Kolejny tydzień w placówkach

W minionym tygodniu pracownicy OKSiT w Gminie Puck prowadzili liczne działania na rzecz zagospodarowania i uporządkowania obiektów, w których na co dzień pracują. W wielu klubach trwały prace porządkowe i remontowe. Animatorzy zajmowali się m.in. koszeniem trawy, sądzeniem kwiatów, malowaniem pomieszczeń. Prace porządkowe i konserwatorskie przeprowadzono również w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie.

 

Nadal kontynuowana była także akcja szycia maseczek ochronnych, w którą włączyły się kolejne Kluby.

Oprócz prac na terenie obiektów OKSiT nasi pracownicy zaangażowali się także w akcję sprzątania terenów gminnych nad Zatoką Pucką. W minionym tygodniu sprzątano tereny nadbrzeżne oraz pomosty w Rzucewie i Osłoninie.

W naszych działaniach staramy się również  nie zapominać o aspekcie kulturalnym, ludowym i edukacyjnym. Ze względu na trwającą epidemię, a co za tym idzie brak możliwości bezpośredniego kontaktu z naszymi mieszkańcami i turystami, zapoczątkowano cykl multimedialnych prezentacji w formie krótkich filmików umieszczanych na naszej stronie internetowej www.oksitpuck.pl. Tematem pierwszego odcinka są kaszubskie instrumenty ludowe. Niebawem pojawi się kolejny odcinek.

Zapraszamy do oglądania !

 

GALERIA

Wprowadził:

Skip to content