Turniej przeprowadzony został 13 marca 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Zwycięzcami zostali odpowiednio: Leszek Nadolski (Sportowe Kaszuby Władysławowo) w grupie młodszej oraz Franciszek Tuszer (Starzyno) w starszej.

Kolejny (dwunasty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 20 marca (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy.

 WYNIKI  XI  TURNIEJU  GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo
2 Białk Ryszard Wierzchucino
3 Szulc Mariusz Połchowo
4 Piepka Adam Starzyno
5 Okoń Sławomir Leśniewo
6 Frank Mieczysław Wierzchucino
7 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
8 Okoń Piotr Karlikowo
9 Krauze Wiesław Rekowo Górne
10 Pałuba Krzysztof Rozewie
11 Robakowska Joanna Jastarnia
12 Nadolski Rafał Jastarnia
13 Matachowska Jadwiga Jastarnia
14 Lenc Leszek Hel
15 Szefka Jan Połchowo
16 Liecau Jerzy Łebcz

WYNIKI XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo
5 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo
6 Niemiec Marian Sasino
7 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo
8 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
9 Boczyński Bernard Połczyno
10 Lessnau Henryk Chałupy
11 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno
12 Białk Józef Strzelno
13 Maciejewski Janusz Kosakowo
14 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota
15 Żaczek Julian Strzelno
16 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
17 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo
18 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo
19 Dziubek Adam Mała Piaśnica
20 Płomień Waldemar Błądzikowo
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór
22 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb
1 Nadolski Leszek Sport.Kasz.Wł-wo 506 11
2 Korthals Hieronim Połczyno 496 10
3 Okoń Sławomir Leśniewo 480 11
4 Śliwiński Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 456 10
5 Piepka Adam Starzyno 436 11
6 Golla Alojzy Sport.Kasz.Wł-wo 420 10
7 Frank Mieczysław Wierzchucino 386 10
8 Krauze Wiesław Rekowo Górne 360 11
9 Nadolski Rafał Jastarnia 312 10
10 Pałuba Krzysztof Rozewie 308 11
11 Robakowska Joanna Jastarnia 284 11
12 Szulc Mariusz Połchowo 282 8
13 Okoń Piotr Karlikowo 234 9
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia 230 10
15 Białk Ryszard Wierzchucino 228 5
16 Pipka Adam Łętowice 188 8
17 Lenc Leszek Hel 174 9
18 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 164 5
19 Mach Mariusz Werblinia 162 9
20 Szefka Jan Połchowo 146 9
21 Kohnke Marcin Jastarnia 94 3
22 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 90 4
23 Milewczyk Andrzej Swarzewo 82 7
24 Idkowiak Sławomir Łebcz 70 6
25 Grandicki Przemysław Łebcz 66 4
26 Rambiert Paweł Starzyński Dwór 50 3
27 Dusza Grzegorz Hel 36 1
28 Liecau Jerzy Łebcz 34 2

 KLASYFIKACJA PO XI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb.
1 Szymański Ryszard Sport.Kasz.Wł-wo 536 11
2 Tuszer Franciszek Starzyno 518 11
3 Licau Wojciech Mieroszyno 484 11
4 Koziróg Józef Sport.Kasz.Wł-wo 460 11
5 Żmuda Krzysztof Sport.Kasz.Wł-wo 446 11
6 Czernicki Lech Sport.Kasz.Wł-wo 442 10
7 Wittbrodt Zbigniew Sport.Kasz.Wł-wo 344 9
8 Oberzig Stefan Sport.Kasz.Wł-wo 328 11
9 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 316 9
10 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 308 10
11 Lessnau Henryk Chałupy 266 9
12 Boczyński Bernard Połczyno 262 9
13 Drzeżdżon Henryk Sport.Kasz.Wł-wo 226 7
14 Dziubek Adam Mała Piaśnica 206 11
15 Niemiec Marian Sasino 186 7
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 184 9
17 Penkowski Zbigniew Karwieńskie Błota 182 11
18 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 174 7
19 Jaworski Krzysztof Rzucewo 174 9
20 Kujawski Piotr Sport.Kasz.Wł-wo 146 8
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 140 10
22 Białk Józef Strzelno 106 4
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór 92 9
24 Pranga Józef Starzyno 86 5
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 78 8
26 Szopa Alicja Strzelno 74 2
27 Żaczek Julian Strzelno 64 3
28 Kaczmarek Mariusz Sport.Kasz.Wł-wo 62 3
29 Tuszer Joachim Starzyno 62 8
30 Majkowski Andrzej Władysławowo 40 1
31 Chęciński Robert Pierwoszyno 20 1

 

P1120013 (Medium).JPG

GALERIA ZDJĘĆ 

Categories: BANER, A_GLOWNA, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności