OKSiT

IV Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 9 lutego 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI IV TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Białk Dariusz Strzelno
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
5 Szulc Mariusz Połchowo
6 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
7 Frank Mieczysław Wierzchucino
8 Robakowska Joanna Jastarnia
9 Mach Mariusz Werblinia
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne
11 Nadolski Rafał Jastarnia
12 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
13 Darga Rajmund Gnieżdżewo
14 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo
15 Olszewski Rafał Połczyno
16 Liecau Jerzy Łebcz
17 Manicki Leszek Gnieżdżewo

WYNIKI IV TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Tuszer Franciszek Starzyno
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
5 Brucki Jacek Kosakowo
6 Szopa Alicja Strzelno
7 Żmuda Krzysztof Łebcz
8 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
9 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
10 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
11 Dziubek Adam Mała Piaśnica
12 Maciejewski Janusz Kosakowo
13 Żaczek Julian Strzelno
14 Niemiec Marian Sasino
15 Boczyński Bernard Połczyno
16 Białk Józef Strzelno
17 Pranga Józef Starzyno
18 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
19 Bastuba Marian Puck
20 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
21 Ginter Jerzy Puck
22 Jaworski Krzysztof Rzucewo
23 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
24 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25 Płomień Waldemar Błądzikowo

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 190 4
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 188 4
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 180 4
4 Frank Mieczysław Wierzchucino 160 4
5 Krauze Wiesław Rekowo Górne 158 4
6 Białk Dariusz Strzelno 150 3
7 Robakowska Joanna Jastarnia 132 4
8 Olszewski Rafał Połczyno 110 4
9 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 102 3
10 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 92 3
11 Mach Mariusz Werblinia 90 3
12 Liecau Jerzy Łebcz 88 4
13 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 76 2
14 Darga Rajmund Gnieżdżewo 76 3
15 Manicki Leszek Gnieżdżewo 76 4
16 Lunk Krzysztof Puck 70 2
17 Nadolski Rafał Jastarnia 68 2
18 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 68 3
19 Szulc Mariusz Połchowo 42 1
20 Piepka Adam Starzyno 40 1
20 Steinke Damian Domatowo 40 1
22 Lenc Leszek Hel 32 1
23 Grandicki Przemysław Łebcz 20 1
24 Trendel Artur OSiR Władysławowo 16 1

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 190 4
2 Licau Wojciech Mieroszyno 188 4
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 186 4
4 Tuszer Franciszek Starzyno 178 4
5 Szopa Alicja Strzelno 162 4
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 152 4
7 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 148 4
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 142 4
9 Żaczek Julian Strzelno 126 4
10 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 102 4
11 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 100 4
12 Brucki Jacek Kosakowo 92 3
13 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 90 3
14 Bastuba Marian Puck 84 3
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica 76 3
16 Białk Józef Strzelno 74 4
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 68 3
18 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 60 3
19 Boczyński Bernard Połczyno 46 2
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 46 4
21 Ginter Jerzy Puck 42 3
22 Niemiec Marian Sasino 40 2
23 Płomień Waldemar Błądzikowo 40 4
24 Boczyński Bernard Połczyno 36 1
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 32 4
26 Jaworski Krzysztof Rzucewo 26 2
27 Pranga Józef Starzyno 18 1

 Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie 9 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ: 

Wprowadził:

Skip to content