10 października 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się drugi turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 113 zawodników w tym 3 kobiety z 21 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zygfryda Klebba (OSP Mrzezino) przed Markiem Radtke (Kontra Radoszewo) oraz Lucjanem Ferra (OSP Gnieżdżewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Kontra Radoszewo grająca w składzie: Marek Radtke, Franciszek Radtke, Jan Kromlicki, Michał Drzeżdżon oraz Stanisław Klein przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą OSP Mrzezino. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra), która zajęła piętnaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 2 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino
2. Radtke Marek Kontra Radoszewo
3. Ferra Lucjan OSP Gnieżdżewo
4. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo
5. Odwald Henryk Szpela II Władysławowo
6. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo
7. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
8. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
9. Semmerling Bogdan Darzlubie
10. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo
11. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
12. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino
13. Rohda Kazimierz Gran Krokowa
14. Poerling Hubert Karo Starzyno
15. Ceszke Anna Białogóra

Czołówka klasyfikacji drużynowej 2 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Kontra Radoszewo 57,5 390
2. Gran Krokowa 52,5 330
3. OSP Mrzezino 51,0 80
4. Remus Żelistrzewo 49,5 352
5. Karo Starzyno 48,0 177
6. Bałtyk Władysławowo 46,5 310
7. Białogóra 46,0 298
8. Szpela II Władysławowo 45,5 230
9. Kłos Werblinia 45,0 379
10. Pianka Gdynia 44,0 -22

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po dwóch turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo
2. Radtke Marek Kontra Radoszewo
3. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
4. Rohda Kazimierz Gran Krokowa
5. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
6. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
7. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
8. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
9. Jankowski Adam Pianka Gdynia
10. Sahs Jerzy Darzlubie
11. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck
12. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo
13. Ferra Lucjan OSP Gnieżdżewo
14. Bielecki Piotr Pianka Gdynia
15. Stefański Stanisław Dragon Gdynia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po dwóch turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Karo Starzyno
3. Remus Żelistrzewo
4. Kontra Radoszewo
5. Pianka Gdynia
6. Szpela II Władysławowo
7. Darzlubie
8. Białogóra
9. Kaszubska Baśka Puck
10. Bałtyk Władysławowo

Następny turniej odbędzie się 24 października (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC00529

DSC00543

DSC00548

Categories: A_GLOWNA, SPORT, Mechowo

Comments are closed.

  • Aktualnośći w miesiącu

  • OKSiT Aktualności