29 marca br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 97 osób (w tym 37 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 4 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka w klasyfikacji indywidualnej kobiet, mężczyzn oraz zespołowej otrzymała pamiątkowe statuetki, upominki rzeczowe oraz puchary które wręczyli Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz Zastępca Wójta – Jerzy Tkaczyk. Łącznie w turnieju wzięło udział 141 osób (w tym 52 kobiety).
KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN IV TURNIEJU:
Msc | Nazwisko i imię: | miejscowość | IV runda |
1 | Rohda Michał | Mechowo/UG | 163 |
2 | Ceszke Błażej | Strzelno/UG | 148 |
3 | Rohraff Adam | Strzelno | 141 |
4 | Potrykus Dariusz | Strzelno | 137 |
5 | Semmerling Krystian | Darzlubie | 135 |
6 | Kirszling Łukasz | Gnieżdżewo | 134 |
– | Lemke Dariusz | Łebcz | 134 |
8 | Bojke Andrzej | Żelistrzewo | 133 |
– | Zelewski Rafał | Darzlubie | 133 |
10 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 131 |
11 | Białk Krzysztof | Strzelno | 130 |
12 | Żaczek Julian | Strzelno | 126 |
13 | Koss Jan | Urząd Gminy | 125 |
14 | Ceszke Brunon | Strzelno/UG | 124 |
15 | Oberzig Wiesław | Urząd Gminy | 119 |
– | Radtke Krzysztof | Werblinia | 119 |
– | Tkaczyk Jerzy | Starzyno/UG | 119 |
– | Wielewicki Sławomir | Starzyno | 119 |
19 | Białk Paweł | Darzlubie | 117 |
20 | Białk Patryk | Gnieżdżewo | 116 |
21 | Budnik Patryk | Błądzikowo | 115 |
22 | Koss Łukasz | Gnieżdżewo | 113 |
23 | Miotk Adam | Darzlubie | 112 |
24 | Groenwald Jacek | Połczyno | 111 |
– | Groenwald Szymon | Połczyno | 111 |
26 | Dopke Antoni | Darzlubie | 110 |
– | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 110 |
28 | Bradtke Waldemar | Starzyński Dwór | 109 |
29 | Detlaf Roman | Łebcz | 108 |
– | Krzyżański Krzysztof | Błądzikowo | 108 |
– | Potrykus Leon | Połczyno | 108 |
32 | Kos Florian | Łebcz | 106 |
– | Radtke Henryk | Werblinia | 106 |
– | Stromski Piotr | Mieroszyno | 106 |
35 | Ostrowski Łukasz | Mechowo | 105 |
36 | Krauze Mateusz | Mechowo | 104 |
– | Selke Wojciech | Żelistrzewo | 104 |
38 | Grön Damian | Łebcz | 100 |
39 | Wicka Marcin | Starzyński Dwór | 98 |
40 | Grubba Rafał | Starzyński Dwór | 97 |
41 | Lessnau Dawid | Gnieżdżewo | 95 |
42 | Brzozowski Marcin | Mieroszyno | 93 |
– | Groenwald Mikołaj | Połczyno | 93 |
– | Jankowski Bartłomiej | Gnieżdżewo | 93 |
– | Rohda Maciej | Mechowo | 93 |
46 | Kuchnowski Karol | Werblinia | 89 |
– | Marczyński Artur | Błądzikowo | 89 |
48 | Ruchniewicz Bartłomiej | Żelistrzewo | 86 |
49 | Dettlaff Łukasz | Mieroszyno | 84 |
50 | Wrosz Maciej | Mechowo | 82 |
– | Zelewski Alfons | Darzlubie | 82 |
52 | Miłosz Michał | Mechowo | 81 |
53 | Krzyżon Leszek | Mieroszyno | 76 |
54 | Budynek Jacek | Żelistrzewo | 73 |
55 | Bartkowiak Marcin | Żelistrzewo | 72 |
56 | Szefka Jan | Połchowo | 63 |
57 | Budnik Piotr | Błądzikowo | 57 |
58 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | 54 |
59 | Sokołowski Tomasz | Werblinia | 48 |
60 | Budzisz Jakub | Werblinia | 32 |
KLASYFIKACJA KOBIET IV TURNIEJU:
Msc. | Nazwisko i imię | miejscowość | IV runda |
1 | Zelewska Beata | Darzlubie | 126 |
2 | Kulas Magdalena | Darzlubie | 124 |
– | Sikora Renata | Urząd Gminy | 124 |
4 | Gusta Joanna | Żelistrzewo | 119 |
5 | Bradtke Bogusława | Starzyński Dwór | 115 |
6 | Szopa Alicja | Strzelno | 114 |
7 | Kos Wioletta | Łebcz | 112 |
8 | Brzozowska Katarzyna | Mieroszyno | 111 |
9 | Hallmann Małgorzata | Mechowo | 105 |
10 | Liepke Agnieszka | Gnieżdżewo | 100 |
11 | Groenwald Eliza | Połczyno | 99 |
12 | Janusz Magdalena | Mechowo | 98 |
13 | Białk Alicja | Darzlubie | 97 |
14 | Kirszling Monika | Gnieżdżewo | 96 |
15 | Białk Dominika | Strzelno/UG | 95 |
16 | Dettlaff Monika | Strzelno | 94 |
17 | Groenwald Marzena | Połczyno | 93 |
– | Kowalska Martyna | Łebcz | 93 |
19 | Muttke Krystyna | Mechowo | 88 |
20 | Jarmulewska Hanna | Mieroszyno | 87 |
21 | Potrykus Agnieszka | Połczyno | 86 |
22 | Krzyżańska Ilona | Błądzikowo | 82 |
– | Śliwińska Michalina | Werblinia/UG | 82 |
24 | Hintzke Wiktoria | Starzyński Dwór | 78 |
25 | Grön Joanna | Łebcz | 75 |
26 | Selke Karolina | Mieroszyno | 72 |
27 | Selke Edyta | Żelistrzewo | 71 |
28 | Stromska Klaudia | Mieroszyno | 70 |
29 | Guth Katarzyna | Błądzikowo/UG | 66 |
30 | Darga Katarzyna | Łebcz | 63 |
31 | Bizewska Magdalena | Gnieżdżewo | 58 |
32 | Potrykus Monika | Połczyno | 57 |
33 | Krauze Magdalena | Mechowo | 55 |
34 | Budnik Patrycja | Błądzikowo | 49 |
35 | Stromska Urszula | Mieroszyno | 43 |
36 | Janusz Oliwia | Mechowo | 40 |
37 | Kuchnowska Klaudia | Werblinia | 28 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA IV TURNIEJU:(4 mężczyzn + 2 kobiety)
Msc. | Miejscowość: | IV runda |
1 | Urząd Gminy Puck | 779 |
2 | Strzelno | 765 |
3 | Darzlubie | 747 |
4 | Łebcz | 676 |
5 | Mechowo | 668 |
6 | Gnieżdżewo | 654 |
7 | Połczyno | 615 |
8 | Mieroszyno | 591 |
9 | Żelistrzewo | 586 |
10 | Błądzikowo | 517 |
11 | Starzyński Dwór | 497 |
12 | Werblinia | 478 |
13 | Starzyno | 238 |
14 | Połchowo | 63 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA MĘŻCZYZN
Msc. | Nazwisko i imię: | miejscowość | I r. | II r. | III r. | IV r. | Suma |
1 | Rohda Michał | Mechowo/UG | 133 | 162 | 141 | 163 | 599 |
2 | Kirszling Łukasz | Gnieżdżewo | 132 | 146 | 147 | 134 | 559 |
3 | Białk Krzysztof | Strzelno | 136 | 155 | 137 | 130 | 558 |
4 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 144 | 132 | 140 | 131 | 547 |
5 | Rohraff Adam | Strzelno | 135 | 116 | 144 | 141 | 536 |
6 | Ceszke Błażej | Strzelno/UG | 144 | 130 | 113 | 148 | 535 |
7 | Semmerling Krystian | Darzlubie | 122 | 118 | 144 | 135 | 519 |
8 | Żaczek Julian | Strzelno | 128 | 131 | 131 | 126 | 516 |
9 | Bojke Andrzej | Żelistrzewo | 129 | 123 | 121 | 133 | 506 |
10 | Potrykus Dariusz | Strzelno | 119 | 126 | 119 | 137 | 501 |
11 | Koss Jan | Urząd Gminy | 129 | 114 | 127 | 125 | 495 |
12 | Potrykus Leon | Połczyno | 116 | 142 | 122 | 108 | 488 |
13 | Oberzig Wiesław | Urząd Gminy | 109 | 130 | 129 | 119 | 487 |
14 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 128 | 122 | 124 | 110 | 484 |
15 | Ceszke Brunon | Strzelno/UG | 122 | 114 | 123 | 124 | 483 |
16 | Lemke Dariusz | Łebcz | 120 | 117 | 109 | 134 | 480 |
17 | Kos Florian | Łebcz | 101 | 142 | 129 | 106 | 478 |
18 | Białk Paweł | Darzlubie | 127 | 111 | 120 | 117 | 475 |
19 | Zelewski Rafał | Darzlubie | 77 | 127 | 129 | 133 | 466 |
20 | Koss Łukasz | Gnieżdżewo | 107 | 128 | 118 | 113 | 466 |
21 | Miotk Adam | Darzlubie | 99 | 110 | 116 | 112 | 437 |
22 | Dopke Antoni | Darzlubie | 116 | 96 | 114 | 110 | 436 |
23 | Stromski Piotr | Mieroszyno | 113 | 117 | 97 | 106 | 433 |
24 | Lessnau Dawid | Gnieżdżewo | 118 | 79 | 112 | 95 | 404 |
25 | Grön Damian | Łebcz | 89 | 118 | 96 | 100 | 403 |
26 | Ostrowski Łukasz | Mechowo | 94 | 100 | 101 | 105 | 400 |
27 | Budnik Patryk | Błądzikowo | 82 | 105 | 92 | 115 | 394 |
28 | Radtke Henryk | Werblinia | 89 | 99 | 99 | 106 | 393 |
29 | Grubba Rafał | Starzyński Dwór | 86 | 102 | 107 | 97 | 392 |
30 | Zelewski Alfons | Darzlubie | 86 | 109 | 113 | 82 | 390 |
31 | Groenwald Mikołaj | Połczyno | 118 | 97 | 74 | 93 | 382 |
32 | Groenwald Jacek | Połczyno | 73 | 101 | 97 | 111 | 382 |
33 | Jankowski Bartłomiej | Gnieżdżewo | 87 | 114 | 78 | 93 | 372 |
34 | Rohda Maciej | Mechowo | 94 | 94 | 82 | 93 | 363 |
35 | Dettlaff Mikołaj | Strzelno | 118 | 128 | 106 | – | 352 |
36 | Selke Wojciech | Żelistrzewo | 87 | 68 | 92 | 104 | 351 |
37 | Wielewicki Sławomir | Starzyno | – | 94 | 137 | 119 | 350 |
38 | Ruchniewicz Bartłomiej | Żelistrzewo | 99 | 78 | 85 | 86 | 348 |
39 | Bradtke Waldemar | Starzyński Dwór | 109 | 120 | – | 109 | 338 |
40 | Marczyński Artur | Błądzikowo | 74 | 91 | 83 | 89 | 337 |
41 | Potrykus Mirosław | Gnieżdżewo | 119 | 107 | 108 | – | 334 |
42 | Krzyżon Leszek | Mieroszyno | 112 | 74 | 61 | 76 | 323 |
43 | Tkaczyk Jerzy | Starzyno/UG | 98 | 95 | – | 119 | 312 |
44 | Białk Patryk | Gnieżdżewo | 92 | 103 | – | 116 | 311 |
45 | Brzozowski Marcin | Mieroszyno | 101 | 106 | – | 93 | 300 |
46 | Szefka Jan | Połchowo | 59 | 96 | 72 | 63 | 290 |
47 | Groenwald Szymon | Połczyno | 75 | 102 | – | 111 | 288 |
48 | Bartkowiak Marcin | Żelistrzewo | 55 | 89 | 71 | 72 | 287 |
49 | Krzyżański Krzysztof | Błądzikowo | 76 | 97 | – | 108 | 281 |
50 | Dominik Sylwester | Mechowo | 74 | 68 | 105 | – | 247 |
51 | Radtke Krzysztof | Werblinia | – | – | 118 | 119 | 237 |
52 | Budynek Jacek | Żelistrzewo | – | 77 | 78 | 73 | 228 |
53 | Jarmulewski Mariusz | Mieroszyno | 108 | 116 | – | – | 224 |
54 | Gusta Sławomir | Żelistrzewo | 119 | 89 | – | – | 208 |
55 | Burclaff Tomasz | Łebcz | 110 | 95 | – | 205 | |
56 | Budnik Piotr | Błądzikowo | 32 | 58 | 53 | 57 | 200 |
57 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 103 | 89 | – | 192 | |
58 | Wicka Marcin | Starzyński Dwór | – | 74 | – | 98 | 172 |
59 | Potrykus Antoni | Połczyno | 45 | 56 | 64 | 165 | |
60 | Stromski Marek | Mechowo | 73 | 77 | – | 150 | |
61 | Maszota Szymon | Starzyński Dwór | 61 | – | 76 | 137 | |
62 | Kohnke Marek | Mechowo | 68 | 66 | – | 134 | |
63 | Pienczyn Leszek | Strzelno | 129 | – | – | 129 | |
64 | Piepka Sławomir | Starzyno | 120 | – | – | 120 | |
65 | Tkaczyk Marcin | Starzyno | 116 | – | – | 116 | |
66 | Landowski Tadeusz | Urząd Gminy | 59 | 51 | – | 110 | |
67 | Detlaf Roman | Łebcz | – | – | – | 108 | 108 |
68 | Dusza Michał | Łebcz | 107 | – | – | 107 | |
– | Radtke Marek | Werblinia | 107 | – | – | 107 | |
– | Wachowiak Mateusz | Starzyno | 107 | – | – | 107 | |
71 | Budzisz Jakub | Werblinia | – | 74 | – | 32 | 106 |
72 | Krauze Mateusz | Mechowo | – | – | – | 104 | 104 |
73 | Piernicki Karol | Strzelno | – | 101 | – | 101 | |
74 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 100 | – | – | 100 | |
75 | Borkowski Dawid | Łebcz | 99 | – | – | 99 | |
76 | Zielke Paweł | Mieroszyno | – | 98 | – | 98 | |
77 | Kuchnowski Karol | Werblinia | – | – | – | 89 | 89 |
78 | Drzeżdżon Daniel | Starzyński Dwór | 88 | – | – | 88 | |
79 | Labudda Mateusz | Werblinia | 86 | – | – | 86 | |
80 | Dettlaff Łukasz | Mieroszyno | – | – | – | 84 | 84 |
81 | Wrosz Maciej | Mechowo | – | – | – | 82 | 82 |
82 | Darga Marcin | Starzyno | – | – | 81 | 81 | |
– | Miłosz Michał | Mechowo | – | – | – | 81 | 81 |
84 | Groenwald Wiktor | Połczyno | – | – | 75 | 75 | |
85 | Piontke Dawid | Werblinia | – | 67 | – | 67 | |
86 | Kłodziński Mateusz | Gnieżdżewo | 62 | – | – | 62 | |
87 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | – | – | – | 54 | 54 |
– | Rambiert Dariusz | Starzyński Dwór | – | – | 54 | 54 | |
89 | Sokołowski Tomasz | Werblinia | – | – | – | 48 | 48 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA KOBIET
Msc. | Nazwisko i imię | miejscowość | I r. | II r. | III r. | IV r. | Suma |
1 | Zelewska Beata | Darzlubie | 128 | 130 | 102 | 126 | 486 |
2 | Sikora Renata | Urząd Gminy | 104 | 125 | 104 | 124 | 457 |
3 | Groenwald Eliza | Połczyno | 100 | 109 | 125 | 99 | 433 |
4 | Szopa Alicja | Strzelno | 84 | 98 | 132 | 114 | 428 |
5 | Janusz Magdalena | Mechowo | 95 | 99 | 122 | 98 | 414 |
6 | Białk Dominika | Strzelno/UG | 90 | 106 | 99 | 95 | 390 |
7 | Liepke Agnieszka | Gnieżdżewo | 102 | 88 | 97 | 100 | 387 |
8 | Kowalska Martyna | Łebcz | 95 | 76 | 115 | 93 | 379 |
9 | Kulas Magdalena | Darzlubie | 120 | – | 131 | 124 | 375 |
10 | Gusta Joanna | Żelistrzewo | 84 | 89 | 83 | 119 | 375 |
11 | Kos Wioletta | Łebcz | 88 | 84 | 87 | 112 | 371 |
12 | Potrykus Agnieszka | Połczyno | 72 | 101 | 111 | 86 | 370 |
13 | Grön Joanna | Łebcz | 99 | 100 | 83 | 75 | 357 |
14 | Bradtke Bogusława | Starzyński Dwór | 79 | 65 | 97 | 115 | 356 |
15 | Dettlaff Monika | Strzelno | 83 | 100 | 76 | 94 | 353 |
16 | Muttke Krystyna | Mechowo | 76 | 84 | 94 | 88 | 342 |
17 | Śliwińska Michalina | Werblinia/UG | 69 | 100 | 88 | 82 | 339 |
18 | Hallmann Małgorzata | Mechowo | 80 | 59 | 93 | 105 | 337 |
19 | Groenwald Marzena | Połczyno | 88 | 81 | 74 | 93 | 336 |
20 | Kirszling Monika | Gnieżdżewo | 63 | 83 | 85 | 96 | 327 |
21 | Guth Katarzyna | Błądzikowo/UG | 89 | 70 | 85 | 66 | 310 |
22 | Selke Edyta | Żelistrzewo | 77 | 85 | 61 | 71 | 294 |
23 | Krzyżańska Ilona | Błądzikowo | 67 | 70 | 74 | 82 | 293 |
24 | Brzozowska Katarzyna | Mieroszyno | 76 | 89 | – | 111 | 276 |
25 | Potrykus Monika | Połczyno | 76 | 57 | 71 | 57 | 261 |
26 | Białk Alicja | Darzlubie | – | 74 | 88 | 97 | 259 |
27 | Budnik Patrycja | Błądzikowo | 72 | 60 | 66 | 49 | 247 |
28 | Darga Katarzyna | Łebcz | 68 | 45 | 64 | 63 | 240 |
29 | Selke Karolina | Mieroszyno | 93 | 67 | – | 72 | 232 |
30 | Bizewska Magdalena | Gnieżdżewo | 82 | 76 | – | 58 | 216 |
31 | Stromska Klaudia | Mieroszyno | 65 | – | 78 | 70 | 213 |
32 | Krauze Magdalena | Mechowo | – | 50 | 100 | 55 | 205 |
33 | Bradtke Natalia | Starzyński Dwór | 66 | 60 | 69 | – | 195 |
34 | Dettlaff Aleksandra | Strzelno | 109 | 80 | – | – | 189 |
35 | Jarmulewska Hanna | Mieroszyno | – | – | 98 | 87 | 185 |
36 | Sanocka – Śliska Anna | Żelistrzewo | 64 | 56 | 65 | – | 185 |
37 | Jarmulewska Aleksandra | Mieroszyno | 90 | 83 | – | – | 173 |
38 | Rambiert Aleksandra | Starzyński Dwór | 87 | – | 70 | – | 157 |
39 | Rambiert Jesica | Starzyński Dwór | 75 | – | 78 | – | 153 |
40 | Milewczyk Anna | Swarzewo/UG | 57 | 64 | – | – | 121 |
41 | Zielke Krystyna | Starzyński Dwór | – | 57 | 63 | – | 120 |
42 | Janusz Oliwia | Mechowo | – | – | 65 | 40 | 105 |
43 | Hintzke Wiktoria | Starzyński Dwór | – | – | – | 78 | 78 |
44 | Wejher Karolina | Swarzewo | – | 74 | – | – | 74 |
45 | Stromska Urszula | Mieroszyno | – | 18 | 12 | 43 | 73 |
46 | Labudda Ewelina | Werblinia | 59 | – | – | – | 59 |
– | Selke Agata | Mieroszyno | 45 | 14 | – | – | 59 |
48 | Tarnowska Zofia | Werblinia | – | 57 | – | – | 57 |
49 | Damps Monika | Mechowo | 56 | – | – | – | 56 |
50 | Wejher Daniela | Swarzewo | – | 48 | – | – | 48 |
51 | Kownatke Klara | Werblinia | – | 32 | – | – | 32 |
52 | Kuchnowska Klaudia | Werblinia | – | – | – | 28 | 28 |
KOŃCOWA KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA
Msc. | Miejscowość: | I runda | II runda | III runda | IV runda | Suma: |
1 | Strzelno | 743 | 750 | 766 | 765 | 3024 |
2 | Urząd Gminy Puck | 722 | 767 | 723 | 779 | 2991 |
3 | Darzlubie | 712 | 670 | 742 | 747 | 2871 |
4 | Łebcz | 675 | 693 | 676 | 676 | 2720 |
5 | Gnieżdżewo | 660 | 666 | 667 | 654 | 2647 |
6 | Mechowo | 570 | 616 | 651 | 668 | 2505 |
7 | Połczyno | 570 | 652 | 604 | 615 | 2441 |
8 | Mieroszyno | 644 | 633 | 458 | 591 | 2326 |
9 | Żelistrzewo | 595 | 553 | 524 | 586 | 2258 |
10 | Starzyński Dwór | 549 | 421 | 412 | 497 | 1879 |
11 | Błądzikowo | 425 | 491 | 379 | 517 | 1812 |
12 | Werblinia | 410 | 397 | 305 | 478 | 1590 |
13 | Starzyno | 441 | 189 | 218 | 238 | 1086 |
14 | Połchowo | 59 | 96 | 72 | 63 | 290 |
15 | Swarzewo | 57 | 138 | – | – | 195 |