II Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

24 października 2021 roku przeprowadzony został drugi turniej tenisa stołowego Gminy Puck z cyklu turniejów klasyfikacyjnych na sezon 2021. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 29 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Okoń Sławomir Leśniewo
2 Białk Dariusz Strzelno
3 Kalwig Mariusz Swarzewo
4 Mudlaff Marian Strzelno
5-6 Korthals Hieronim Połczyno
5-6 Piepka Adam Starzyno
7-8 Licau Wojciech Mieroszyno
7-8 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
9-12 Szulc Mariusz Połchowo
13-16 Steinke Damian Domatowo
13-16 Wiesław K. R. Górne
13-16 Boczyński Krystian Połczyno
13-16 Mach Robert Werblinia
17-24 Mach Mariusz Werblinia
17-24 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo
17-24 Olszewski Rafał Połczyno
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Dettlaff Łukasz Mieroszyno
17-24 Boczyński Bernard Połczyno
17-24 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo
17-24 Liecau Jerzy Łebcz
25-29 Samel Jerzy St. Dwór
25-29 Darga Radosław Gnieżdżewo
25-29 Płomień Waldemar Błądzikowo
25-29 Rambiert Paweł St. Dwór
25-29 Steinke Kacper Domatowo

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

DRUGIEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Strzelno 70
2 Starzyno 58
3 Połczyno 52
4 Swarzewo 46
5 Gnieżdżewo 40
6 Mieroszyno 34
7 Leśniewo 30
8 Werblinia 30
9 Domatowo 28
10 Starzyński Dwór 24
11 Połchowo 18
12 Rekowo Górne 16
13 Łebcz 14
13 Połczyno II 14
13 Strzelno II 14
16 Błądzikowo 12

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

PO DRUGIM TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb. T
1 Okoń Sławomir Leśniewo 58 2
2 Białk Dariusz Strzelno 54 2
3 Korthals Hieronim Połczyno 52 2
4 Piepka Adam Starzyno 46 2
5 Mudlaff Marian Strzelno 44 2
6 Licau Wojciech Mieroszyno 42 2
7 Tuszer Franciszek Starzyno 40 2
8 Mach Robert Werblinia 36 2
9 Białk Krzysztof Strzelno 36 2
9 Szulc Mariusz Połchowo 36 2
11 Steinke Damian Domatowo 34 2
12 Mach Mariusz Werblinia 32 2
13 Boczyński Bernard Połczyno 30 2
13 Jeka Tadeusz Strzelno 30 2
15 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo 28 2
15 Liecau Jerzy Łebcz 28 2
15 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 28 2
18 Kalwig Mariusz Swarzewo 26 1
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 26 2
19 Steinke Kacper Domatowo 26 2
21 Pieper Łukasz Swarzewo 20 1
22 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 18 1
23 Wiesław K. R. Górne 16 1
23 Boczyński Krystian Połczyno 16 1
25 Białk Józef Strzelno 16 1
25 Miotke Wojciech Mrzezino 16 1
27 Dettlaff Łukasz Mieroszyno 14 1
27 Darga Rajmund Gnieżdżewo 14 1
27 Grandicki Przemysław Łebcz 14 1
27 Olszewski Rafał Połczyno 14 1
27 Kohnke Adam Gnieżdżewo 14 1
32 Rambiert Paweł St. Dwór 12 1
32 Samel Jerzy St. Dwór 12 1
32 Darga Radosław Gnieżdżewo 12 1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

PO DRUGIM TURNIEJU

Msc. Drużyna: Suma
1 Strzelno 134
2 Starzyno 104
3 Połczyno 98
4 Gnieżdżewo 82
5 Werblinia 68
6 Domatowo 60
7 Leśniewo 58
8 Mieroszyno 56
9 Swarzewo 46
10 Strzelno II 46
11 Łebcz 42
12 Połchowo 36
13 Błądzikowo 26
14 St. Dwór 24
15 R. Górne 16
15 Mrzezino 16
17 Połczyno II 14
17 Gnieżdżewo II 14

Kolejny – trzeci – turniej przeprowadzony zostanie 31 października (niedziela) 2021 roku o godz.: 13 00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące). Serdecznie zapraszamy!!

GALERIA ZDJĘĆ: