Jerzy Bojka, Anna Ceszke i Dragon Gdynia najlepsi w 7. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

19 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się siódmy turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 128 zawodników w tym 3 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Jerzego Bojka (Bocar Osłonino) przed Kazimierzem Czerwionka (indywidualnie) oraz Wacławem Bałachowskim (Remus Żelistrzewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Dragon Gdynia grająca w składzie: Mieczysław Balewski, Zenon Treder, Waldemar Zduńczyk, Stanisław Stefański, Andrzej Czarnecki oraz Marian Matysiak przed drużyną Szpela Władysławowo oraz ekipą Remus Żelistrzewo. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra), która zajęła pięćdziesiąte czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

10. Kontra Radoszewo

Następny turniej odbędzie się 30 grudnia (środa) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

DSC01638

DSC01652

DSC01657

zdjęcia przedstawiają: najlepszą Baśkarkę turnieju Annę Ceszke (Białogóra), czołówkę klasyfikacji indywidualnej zawodów oraz ekipę z największą ilością punktów, Dragon Gdynia.