Turniej przeprowadzony został 27 lutego 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Kolejny (jedenasty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 13 marca (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.

 WYNIKI  X  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
3 Białk Ryszard Wierzchucino
4 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
5 Okoń Sławomir Leśniewo
6 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Piepka Adam Starzyno
9 Nadolski Rafał Jastarnia
10 Okoń Piotr Karlikowo
11 Robakowska Joanna Jastarnia
12 Krauze Wiesław Rekowo Górne
13 Pałuba Krzysztof Rozewie
14 Pipka Adam Łętowice
15 Matachowska Jadwiga Jastarnia
16 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
17 Lenc Leszek Hel
18 Szefka Jan Połchowo
19 Liecau Jerzy Łebcz
20 Mach Mariusz Werblinia
21 Milewczyk Andrzej Swarzewo

WYNIKI X TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
6 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
7 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
8 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
10 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
11 Lessnau Henryk Chałupy
12 Boczyński Bernard Połczyno
13 Pranga Józef Starzyno
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica
15 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
16 Samel Jerzy Starzyński Dwór
17 Maciejewski Janusz Kosakowo
18 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
21 Płomień Waldemar Błądzikowo
22 Tuszer Joachim Starzyno

KLASYFIKACJA PO X TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: X Lb
1 Korthals Hieronim Połczyno 496 10
2 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 456 10
3 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 456 10
4 Okoń Sławomir Leśniewo 438 10
5 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 420 10
6 Piepka Adam Starzyno 392 10
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 346 9
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 326 10
9 Nadolski Rafał Jastarnia 284 9
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 276 10
11 Robakowska Joanna Jastarnia 254 10
12 Szulc Mariusz Połchowo 236 7
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia 204 9
14 Okoń Piotr Karlikowo 198 8
15 Pipka Adam Łętowice 188 8
16 Białk Ryszard Wierzchucino 180 4
17 Mach Mariusz Werblinia 162 9
18 Lenc Leszek Hel 150 8
19 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 126 4
20 Szefka Jan Połchowo 124 8
21 Kohnke Marcin Jastarnia 94 3
22 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 90 4
23 Milewczyk Andrzej Swarzewo 82 7
24 Idkowiak Sławomir Łebcz 70 6
25 Grandicki Przemysław Łebcz 66 4
26 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
27 Dusza Grzegorz Hel 36 1
28 Liecau Jerzy Łebcz 14 1

 KLASYFIKACJA PO X TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość X Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 488 10
2 Tuszer Franciszek Starzyno 468 10
3 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 442 10
4 Licau Wojciech Mieroszyno 438 10
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 418 10
6 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 402 10
7 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 310 10
8 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 306 8
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 286 8
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 272 9
11 Lessnau Henryk Chałupy 234 8
12 Boczyński Bernard Połczyno 228 8
13 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 226 7
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 192 10
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 174 9
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 158 8
17 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 158 10
18 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 154 6
19 Niemiec Marian Sasino 146 6
20 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 130 7
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 128 9
22 Pranga Józef Starzyno 86 5
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór 82 9
24 Białk Józef Strzelno 78 3
25 Szopa Alicja Strzelno 74 2
26 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 70 7
27 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 62 3
28 Tuszer Joachim Starzyno 62 8
29 Żaczek Julian Strzelno 42 2
30 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
31 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

P1110826 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności