Turniej przeprowadzony został 29 stycznia 2020 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1979-1965 oraz starszej – 1964 +.
WYNIKI VIII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo |
3 | Białk Ryszard | Wierzchucino |
4 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo |
5 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo |
6 | Białk Dariusz | Strzelno |
7 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
8 | Szulc Mariusz | Połchowo |
9 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
10 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
11 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
12 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
13 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia |
15 | Mach Mariusz | Werblinia |
16 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
17 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia |
18 | Lenc Leszek | Hel |
19 | Liecau Jerzy | Łebcz |
20 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo |
21 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo |
WYNIKI VIII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo |
2 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo |
3 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
4 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno |
5 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo |
6 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
7 | Boczyński Bernard | Połczyno |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz |
9 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
10 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo |
11 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo |
12 | Białk Józef | Strzelno |
13 | Niemiec Marian | Sasino |
14 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
15 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno |
16 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
17 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
18 | Kujawski Piotr | OSiR Władysławowo |
19 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
20 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb. Tur. |
1 | Nadolski Leszek | OSiR Władysławowo | 362 | 8 |
2 | Śliwiński Ryszard | OSiR Władysławowo | 354 | 8 |
3 | Golla Alojzy | OSiR Władysławowo | 328 | 8 |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 326 | 7 |
5 | Białk Dariusz | Strzelno | 324 | 7 |
6 | Szulc Mariusz | Połchowo | 262 | 7 |
7 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 252 | 8 |
8 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 244 | 8 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 238 | 8 |
10 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 224 | 7 |
11 | Okoń Piotr | Karlikowo | 206 | 6 |
12 | Korthals Hieronim | Połczyno | 200 | 4 |
13 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 178 | 5 |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 162 | 6 |
15 | Mach Mariusz | Werblinia | 156 | 7 |
16 | Liecau Jerzy | Łebcz | 150 | 8 |
17 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 138 | 3 |
18 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 138 | 6 |
19 | Lenc Leszek | Hel | 130 | 6 |
20 | Piepka Adam | Starzyno | 112 | 3 |
21 | Szefka Jan | Połchowo | 72 | 5 |
22 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 54 | 3 |
23 | Potrykus Sylwester | Gnieżdżewo | 34 | 2 |
24 | Fiałkowski Bogusław | Jastarnia | 18 | 1 |
25 | Darga Rajmund | Gnieżdżewo | 10 | 1 |
KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | Suma | Lb. Tur. |
1 | Szymański Ryszard | OSiR Władysławowo | 386 | 8 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 380 | 8 |
3 | Dawidowski Eugeniusz | Starzyno | 344 | 8 |
4 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 340 | 8 |
5 | Czernicki Lech | OSiR Władysławowo | 332 | 7 |
6 | Koziróg Józef | OSiR Władysławowo | 308 | 8 |
7 | Wittbrodt Zbigniew | OSiR Władysławowo | 290 | 8 |
8 | Żmuda Krzysztof | Łebcz | 290 | 8 |
9 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 236 | 7 |
10 | Lessnau Henryk | OSiR Władysławowo | 226 | 7 |
11 | Oberzig Stefan | OSiR Władysławowo | 222 | 8 |
12 | Białk Józef | Strzelno | 198 | 8 |
13 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 162 | 8 |
14 | Żaczek Julian | Strzelno | 162 | 7 |
15 | Pranga Józef | Starzyno | 150 | 6 |
16 | Boczyński Bernard | Połczyno | 134 | 6 |
17 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 128 | 8 |
18 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 122 | 5 |
19 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 116 | 6 |
20 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno | 112 | 8 |
21 | Niemiec Marian | Sasino | 108 | 4 |
22 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 104 | 8 |
23 | Kujawski Piotr | OSiR Władysławowo | 90 | 6 |
24 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 72 | 7 |
25 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 42 | 8 |
26 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 42 | 8 |
27 | Kaczmarek Mariusz | OSiR Władysławowo | 38 | 2 |
28 | Penkowski Zbigniew | Karwińskie Błota | 20 | 4 |
29 | Tuszer Joachim | Starzyno | 20 | 6 |
30 | Pipka Adam | Łętowice | 4 | 1 |
31 | Kohnke Tomasz | Swarzewo | 2 | 1 |
Kolejny (dziewiąty) turniej przeprowadzony zostanie 5 lutego (środa) 2020 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.