OKSiT

III Senioriada Gminy Puck

2 lipca (sobota) 2022 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyła się trzecia Senioriada Gminy Puck. Prawo startu w imprezie mieli wszyscy mieszkańcy Gminy Puck, którzy ukończyli 55 rok życia. Zawody odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: 55 +, 65+, 75+ z podziałem na Panie i Panów. Uczestnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg na 50 m z przeszkodami, rzut ringiem, slalom z piłkami do piłki nożnej na czas, rzut piłką lekarską, rzut lotką do celu, rzut boule do celu oraz marsz nordic walking. Czołowa trójka w każdej konkurencji otrzymała pamiątkowe medale, które wręczył Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LZS Połczyno.

 

BIEG 50 M Z PRZESZKODAMI:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 12,8
2 Lesnau Kornelia Połczyno 13,2
3 Stromska Ewa Strzelno 13,3

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 10,4
2 Dettlaff Longina Strzelno 11,6
3 Kustoch Ewa Łebcz 12,5
4 Zygmunt Janina Mrzezino 13,2
5 Grandzicka Julia Łebcz 13,8

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 7,6
2 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 9,1
3 Oberzig Józef Strzelno 10,4

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 8,6
2 Żaczek Władysław Strzelno 8,9
3 Kuchnowski Józef Strzelno 9,0
4 Potrykus Marek Połczyno 9,6
5 Krepel Henryk Sławutowo 15,1

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

12,1

RZUT RINGIEM:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Lietzau Maria Połczyno 65 pkt.
2 Dettlaff Ewa Strzelno 50
3 Dettlaff Stefania Strzelno 30
4 Badziong Longina Łebcz 20
5 Lesnau Kornelia Połczyno 20
6 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 10

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Kustoch Ewa Łebcz 50
2 Lieder Maria Łebcz 40
3 Bemke Lidia Strzelno 35
4 Piekowska Teresa R. Górne 25
5 Marszewska Elżbieta Połczyno 25
6 Renusz Agnieszka Strzelno 20
7 Czucha Longina Strzelno 20
8 Jeka Joanna Łebcz 20
9 Szmidt Elżbieta Połczyno 10

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 25

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Piotr Strzelno 95
2 Licau Wojciech Mieroszyno 90
3 Milewczyk Andrzej Swarzewo 70
4 Orzeł Stanisław Strzelno 55
5 Potrykus Franciszek Połczyno 25
6 Lessnau Grzegorz Połczyno 20

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 85
2 Białk Józef Strzelno 60
3 Potrykus Marek Połczyno 55
4 Boczyński Bernard Połczyno 55
5 Piekarski Franciszek R. Górne 40
6 Tuszer Franciszek Starzyno 40
7 Krukowski Marian Łebcz 25
8 Grandicki Franciszek Łebcz 20
9 Bemke Zdzisław Strzelno 15

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 40

SLALOM Z PIŁKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 0:41,5
2 Dettlaff Ewa Strzelno 0:45,2
3 Stromska Ewa Strzelno 1:00,0

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Bemke Danuta Żelistrzewo 0:33,1
2 Grandicka Julia Łebcz 0:52,4
3 Orzeł Gabriela Strzelno 0:53,8
4 Marszewska Elżbieta Połczyno 1:02,5
5 Zygmunt Janina Mrzezino 1:07,9
6 Rogalska Regina R. Górne 1:25,0
7 Ustarbowska Maria Połczyno 2:39,0

 KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Oberzig Józef Strzelno 0:32,6
2 Rogocki Mirosław Połczyno 0:50,5

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Żaczek Władysław Strzelno 0:30,7
2 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 0:40,2
3 Tuszer Franciszek Starzyno 0:50,5

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

0:55,6

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Marzejon Irena R. Górne 8,80
2 Badziong Longina Łebcz 8,70
3 Dettlaff Stefania Strzelno 8,00
4 Lietzau Maria Połczyno 7,50

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Longina Strzelno 9,40
2 Rogalska Regina R. Górne 8,00
3 Orzeł Gabriela Strzelno 7,90
4 Zygmunt Janina Mrzezino 7,80
5 Renusz Agnieszka Strzelno 7,40
6 Ustarbowska Maria Połczyno 7,20
7 Marszewska Marzena Połczyno 7,10
8 Bradtke Regina Radoszewo 6,50
9 Jeka Joanna Łebcz 5,20

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 6,90

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Licau Wojciech Mieroszyno 13,50
2 Dettlaff Piotr Strzelno 12,30
3 Lessnau Grzegorz Połczyno 9,90

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 10,90
2 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 10,60
3 Górski Roman Łebcz 9,50
4 Boczyński Bernard Połczyno 9,00
5 Kuchnowski Józef Strzelno 8,80
6 Grandicki Franciszek Łebcz 7,70
7 Bradtke Czesław Radoszewo 7,60

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Płomień Waldemar Błądzikowo 8,15

RZUT LOTKĄ DO CELU:

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 50
2 Stromska Ewa Strzelno 44
3 Lietzau Maria Połczyno 38
4 Dettlaff Stefania Strzelno 35
5 Badziong Longina Łebcz 22
6 Czucha Longina Strzelno 17

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Longina Strzelno 45
2 Dettlaff Barbara Strzelno 37
3 Renusz Agnieszka Strzelno 34
4 Kustoch Ewa Łebcz 34
5 Bemke Lidia Strzelno 34
6 Lieder Maria Łebcz 20
7 Jeka Joanna Łebcz 17
8 Piekarska Teresa R. Górne 9
9 Bradtke Regina Radoszewo 7
10 Marszewska Elżbieta Połczyno 6

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Milewczyk Andrzej Swarzewo 57
2 Dettlaff Piotr Strzelno 54
3 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 51
4 Lessnau Grzegorz Połczyno 51
5 Potrykus Franciszek Połczyno 44
6 Orzeł Stanisław Strzelno 32

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Górski Roman Łebcz 57
2 Białk Józef Strzelno 56
3 Ceszke Brunon Strzelno 53
4 Boczyński Bernard Połczyno 44
5 Potrykus Marek Połczyno 35
6 Krukowski Marian Łebcz 34
7 Kepke Józef Strzelno 30

MARSZ NORDIC-WALKING

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Lessnau Kornelia Połczyno 14:50,0
2 Dettlaff Ewa Strzelno 14:57,9

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Barbara Strzelno 15:48,0

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Oberzig Józef Strzelno 12:51,1
2 Rekwardt Zdzisław Rzucewo 13:11,1
3 Korthals Bernard Połczyno 14:32,1

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Ceszke Brunon Strzelno 12:51,2

RZUT KULAMI BOULE

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Adrian-Orzeł Krystyna Strzelno 76 cm
2 Badziong Longina Łebcz 82

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Szmidt Elżbieta Połczyno 7
2 Czucha Longina Strzelno 17
3 Bemke Danuta Strzelno 24
4 Bradtke Regina Radoszewo 38
5 Dettlaff Barbara Strzelno 46
6 Grandicka Julia Łebcz 65
7 Ustarbowska Maria Połczyno 78
8 Bemke Lidia Strzelno 82
9 Lieder Maria Łebcz 86
10 Piekarska Teresa R. Górne 88
11 Marszewska Elżbieta Połczyno 98
12 Rogalska Regina R. Górne 136

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Dettlaff Małgorzata Strzelno 88

KATEGORIA 55+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Milewczyk Andrzej Swarzewo 34
2 Orzeł Stanisław Strzelno 80
3 Potrykus Franciszek Połczyno 94

KATEGORIA 65+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Górski Roman Łebcz 19
2 Kuchnowski Józef Strzelno 37
3 Kepke Józef Strzelno 38
4 Grandicki Franciszek Łebcz 39
5 Pielczyk Zygmunt Mieroszyno 58
6 Ustarbowski Zbigniew Połczyno 61
7 Krukowski Marian Łebcz 87
8 Białk Józef Strzelno 95
9 Piekarski Franciszek R. Górne 124
10 Bradtke Czesław Radoszewo 146
11 Bemke Zdzisław Strzelno 152
12 Żaczek Władysław Strzelno 181

KATEGORIA 75+

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Wynik
1 Sztam Leszek Władysławowo

Koło Seniora Strzelno

97

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Msc. Drużyna Pkt.
1 STRZELNO 279
2 POŁCZYNO 133
3 ŁEBCZ 95
4 REKOWO GÓRNE 59
5 MIEROSZYNO 45
6 RZUCEWO 26
7-8 SWARZEWO 24
7-8 ŻELISTRZEWO 24
9 RADOSZEWO 19
10 BŁĄDZIKOWO 18
11 MRZEZINO 15
12 STARZYNO 11
13 SŁAWUTOWO 5

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content