OKSiT

Listopad 2016 w Sławutowie

Kulinaria są stałym elementem w harmonogramie zajęć naszej placówki, ponieważ cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci. Tym razem wspólnie przygotowaliśmy placki ziemniaczane.

4.11.2016 w WKK odbyło się pierwsze z cyklicznych spotkań z zielarzem-Jackiem Wojtukiewiczem. Mieliśmy okazję poznać właściwości lecznicze ziół oraz degustować ziołowe napary.

13.11.2016 mieliśmy zaszczyt gościć w naszym Klubie Teatr Kaszubski ze sztuką „MÓJ TATK SO CHCE ŻENIC”. Jak zwykle frekwencja była bardzo wysoka. Spektakl rozbawił widownię do łez. Artystów nagrodziliśmy gromkimi brawami. Spotkanie zakończyliśmy przy kawie i ciastku.

19.11.2016 kolejny raz doskonaliliśmy nasz umiejętności kulinarne- wspólnie piekliśmy gofry. Następnie graliśmy wspólnie z rodzicami w gry planszowe. W międzyczasie panowie z wielkim zaangażowaniem 🙂 instalowali Xboxa.

26.11.2016 odbyły się tradycyjne Andrzejki dla dzieci z naszego sołectwa. Zabawę umilały słodki poczęstunek, konkursy i wróżby andrzejkowe, między innymi lanie wosku. O oprawę muzyczną zadbali A. Adas i T. Woźniak.

29.11.2016 odbyła się akcja „Jabłka dla każdego”, mieszkańcy sołectwa chętnie odbierali owoce.

Joanna Adas Animator Kultury w WKK w Sławutowie

Wprowadził:

Skip to content