„Czerwony Kapturek” z Domatówka

Dnia 16 lutego w Wiejskim Klubie Kultury w Domatówku odbyła się premiera filmu pt. „ Czerwony Kapturek”. Scenariusz oparto na podstawie twórczości Jana Brzechwy, reżyserią zajęła się Wiesława Roszman- Selin. W rolę głównych bohaterów bajki wcielili się mieszkańcy Domatówka natomiast realizacją nagrania filmu zajęli się Państwo Anna i Piotr Kropidłowscy.

Inspiracją do powstania filmu niewątpliwie stały się : piękna okolica stanowiąca żywą scenerię  oraz chęć mieszkańców do wzięcia udziału w „filmowej przygodzie”.

Na premierę licznie przybyli mieszkańcy Domatówka, którzy oprócz obejrzenia bajki mogli również bezpośrednio porozmawiać z odtwórcami głównych ról. Spotkanie stało się doskonałą okazją do podzielenia się wrażeniami zarówno oglądających jak i samych aktorów.

Serdeczne podziękowania należą się Paniom: Julii Lewańczyk, Justynie Albeckiej, Annie Lewańczyk, Małgorzacie Jopek, Ewie Roszman oraz Panu Józefowi Szymańskiemu. Bez Was nie byłoby tej wspaniałej przygody.

Co tak naprawdę stanie się z Czerwonym Kapturkiem, który zamieszkał wraz z matką w Wiejskim Klubie Kultury oraz co spotka złego wilka mieszkającego w domatówskim lesie?- Mamy nadzieję, że dowiecie się tego Państwo już wkrótce.

Animator Kultury w OKSiT w Gminie Puck

Wiesława Roszman- Selin

GALERIA

kaszuby24_1

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content