Ósmy turniej przeprowadzony został 30 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.

Kolejny (dziewiąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 6 lutego (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.

 WYNIKI  VIII  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
3 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Szulc Mariusz Połchowo
8 Nadolski Rafał Jastarnia
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Kohnke Marcin Jastarnia
11 Robakowska Joanna Jastarnia
12 Okoń Piotr Karlikowo
13 Pałuba Krzysztof Rozewie
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia
15 Pipka Adam Łętowice
16 Grandicki Przemysław Łebcz
17 Szefka Jan Połchowo
18 Milewczyk Andrzej Swarzewo

  WYNIKI  VIII  TURNIEJU  GRUPA STARSZA

1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
2 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Tuszer Franciszek Starzyno
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
6 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
7 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
8 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
9 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
10 Boczyński Bernard Połczyno
11 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo
12 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
13 Lessnau Henryk Chałupy
14 Niemiec Marian Sasino
15 Maciejewski Janusz Kosakowo
16 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo
17 Jaworski Krzysztof Rzucewo
18 Płomień Waldemar Błądzikowo
19 Dziubek Adam Mała Piaśnica
20 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
21 Pranga Józef Starzyno
22 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
23 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
24 Tuszer Joachim Starzyno
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA 

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb
1 Korthals Hieronim Połczyno 396 8
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 364 8
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 362 8
4 Okoń Sławomir Leśniewo 358 8
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 336 8
6 Piepka Adam Starzyno 306 8
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 266 7
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 264 8
9 Szulc Mariusz Połchowo 236 7
10 Nadolski Rafał Jastarnia 226 7
11 Pałuba Krzysztof Rozewie 222 8
12 Robakowska Joanna Jastarnia 210 8
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 162 7
14 Pipka Adam Łętowice 138 6
15 Okoń Piotr Karlikowo 136 6
16 Białk Ryszard Wierzchucino 134 4
17 Mach Mariusz Werblinia 134 7
18 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
19 Lenc Leszek Hel 110 6
20 Szefka Jan Połchowo 108 7
21 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 70 3
22 Kohnke Marcin Jastarnia 62 2
23 Milewczyk Andrzej Swarzewo 62 5
24 Idkowiak Sławomir Łebcz 58 5
25 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
26 Grandicki Przemysław Łebcz 48 3

 KLASYFIKACJA PO VIII TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 392 8
2 Tuszer Franciszek Starzyno 370 8
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 356 8
4 Licau Wojciech Mieroszyno 346 8
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 334 8
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 318 8
7 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 252 7
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 248 8
9 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 234 6
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 204 7
11 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 202 6
12 Boczyński Bernard Połczyno 178 6
13 Lessnau Henryk Chałupy 166 6
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 156 8
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 154 6
16 Jaworski Krzysztof Rzucewo 140 7
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 126 6
18 Niemiec Marian Sasino 118 5
19 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 116 8
20 Płomień Waldemar Błądzikowo 108 7
21 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 92 5
22 Szopa Alicja Strzelno 74 2
23 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 62 3
24 Samel Jerzy Starzyński Dwór 58 7
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 50 5
26 Tuszer Joachim Starzyno 48 6
27 Żaczek Julian Strzelno 42 2
28 Białk Józef Strzelno 42 2
29 Pranga Józef Starzyno 42 3
30 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
31 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

P1110659 (Medium).JPG   GALERIA ZDJĘĆ                                                 

Categories: Puck, BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności