KONKURS na hasło promocyjne

24.10.2013Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” LOT ogłasza konkurs na oryginalne hasło reklamowe promujące turystyczne Kaszuby Północne. Najciekawsze i kreatywne propozycje haseł zostaną nagrodzone. Jak zachęcisz do przyjazdu na Kaszuby Północne? Co nas wyróżnia? Jeśli znasz odpowiedź i wiesz jak przekonać do pobytu na Nordzie zapraszamy do udziału! 

 

REGULAMIN KONKURSU

„Hasło promujące turystyczne Kaszuby Północne”

Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne” LOT

§ 1

Cel konkursu

Celem konkursu jest turystyczna promocja regionu północnych Kaszub poprzez ciekawe, oryginalne hasło reklamowe, które będzie wykorzystywane w różnych materiałach promocyjnych, na stronie internetowej i portalu facebook przez Stowarzyszenie Turystyczne „Kaszuby Północne” LOT.

 

§ 2

Organizator

Organizatorem konkursu „Hasło promujące turystyczne Kaszuby Północne” jest Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby Północne LOT z siedzibą w Pucku.

§ 3

Warunki uczestnictwa w konkursie

Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna. Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 października 2013r. na specjalnie przygotowanymformularzu uczestnika przesłać na adres mailowy: biuro@kaszubypolnocne.pl lub korespondencyjny (Plac Wolności 2, 84-100 Puck) treść wymyślonego hasła promującego turystyczne Kaszuby Północne.

Wyboru zwycięzcy/ów konkursu dokonuje trzyosobowa komisja konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele Stowarzyszenia Turystycznego „Kaszuby Północne” LOT.

 

§ 4

Nagrody

Nagrodami w konkursie są:

– 2 bilety na musical CABARET 15 listopada br. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie

– 2 bilety na „Kolację dla głupca”, początek grudnia br. w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie

– udostępnienie łódki klasy Puck (dla max. 5 osób) do całodniowego rejsu po wodach Zatoki Puckiej, termin ważności do końca czerwca 2014

– wejściówka na rejs kutrem podczas Morskiej Pielgrzymki Rybaków po Zatoce Puckiej 28.06.2014

 

Fundatorzy nagród:

– Wejherowskie Centrum Kultury – Filharmonia Kaszubska

– Harcerski Ośrodek Morski

– Urząd Miasta Puck

 

§ 5

Rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się 8 listopada 2013r. Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową i/lub telefonicznie o wynikach konkursu. Informacja o wynikach ukaże się również na stronie internetowej organizatora: www.kaszubypolnocne.pl.

 

 

Do pobrania:

Formularz uczestnika

Regulamin

Wprowadził:

Skip to content