Listopad 2014 w Osłoninie

Dnia 14.11.14.r odbyło się spotkanie na którym otrzymaliśmy od Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Mrzezina rakiety do tenisa i piłki, rakiety i siatkę do badmintona, grę szachy i grę Hobbit. Dzieci i młodzież bardzo się ucieszyli, a Rada Klubu w imieniu całej społeczności serdecznie dziękują.

Dnia 26.11.14 r. odbył się rodzinny turniej tenisa stołowego, po 2 osoby z rodziny stanęły do rywalizacji i każdy uczestnik grał z każdym. Po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktów wygrali Estera i Piotr Kempa, drugie miejsce zajęli Mateusz i Fabian Walter a trzecie Stanisław i Kinga Gohra.
Wszyscy gracze stwierdzili, że wspaniale grało się nowymi rakietkami.

Dnia 27.11.14.r w sali „U Filipa” p. Flegel odbył się Bal Seniora. W tym roku frekwencja dopisała i mieliśmy gościa, czyli seniorkę z Rzucewa P. Otylię Hintz, która urodziła się w Osłoninie.  Gościliśmy także na balu p. Stefanię Pioch 89-letnią najstarsza mieszkankę Osłonina. Powitanie, poczęstunek, konkursy i wspólna zabawa to coroczny plan balu. Seniorzy to najwspanialsi tancerze i śpiewacy, a przede wszystkim dusza zabawy. Był poczęstunek, kawa, ciasto a do tego wspaniały grajek Artur Adas, który nie tylko pięknie gra, ale także zachęcał do wspólnej zabawy. Do późnych godzin nocnych wszyscy wspaniale się bawili. Dziękujemy właścicielom sali, paniom z KGW, p.Eli Krzebietke  oraz Radzie Sołeckiej za pomoc w zorganizowaniu balu.

Dnia 29.11.14 r. zorganizowaliśmy andrzejki dla dzieci. Wieczór wróżb, konkursów i tańca, były chodzące buty, tajemnicze karteczki, świece i lanie wosku. Wspólna zabawa a potem rywalizacja, kto lepszy i szybszy, na koniec lanie wosku i odczytywanie figurek z wosku, a były na prawdę ciekawe.

Animator Kultury w W.K.K Osłonino Zofia Stankiewicz.

[mudslide:picasa,0,116686276794511079937,6093675817810680545]

Wprowadził:

Skip to content