Trzecia (OSTATNIA)- runda Mistrzostw Gminy Puck w kręglach zostanie rozegrana 25 czerwca (CZWARTEK) br. na kręgielni w Pucku.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną obowiązuję dezynfekcja rąk wchodząc i opuszczając kręgielnie. Na obiekcie MOKSiR-u podczas trwania zawodów mogą przebywać TYLKO zawodnicy biorący udział w imprezie oraz sędziowie (zakaz wchodzenia na obiekt kibiców oraz osób towarzyszących, nie biorących udziału w rywalizacji sportowej). Limit osób jednocześnie przebywających na kręgielni – 12.

Godziny startu poszczególnych drużyn:

OSTATNI turniej (25 czerwca)  Proszę o przyjeżdżanie w miarę możliwości w wyznaczonych godzinach. Pierwszeństwo wykonywania rzutów mają zawodnicy z miejscowości, która jest wyznaczona w rozpisce.

14:30 – 15:15 (Osłonino, Połchowo, Błądzikowo, Starzyno)

15:15 – 16:00 (Urząd Gminy, Połczyno, Werblinia )

16:00 – 16:45 (Mechowo, Mieroszyno, Swarzewo )

16:45 – 17:30 (Darzlubie, Łebcz, Domatówko)

17:30 – 18:15 (Strzelno, Gnieżdżewo, Żelistrzewo)

18:30 – 19:30 (Czołowa 12 kobiet i mężczyzn w klasyfikacji po 2 turniejach).

 

KLASYFIKACJA KOBIET PO II TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię miejscowość I r. II r. Suma
1 Kulas Magdalena Darzlubie 121 126 247
2 Kos Wioletta Łebcz 117 117 234
3 Jaffke Izabela Gnieżdżewo 122 107 229
4 Szopa Alicja Strzelno 101 122 223
5 Sikora Renata Urząd Gminy 123 97 220
6 Liepke Agnieszka Gnieżdżewo 114 105 219
7 Stencel Alicja Mieroszyno 102 106 208
8 Zelewska Beata Darzlubie 106 101 207
9 Dettlaff Monika Strzelno 98 108 206
10 Dettlaff Małgorzata Łebcz 103 100 203
11 Groenwald Marzena Połczyno 104 97 201
12 Bizewska Paulina Gnieżdżewo 112 88 200

KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO II TURNIEJU:

Msc. Nazwisko i imię: miejscowość I r. II r. Suma
1 Rohda Michał Mechowo/UG 150 138 288
2 Potrykus Dariusz Strzelno 144 131 275
3 Kirszling Łukasz Gnieżdżewo 132 142 274
4 Koss Łukasz Gnieżdżewo 139 125 264
5 Białk Krzysztof Strzelno 133 130 263
6 Zielke Paweł Mieroszyno 133 125 258
7 Koss Jan Urząd Gminy 131 127 258
8 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 139 116 255
9 Białk Paweł Darzlubie 122 132 254
10 Semmerling Krystian Darzlubie 117 136 253
11 Ceszke Brunon Strzelno/UG 130 121 251
Groenwald Szymon Połczyno 130 121 251
Categories: BANER, OKSIT, SPORT

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności