Zdzisław Groth, Anna Ceszke i Białogóra najlepsi w 15. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

3 kwietnia 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbył się piętnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 118 zawodników w tym 4 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zdzisława Groth (Walety Bolszewo) przed Andrzejem Maszke (Białogóra) oraz Jerzym Bojka (Bocar Osłonino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Białogóra grająca w składzie: Andrzej Maszke, Ryszard Dawińdziak, Anna Ceszke, Jan Jamrus, Andrzej Minga oraz Stanisław Kopystecki przed drużyną LZS Sokół Strzelno oraz ekipą Kłos Werblinia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 15 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Groth Zdzisław Walety Bolszewo
2. Maszke Andrzej Białogóra
3. Bojka Jerzy Bocar Osłonino
4. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
5. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
6. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
7. Sahs Jerzy Darzlubie
8. Nadolski Daniel Kłos Werblinia
9. Liecau Roman Gran Krokowa
10. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo
11. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
12. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
13. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
14. Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno
15. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 15 turnieju:

l.p. Drużyna
1. Białogóra
2. LZS Sokół Strzelno
3. Kłos Werblinia
4. Walety Bolszewo
5. Pianka Gdynia
6. Remus Żelistrzewo
7. Karo Starzyno
8. Gran Krokowa
9. Dragon Gdynia
10. Strzecha Starzyno

 Czołówka klasyfikacji indywidualnej po piętnastu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Dawińdziak Ryszard Białogóra
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
4. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
5. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
6. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
7. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
8. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
9. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
10. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
11. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
12. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
13. Bojka Jerzy Bocar Osłonino
14. Radtke Marek Kontra Radoszewo
15. Semmerling Bogdan Darzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej po piętnastu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Pianka Gdynia
3. Szpela Władysławowo
4. Dragon Gdynia
5. Białogóra
6. Remus Żelistrzewo
7. Walety Bolszewo
8. Szpela II Władysławowo
9. Karo Starzyno
10. Rekowianie Rekowo Górne

Następny turniej odbędzie się 16 kwietnia (sobota) o godz. 17:00 w Sali MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

IMG_20160403_172344zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę z Białogóry