowo
13 Pałuba Krzysztof Rozewie
14 Pipka Adam Łętowice
15 Robakowska Joanna Jastarnia
16 Matachowska Jadwiga Jastarnia
17 Mach Mariusz Werblinia
18 Lenc Leszek Hel
19 Grandicki Przemysław Łebcz
20 Szefka Jan Połchowo
21 Idkowiak Sławomir Łebcz

   WYNIKI  VII  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
2 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
3 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
6 Tuszer Franciszek Starzyno
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
10 Lessnau Henryk Chałupy
11 Boczyński Bernard Połczyno
12 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica
15 Maciejewski Janusz Kosakowo
16 Płomień Waldemar Błądzikowo
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo
18 Pranga Józef Starzyno
19 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
20 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór
22 Tuszer Joachim Starzyno
23 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo

KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: VII Lb
1 Korthals Hieronim Połczyno 346 7
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 318 7
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 314 7
4 Okoń Sławomir Leśniewo 314 7
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 294 7
6 Frank Mieczysław Wierzchucino 266 7
7 Piepka Adam Starzyno 266 7
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 230 7
9 Szulc Mariusz Połchowo 198 6
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 196 7
11 Nadolski Rafał Jastarnia 190 6
12 Robakowska Joanna Jastarnia 180 7
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 138 6
14 Białk Ryszard Wierzchucino 134 3
15 Mach Mariusz Werblinia 134 7
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
17 Pipka Adam Łętowice 116 5
18 Lenc Leszek Hel 110 6
19 Okoń Piotr Karlikowo 108 5
20 Szefka Jan Połchowo 90 6
21 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 70 3
22 Idkowiak Sławomir Łebcz 58 5
23 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
24 Milewczyk Andrzej Swarzewo 46 4
25 Kohnke Marcin Jastarnia 30 1
26 Grandicki Przemysław Łebcz 28 2

 KLASYFIKACJA PO VII TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość VII Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 342 7
2 Tuszer Franciszek Starzyno 326 7
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 308 7
4 Licau Wojciech Mieroszyno 300 7
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 300 7
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 276 7
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 216 6
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 210 7
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 194 5
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 176 6
11 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 172 5
12 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 154 6
13 Boczyński Bernard Połczyno 146 5
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 142 7
15 Lessnau Henryk Chałupy 140 5
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo 122 6
17 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 108 7
18 Maciejewski Janusz Kosakowo 104 5
19 Niemiec Marian Sasino 94 4
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 92 6
21 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 80 4
22 Szopa Alicja Strzelno 74 2
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór 56 6
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 44 4
25 Tuszer Joachim Starzyno 44 5
26 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 42 2
27 Żaczek Julian Strzelno 42 2
28 Białk Józef Strzelno 42 2
29 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
30 Pranga Józef Starzyno 32 2
31 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

P1110518 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności