Kłos Werblinia ponownie zwycięski! 28 września 2013 r. w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki 2013/2014. W turnieju wzięło udział 122 zawodników w tym 6 kobiet z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Ryszarda Koziróg (Gran Krokowa) przed Eugeniuszem Ellwart (OSP Gnieżdżewo) oraz Markiem Radtke (Kłos Werblinia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kłos Werblinia grająca w składzie: Kazimierz Kwidziński, Maria i Juliusz Dominik, Marcin Piontke oraz Marek i Henryk Radtke, przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą Sokół Strzelno.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz 3 najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej drugiego turnieju:
1.    Koziróg Ryszard    Gran Krokowa    +172
2.    Ellwart Eugeniusz    OSP Gnieżdżewo    +168
3.    Radtke Marek    Kłos Werblinia    +167
4.    Kaźmierczak Mariusz    Gran Krokowa    +156
5.    Golla Wojciech    Rybacy Władysławowo    +154
6.    Dominik Maria    Kłos Werblinia    +122
7.    Wittbrodt Gertruda    OSP Łebcz    +113
8.    Dampc Stanisław    indywidualnie    +112
9.    Rohda Kazimierz    Gran Krokowa    +110
10.    Maszke Andrzej    Białogóra    +105
11.    Adas Wojciech    Szpela I Władysławowo    +102
12.    Białk Józef    Sokół Strzelno    +101
13.    Palczykowski Dawid    Brzozaki Mechowo    +100
14.    Adas Mateusz    Szpela I Władysławowo    +95
15.    Bresiński Stanisław    OSP Mrzezino    +93
Kromlicki Jan    Kontra Radoszewo     +93

Czołówka klasyfikacji drużynowej pierwszego turnieju:

Lp.    Drużyna    Punkty
stolikowe
1.    Kłos Werblinia    +436
2.    Gran Krokowa    +411
3.    Sokół Strzelno    +246
4.    Brzozaki Mechowo    +240
5.    OSP Gnieżdżewo    +208
6.    Rybacy Władysławowo    +206
7.    OSP Mrzezino    +178
8.    Białogóra    +130
9.    OSP Łebcz    +128
10.    Pianka Gdynia    +121

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dwóch turniejach:

Lp.    Nazwisko i imię    Drużyna    Duże Punkty    Małe Punkty
1.    Wittbrodt Gertruda    OSP Łebcz    175    +273
2.    Koziróg Ryszard    Gran Krokowa    145    +215
3.    Kwidziński Kazimierz    Kłos Werblinia    143    +280
4.    Miślisz Józef    Szpela II Władysławowo    129    +194
5.    Scheiba Zbigniew    Kłos II Werblinia    120    +173
6.    Minga Andrzej    Białogóra    116    +202
7.    Białk Józef    Sokół Strzelno    116    +168
8.    Radtke Marek    Kłos Werblinia    110    +171
9.    Ellwart Eugeniusz    OSP Gnieżdżewo    110    +168
10.    Kaźmierczak Mariusz    Gran Krokowa    107    +172
11.    Dettlaff Sylwester    OSP Mrzezino    100    +161
12.    Goyka Antoni    Emeryci Mrzezino    93    +138
13.    Tarnowski Kazimierz    Sokół Strzelno    91    +159
14.    Sitarz Adam    Szpela II Władysławowo    90    +44
15.    Brzozowski Andrzej    Brzozaki Mechowo    89    +131

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dwóch turniejach:

Lp.    Drużyna    Duże Punkty    Małe Punkty
1.    Kłos Werblinia    335    +795
2.    Sokół Strzelno    270    +579
3.    Gran Krokowa    225    +592
4.    Brzozaki Mechowo    185    +419
5.    OSP Łebcz    185    +381
6.    OSP Mrzezino    170    +358
7.    Strzecha Starzyno    155    +314
8.    Pianka Gdynia    135    +217
9.    Kłos II Werblinia    130    +236
10.    Rekowianie Rekowo    120    +169

Następny turniej Puckiej Ligi Baśki odbędzie w Wiejskim Domu Kultury w Strzelnie 12 października (sobota) o godz. 1700.

Pełną klasyfikację można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki www.pucka-liga-baski.p

info: Henryk Radtke

Categories: SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności