KOMUNIKAT Z IV Turnieju Klasyfikacyjnego w Tenisie Stołowym w Kategorii OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2024

Turniej przeprowadzony został 6 grudnia 2023 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.
W zawodach udział wzięło 43 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1984-1970 oraz starszej – 1969 +.

 

WYNIKI IV TURNIEJU GR. MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Białk Ryszard Wierzchucino
3 Bolda Ryszard Chłapowo
4 Białk Dariusz Strzelno
5 Piepka Adam Starzyno 
6 Krauze Wiesław Rekowo Górne
7 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
8 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
9 Szulc Mariusz Połchowo
10 Mach Mariusz Werblinia
11 Stenka Tomasz Puck
12 Brucki Jacek Kosakowo
13 Jeka Tadeusz Strzelno
14 Gaffke Janusz Starzyński Dwór
15 Robakowska Joanna Jastarnia
16 Liecau Jerzy Łebcz
17 Lenc Leszek Hel
18 Darga Rajmund  Gnieżdżewo
19 Lunk Krzysztof Puck
20 Jarmulewski Henryk Mieroszyno
21 Mroch Sławomir Leśniewo
22 Manicki Leszek Gnieżdżewo

 

WYNIKI IV TURNIEJU GR. STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
5 Licau Wojciech Mieroszyno
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
7 Szopa Alicja Strzelno
8 Żmuda Krzysztof Łebcz
9 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
10 Żaczek Julian Strzelno
11 Niemiec Marian Sasino
12 Bastuba Marian Puck
13 Ginter Jerzy Puck
14 Maciejewski Janusz Kosakowo
15 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Tkaczyk Jerzy Starzyno
17 Białk Józef Strzelno
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo
19 Płomień Waldemar Błądzikowo
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
21 Samel Jerzy Starzyński Dwór

 

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GR. MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Korthals Hieronim Połczyno 198 4
2 Bolda Ryszard Chłapowo 188 4
3 Białk Dariusz Strzelno 184 4
4 Białk Ryszard Wierzchucino 170 4
5 Szulc Mariusz Połchowo 160 4
6 Krauze Wiesław Rekowo Górne 160 4
7 Stenka Tomasz Puck 148 4
8 Mach Mariusz Werblinia 120 4
9 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 114 3
10 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 100 3
11 Jeka Tadeusz Strzelno 100 4
12 Lunk Krzysztof Puck 96 4
13 Liecau Jerzy Łebcz 94 4
14 Brucki Jacek Kosakowo 88 3
15 Robakowska Joanna Jastarnia 86 3
16 Lenc Leszek Hel 76 4
17 Darga Rajmund Gnieżdżewo 62 3
18 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 62 4
19 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 60 2
20 Piepka Adam Starzyno 42 1
21 Manicki Leszek Gnieżdżewo 40 3
22 Pieper Łukasz Swarzewo 36 1
23 Gaffke Janusz Starzyński Dwór 24 1
24 Grandicki Przemysław Łebcz 16 1
25 Mroch Sławomir Leśniewo 10 1

 

KLASYFIKACJA PO IV TURNIEJU GR. STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 200 4
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 182 4
3 Licau Wojciech Mieroszyno 178 4
4 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 178 4
5 Tuszer Franciszek Starzyno 170 4
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 152 4
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 140 4
8 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 136 4
9 Frank Mieczysław Wierzchucino 130 3
10 Szopa Alicja Strzelno 128 4
11 Żaczek Julian Strzelno 104 4
12 Jarmulewski Jerzy Mieroszyno 92 3
13 Dziubek Adam Mała Piaśnica 86 4
14 Niemiec Marian Sasino 84 3
15 Białk Józef Strzelno 72 4
16 Maciejewski Janusz Kosakowo 72 3
17 Ginter Jerzy Puck 60 3
18 Jaworski Krzysztof Rzucewo 58 4
19 Płomień Waldemar Błądzikowo 56 4
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 52 4
21 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 46 2
22 Tkaczyk Jerzy Starzyno 44 3
23 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 36 1
24 Bastuba Marian Puck 28 1
25 Bartkowska Jolanta Sławoszyno 20 2
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór 20 2

 

Kolejny (piąty) turniej przeprowadzony zostanie 20 grudnia (środa) 2023 roku o 

godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Wprowadził:

Skip to content