Turniej przeprowadzony został 20 marca 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +. Indywidualnie najlepszymi tenisistami w sezonie 2018/2019 zostali: Hieronim Korthals z Połczyna (grupa młodsza) oraz Ryszard Szymański z klub Sportowe Kaszuby Władysławowo. W klasyfikacji zaliczanej do sportowej ligi Gminy Puck pierwsze miejsce wspólnie przypadło zawodnikom Starzyna i Połczyna.
Kolejny (wspólny – obie grupy razem) turniej przeprowadzony zostanie dnia 27 marca (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.
WYNIKI XII TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo |
2 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Piepka Adam | Starzyno |
5 | Szulc Mariusz | Połchowo |
6 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
7 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
8 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
9 | Pałuba Krzysztof | Rozewie |
10 | Pipka Adam | Łętowice |
11 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
12 | Mach Mariusz | Werblinia |
13 | Szefka Jan | Połchowo |
14 | Liecau Jerzy | Łebcz |
15 | Idkowiak Sławomir | Łebcz |
WYNIKI XII TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
2 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
3 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
5 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo |
6 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo |
7 | Lessnau Henryk | Chałupy |
8 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo |
9 | Niemiec Marian | Sasino |
10 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno |
11 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
12 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo |
13 | Boczyński Bernard | Połczyno |
14 | Białk Józef | Strzelno |
15 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
16 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
17 | Pranga Józef | Starzyno |
18 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
19 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota |
20 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
21 | Tuszer Joachim | Starzyno |
22 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA SEZONU 2018/2019 GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma (bez 2 najsłabszych turniejów) | Lb |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 496 | 10 |
2 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo | 472 | 12 |
3 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 462 | 11 |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 442 | 11 |
5 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo | 432 | 11 |
6 | Piepka Adam | Starzyno | 410 | 12 |
7 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 396 | 11 |
8 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 340 | 12 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 326 | 11 |
10 | Szulc Mariusz | Połchowo | 324 | 9 |
11 | Pałuba Krzysztof | Rozewie | 292 | 12 |
12 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 270 | 11 |
13 | Okoń Piotr | Karlikowo | 234 | 9 |
14 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 230 | 10 |
15 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 228 | 5 |
16 | Pipka Adam | Łętowice | 220 | 9 |
17 | Mach Mariusz | Werblinia | 190 | 10 |
18 | Lenc Leszek | Hel | 174 | 9 |
19 | Szefka Jan | Połchowo | 172 | 10 |
20 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 164 | 5 |
21 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 96 | 5 |
22 | Kohnke Marcin | Jastarnia | 94 | 3 |
23 | Idkowiak Sławomir | Łebcz | 92 | 7 |
24 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 90 | 4 |
25 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo | 82 | 7 |
26 | Liecau Jerzy | Łebcz | 58 | 3 |
27 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 50 | 3 |
28 | Dusza Grzegorz | Hel | 36 | 1 |
KLASYFIKACJA SEZONU 2018/2019 GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | Suma (bez 2 najsłabszych turniejów) | Lb. |
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 490 | 11 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 486 | 12 |
3 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 462 | 12 |
4 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo | 442 | 10 |
5 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo | 432 | 12 |
6 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo | 428 | 12 |
7 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo | 384 | 10 |
8 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 360 | 10 |
9 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo | 332 | 12 |
10 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 314 | 11 |
11 | Lessnau Henryk | Chałupy | 304 | 10 |
12 | Boczyński Bernard | Połczyno | 288 | 10 |
13 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo | 226 | 7 |
14 | Niemiec Marian | Sasino | 220 | 8 |
15 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 214 | 10 |
16 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 196 | 8 |
17 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 194 | 10 |
18 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 194 | 11 |
19 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota | 176 | 12 |
20 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo | 174 | 9 |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 146 | 11 |
22 | Białk Józef | Strzelno | 130 | 5 |
23 | Pranga Józef | Starzyno | 104 | 6 |
24 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 100 | 10 |
25 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 90 | 9 |
26 | Szopa Alicja | Strzelno | 74 | 2 |
27 | Tuszer Joachim | Starzyno | 72 | 9 |
28 | Żaczek Julian | Strzelno | 64 | 3 |
29 | Kaczmarek Mariusz | Sport.Kasz.Wł-wo | 62 | 3 |
30 | Majkowski Andrzej | Władysławowo | 40 | 1 |
31 | Chęciński Robert | Pierwoszyno | 20 | 1 |
KLASYFIKACJA DO SPORTOWEJ LIGI GMINY PUCK 2019
Msc. | Miejscowość | Pkt. gr. młodsza | Pkt. gr. starsza | Suma |
1 | Starzyno | 22 | 27 | 49 |
1 | Połczyno | 27 | 22 | 49 |
3 | Leśniewo | 24 | – | 24 |
3 | Mieroszyno | – | 24 | 24 |
5 | Starzyński Dwór | 10 | 12 | 22 |
6 | Rekowo Górne | 20 | – | 20 |
6 | Rzucewo | – | 20 | 20 |
8 | Połchowo | 18 | – | 18 |
8 | Piaśnica/Domatówko | – | 18 | 18 |
10 | Werblinia | 16 | – | 16 |
10 | Błądzikowo | – | 16 | 16 |
12 | Swarzewo | 14 | – | 14 |
12 | Strzelno | – | 14 | 14 |
14 | Łebcz | 12 | – | 12 |