28 marca 2018 roku w sali gimnastycznej w Żelistrzewie odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych rocznik 2005 i młodsi (Igrzyska Dzieci) oraz rocznik 2004-2003-2002 (Igrzyska Młodzieży). Czołowa trójka chłopców i dziewcząt w każdej kategorii otrzymała pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe. Dodatkowo trzy najlepsze szkoły otrzymały puchary, które wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół w Żelistrzewie – Jolanta Bieszke. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
WYNIKI:
IGRZYSKA DZIECI (rocznik 2005 i młodsi):
CHŁOPCY:
Msc. | Nazwisko i imię: | Szkoła: |
1 | Potrykus Bartłomiej | Gnieżdżewo |
2 | Sobota Konrad | Łebcz |
3 | Gron Damian | Łebcz |
4 | Baranowski Karol | Celbowo |
5-6 | Kąkol Konrad | Rekowo Górne |
– | Kohnke Aleksander | Gnieżdżewo |
7-8 | Kupferschmidt Krystian | Swarzewo |
– | Bojke Bartosz | Rekowo Górne |
9-13 | Gurzyński Jakub | Łebcz |
– | Muller Marcel | Żelistrzewo |
– | Zielke Michał | Strzelno |
– | Kardyński Adam | Celbowo |
– | Minkowski Igor | Celbowo |
14-18 | Kowaczewić Daniel | Żelistrzewo |
– | Thiel Bartłomiej | Rekowo Górne |
– | Dułak Eryk | Celbowo |
– | Hempel Maciej | Strzelno |
– | Wiśniewski Dawid | Żelistrzewo |
DZIEWCZYNY:
Msc. | Nazwisko i imię: | Szkoła: |
1 | Białk Karolina | Strzelno |
2 | Selke Alicja | Celbowo |
3 | Leszczyńska Sara | Łebcz |
4 | Szweda Kamila | Celbowo |
5-6 | Szynczuk Nikola | Celbowo |
– | Kulpa Natalia | Żelistrzewo |
7-8 | Brzezińska Alicja | Rekowo Górne |
– | Klaus Hanna | Żelistrzewo |
9-12 | Jeka Maria | Łebcz |
– | Żaczek Karolina | Strzelno |
– | Mudlaff Amelia | Strzelno |
– | Bistram Martyna | Łebcz |
13-16 | Wojtas Julia | Rekowo Górne |
– | Kuchnowska Julia | Swarzewo |
– | Mach Roksana | Łebcz |
– | Lakowska Agata | Żelistrzewo |
17-18 | Szenkin Faustyna | Celbowo |
– | Manicka Amelia | Gnieżdżewo |
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ (rocznik 2004-2003-2002)
DZIEWCZYNY:
Msc. | Nazwisko i imię: | Szkoła: |
1 | Krzebietke Nikola | Żelistrzewo |
2 | Rathnau Magdalena | Celbowo |
3 | Gross Anna | Celbowo |
4 | Hebel Paulina | Celbowo |
5-6 | Nadolska Martyna | Łebcz |
– | Jaffke Patrycja | Łebcz |
7-8 | Selke Anna | Żelistrzewo |
– | Rinca Olimpia | Strzelno |
9-12 | Szczegielniak Zuzanna | Celbowo |
– | Milosch Kinga | Swarzewo |
– | Sztamborska Wiktoria | Żelistrzewo |
– | Dettlaff Agata | Gnieżdżewo |
13-16 | Stankiewicz Amelia | Mrzezino |
– | Hildebrandt Wiktoria | Mrzezino |
– | Mudlaff Wiktoria | Strzelno |
– | Trella Martyna | Strzelno |
17 | Krzysztofik Kinga | Żelistrzewo |
CHŁOPCY:
Msc. | Nazwisko i imię: | Szkoła: |
1 | Riebandt Jakub | Żelistrzewo |
2 | Pietruszkiewicz Jakub | Żelistrzewo |
3 | Fobke Karol | Żelistrzewo |
4 | Orański Adrian | Żelistrzewo |
5-6 | Kupferschmidt Patryk | Swarzewo |
– | Głowienke Adam | Mrzezino |
7-8 | Kohnke Adam | Gnieżdżewo |
– | Jeka Adrian | Łebcz |
9-11 | Mislisz Wojciech | Celbowo |
– | Budzisz Cezary | Łebcz |
– | Jarzębiński Jakub | Celbowo |
12-14 | Kriegier Michał | Mrzezino |
– | Dettlaff Bartosz | Strzelno |
– | Szynszecki Kacper | Strzelno |
KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ (2 dziewczyny + 2 chłopców:
IGRZYSKA DZIECI:
Msc. | Szkoła: | Punkty: |
1 | ŁEBCZ | 58 |
2 | CELBOWO | 54 |
3 | STRZELNO | 42 |
4 | REKOWO GÓRNE | 38 |
5 | GNIEŻDŻEWO | 36 |
6 | ŻELISTRZEWO | 34 |
7 | SWARZEWO | 16 |
IGRZYSKA MŁODZIEŻY:
Msc. | Szkoła: | Punkty: |
1 | ŻELISTRZEWO | 68 |
2 | CELBOWO | 50 |
3 | ŁEBCZ | 42 |
4 | MRZEZINO | 30 |
5 | STRZELNO | 28 |
6 | SWARZEWO | 20 |
7 | GNIEŻDŻEWO | 18 |