Eugeniusz Dampc, Maria Dominik i Walety Bolszewo najlepsi w 4. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

10 listopada 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się czwarty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 122 zawodników w tym 5 kobiet z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Eugeniusza Dampc (Walety Bolszewo) przed Zygmuntem Wiśniewskim (Remus Żelistrzewo) oraz Wojciechem Adas (Szpela Władysławowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Walety Bolszewo grająca w składzie: Eugeniusz Dampc, Antoni Klein, Stanisław Śliwicki, Henryk Pionka, Alojzy Bistram oraz Zdzisław Groth przed drużyną Szpela Władysławowo oraz ekipą Kaszubska Baśka Puck. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia), która zajęła osiemnaste miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta, pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 4 turnieju:

l.p.Nazwisko i imięDrużyna
1.Dampc EugeniuszWalety Bolszewo
2.Wiśniewski ZygmuntRemus Żelistrzewo
3.Adas WojciechSzpela Władysławowo
4.Dettlaff StanisławKaszubska Baśka Puck
5.Klein AntoniWalety Bolszewo
6.Rohda KazimierzGran Krokowa
7.Dawindziak RyszardBiałogóra
8.Koziróg RyszardGran Krokowa
9.Śliwicki StanisławWalety Bolszewo
10.Nowak AndrzejStrzecha Starzyno
11.Adas MateuszSzpela Władysławowo
12.Labudda KazimierzStrzecha Starzyno
13.Manicki BronisławOSP Gnieżdżewo
14.Wszałek GrzegorzKaszubska Baśka Puck
15.Bojka JerzyBocar Osłonino

Czołówka klasyfikacji drużynowej 4 turnieju:

l.p.DrużynaPunktyPunkty stolikowe
1.Walety Bolszewo68,0912
2.Szpela Władysławowo59,5586
3.Kaszubska Baśka Puck55,5257
4.Gran Krokowa50,5270
5.Białogóra49,070
6.Remus Żelistrzewo45,5126
7.Brzozaki Mechowo44,5107
8.Strzecha Starzyno43,0146
9.OSP Gnieżdżewo43,0124
10.Szpela II Władysławowo42,599

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po czterech turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imięDrużyna
1.Koziróg RyszardGran Krokowa
2.Radtke MarekKontra Radoszewo
3.Rohda KazimierzGran Krokowa
4.Dawindziak RyszardBiałogóra
5.Wiśniewski ZygmuntRemus Żelistrzewo
6.Wittbrodt JanSzpela II Władysławowo
7.Stefański StanisławDragon Gdynia
8.Balewski MieczysławDragon Gdynia
9.Scheiba ZbigniewKaro Starzyno
10.Jędrzejak WojciechBałtyk Władysławowo
11.Pipke StanisławLZS Sokół Strzelno
12.Tarnowski KazimierzLZS Sokół Strzelno
13.Dubiński MariuszKaszubska Baśka Puck
14.Adas WojciechSzpela Władysławowo
15.Sahs JerzyDarzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej po czterech turniejach:

  1. p.
Drużyna
1.Gran Krokowa
2.Pianka Gdynia
3.Kaszubska Baśka Puck
4.Remus Żelistrzewo
5.Szpela II Władysławowo
6.Karo Starzyno
7.Walety Bolszewo
8.Dragon Gdynia
9.Białogóra
10.Kontra Radoszewo

Następny turniej odbędzie się 22 listopada (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC00882

 DSC00862

DSC00877

Wprowadził:

Skip to content