OKSiT

Kwiecień w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie

Kwiecień w WKK w Sławutowie

W minionym miesiącu podczas warsztatów kreatywnych w naszej placówce przygotowywaliśmy zające wielkanocne ze sznurka jutowego, wiosenne wianki, stroiki świąteczne oraz prace plastyczne o tematyce wielkanocnej na naszą klubową gazetkę.

Jak zwykle nie zabrakło warsztatów kulinarnych podczas których wykonywaliśmy m.in. drożdżówkę.

Tradycyjnie w każdy poniedziałek w naszej placówce odbywają się zajęcia taneczne dla dzieci prowadzone przez instruktorkę z Dance Academy, klubowicze chętnie korzystają z tej formy zajęć.

Mieliśmy też przyjemność gościć kolejny raz Zosię Wrosz, która poprowadziła dla nas zajęcia przyrodnicze pn. “Polskie płazy”. Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji na temat polskich żab, następnie wybraliśmy się na zajęcia w terenie, gdzie wspólnie obserwowaliśmy płazy w ich naturalnym środowisku.

Z okazji Dnia Ziemi wspólnie z Panem Sołtysem zorganizowaliśmy sprzątanie naszego sołectwa, wydarzenie cieszyło się ogromnym powodzeniem, do wspólnego sprzątania zgłosiło się 42 mieszkańców. Po ciężkiej pracy znalazł się czas na ognisko oraz integrację. Z okazji Dnia Ziemi zorganizowaliśmy konkurs plastyczny, wpłynęło do nas 11 prac. Wszystkie dzieci otrzymały upominki ufundowane przez OKSiT w Gminie Puck oraz Osadę Średniowieczną w Sławutowie.

>> Zdjęcia <<

Joanna Adas, animatorka kultury WKK Sławutowo

Wprowadził:

Skip to content