OKSiT

Dział: SPORT

Gala Sportu Gminy Puck

Dyrektor OKSiT w imieniu kapituły „Sportowej Nagrody Wójta” odczytał protokół zebrania kwalifikacyjnego kandydatów do Nagrody w ramach 10-ciu najlepszych sportowców w Gminie Puck. Prezentacji sportowców

Kmunikaty Sport

Komunikat z dnia 14.12.2013r. z pierwszego turnieju klasyfikacyjnego w piłce siatkowej Gminy Puck na sezon  2013/2014 Komunikat z czwartego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI

Gala Sportu 2013

Relacja Video na 24kaszuby.pl i tv.polwysep.pl Dnia 15 grudnia 2013 roku,  w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się „Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck”. Program

Komunikaty sportowe

Komunikat z pierwszego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 20132014.pdf Komunikat z drugiego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w

OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2013/2014

1 oldboy 2013 – KOMUNIKAT          Z pierwszego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii                         OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2013/2014   Turniej przeprowadzony został

Tenis Zawiadomienie

Dnia 1 grudnia br. (niedziela) o godz. 10. 00 w hali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące) zostanie rozegrany pierwszy Gminny  Turniej  Klasyfikacyjny  Gminy  Puck  w 

Ludowe Zespoły Sportowe GMINY PUCK

  Ludowe Zespoły Sportowe GMINY PUCK                    Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że dnia 14 grudnia 2013 roku (sobota) o godz. 14. 00

Rodzinny Turniej Wsi 2013

Miło nam poinformować, że Rekowo Górne zajeło pierwsze miejsce 60 pkt., drugie Gnieżdżewo 53 ptk., Trzecie Połczyno 51,5pkt. w Rodzinny, Turnieju Wsi 2013 gratulujemy  

Biegi Piaśnickie 2013 Relacja Multimedialna

Dnia 12.10.2013 odbyły się XVIII BIEGI PAMIĘCI POMORDOWANYCH W PIAŚNICY ORAZ FINAŁ BIEGOWEGO GRAND PRIX POWIATU PUCKIEGO. Celem imprezy było uczczenie pamięci pomordowanych w Piaśnicy, dalsza popularyzacja

Informacja – Sport

W załączniku zmieniony terminarz i strzelcy bramek.Najbliższa kolejka 29 wrzesień (niedziela) godzina 14.00 strzelcy bramek po IV terminarz b klasy bez starzyna 2013.14

najbliższa (V) kolejka

1. Kaszubia Starzyno II – Husaria Gnieżdżewo 2. Start Mrzezino II – Piast Piaśnica/Domat. 3. Iskra Połczyno – Puma Darzlubie 4.Kłos Werblinia – Sokół Strzelno

Mecze

najbliższe mecze: niedziela (22 wrzesień) Start Mrzezino II – Kaszubia Starzyno II 14.00 Husaria Gnieżdżewo – Puma Darzlubie 14.00 Kłos Werblinia – Piaśnica/Domatówko 14.00 Wicher

Skip to content