Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce

KOMUNIKAT

z Mistrzostw Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w

Lekkiej Atletyce

   Mistrzostwa zostały rozegrane 23 czerwca 2024 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali  medale oraz upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. 

WYNIKI:

Bieg 100 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Pacholska Sara 2006 Puck 13,6
2 Orzeł Milena 2010 Łebcz 14,1
3 Niesteruk Małgorzata 2011 Żelistrzewo 14,4
4 Zagrowska Amelia 2012 Władysławowo 15,0
5 Bisewska Agata 2009 Strzelno 15,5
6 Manicka Malwina 2012 Gnieżdżewo 18,2
7 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 19,8
8 Stencel Dorota 2009 Mieroszyno 19,8
9 Manicka Melania 2018 Gnieżdżewo 29,6

 

Bieg 200 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Orzeł Milena 2010 Łebcz 30,0
2 Górska Nadia  2011 Żelistrzewo 31,4
3 Niesteruk Małgorzata 2011 Żelistrzewo 31,8
4 Zagrowska Amelia 2012 Władysławowo 33,6
5 Bisewska Agata 2009 Strzelno 34,2
6 Manicka Malwina 2012 Gnieżdżewo 43,0
7 Manicka Melania 2018 Gnieżdżewo 69,1

 

Bieg 800 m kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Klahs Katarzyna 1996 Połczyno 2:46,1
2 Orzeł Milena 2010 Łebcz 3:12,3
3 Grandicka Zofia 2015 Łebcz 4:56,4
4 Oberzig Klaudia 1998 Celbowo 4:58,8

 

Skok w dal kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 4,94
2 Pacholska Sara 2006 Puck 4,58
3 Zagrowska Amelia 2012 Władysławowo 3,71
4 Górska Nadia 2011 Żelistrzewo 3,55
5 Bisewska Agata 2009 Strzelno 3,47
6 Witkowska Wioleta 1974 Mieroszyno 2,72

Pchnięcie kulą kobiet (4) 

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 9,29
2 Kuchnowska Kamila 2001 Łebcz 8,26
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 7,72
4 Klahs Katarzyna 1996 Połczyno 7,72
5 Brzozowska Katarzyna 1997 Mieroszyno 7,69
6 Totzke Izabela 1994 Strzelno 7,53
7 Wysocka Monika 1997 Strzelno 6,32
8 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 6,05

Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Brzozowska Katarzyna 1997 Mieroszyno 17,43
2 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 17,16
3 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 16,58
4 Kuchnowska Kamila 2001 Łebcz 15,29
5 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 11,42
6 Wysocka Monika 1997 Strzelno 11,31
7 Witkowska Wioleta 1974 Mieroszyno 9,50
8 Manicka Malwina 2012 Gnieżdżewo 8,15

 

Rzut dyskiem kobiet  (1)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 28,19
2 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 24,57
3 Kuchnowska Kamila 2001 Łebcz 20,91
4 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 20,36
5 Brzozowska Katarzyna 1997 Mieroszyno 20,24
6 Wysocka Monika 1997 Strzelno 17,03
7 Groenwald Ewelina 1991 Połczyno 13,56

 

Skok wzwyż kobiet

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Czaja Olga 2004 Puck 150
2 Mielewczyk Kinga 2006 Puck 140
3 Grandicka Zofia 2015 Łebcz 85

 

Bieg 100 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Oss Mateusz 2001 Połczyno 11,4
2 Tański Paweł 2008 Puck 11,8
3 Hirt Igor 2009 Łebcz 12,2
4 Jaskuła Artur 2000 Swarzewo 12,3
5 Selewski Przemysław 1984 Połczyno 13,2
6 Czaja Mirosław 1979 Kłanino 13,6
7 Brzozowski Marcin 1992 Mieroszyno 13,8
8 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 14,2
9 Niesteruk Jakub 2013 Żelistrzewo 15,2
10 Elendt Oskar 2009 Mieroszyno 17,2

 

Bieg 200 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Oss Mateusz 2001 Połczyno 25,1
2 Klahs Jakub 1996 Połczyno 27,0
3 Jeka Rafał 1992 Łebcz 29,2
4 Górski Miłosz 2011 Żelistrzewo 30,1
5 Brzozowski Marcin 1992 Mieroszyno 31,4

Bieg 400 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Tański Paweł 2008 Puck 0:54,0
2 Rathnau Fabian 2008 Łebcz 1:04,8
3 Jeka Rafał 1992 Łebcz 1:05,7
4 Zaręba Grzegorz 1992 Mieroszyno 1:09,4
5 Czaja Mirosław 1979 Kłanino 1:11,2
6 Bisewski Aleksander 2015 Strzelno 1:36,8

 

1000 m mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:51,7
2 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 3:03,0
3 Jeka Rafał 1992 Łebcz 3:19,0
4 Pawlina Jan 2006 Puck 3:32,6
5 Jastrzębski Igor 2011 Połchowo 3:32,8
6 Zaręba Grzegorz 1992 Mieroszyno 4:02,9
7 Jastrzębski Artur 1986 Połchowo 4:19,9
8 Elendt Ryszard 1977 Puck 8:19,1

 

Skok w dal mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 5,39
2 Hirt Igor 2009 Łebcz 5,23
3 Jaskułka Artur 2000 Swarzewo 5,09
4 Oss Mateusz 2001 Połczyno 5,06
5 Totzke Krzysztof 1991 Strzelno 4,89
6 Zaręba Grzegorz 1992 Mieroszyno 4,80
7 Szweda Tomasz 1997 Strzelno 4,52
8 Klahs Artur 1995 Połczyno 4,18
9 Stromski Krzysztof 2003 Strzelno 3,95
10 Brzozowski Marcin 1992 Mieroszyno 3,78

 

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 15,25
2 Kownatke Rafał 1985 Puck 14,29
3 Helman Mateusz 2004 Łebcz 14,14
4 Armstrong Dominik 2007 Puck 13,60
5 Grzenkowicz Grzegorz 1981 Żelistrzewo 11,56
6 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 11,39
7 Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 9,97
8 Stromski Piotr 1985 Mieroszyno 9,85
9 Podolski Jerzy 2007 Puck 9,79
10 Totzke Krzysztof 1991 Strzelno 9,61
11 Hapka Paweł 1994 Strzelno 8,67
12 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 8,67
13 Potrykus Dariusz 1986 Strzelno 8,60
14 Dettlaff Sylwester 1984 Łebcz 8,24
15 Manicki Leszek 1979 Gnieżdżewo 7,65
16 Boczyński Nikodem 2009 Połczyno 7,08

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Jarmulewski Mariusz 1988 Mieroszyno 39,32
2 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 38,17
PK Darga Marcin 1989 Starzyno 37,38
3 Hirt Igor 2009 Łebcz 34,98
4 Mozalewski Przemysław 1994 Łebcz 31,07
5 Czaja Mirosław 1979 Kłanino 28,39
6 Jaskułka Antoni 2006 Swarzewo 25,36
7 Kosakowski Kamil 1987 Łebcz 25,19
8 Dettlaff Sylwester 1984 Łebcz 23,30
9 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 23,27
10 Hapka Paweł 1994 Strzelno 23,20
11 Boczyński Nikodem 2009 Połczyno 20,56
12 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 20,00
13 Manicki Leszek 1979 Gnieżdżewo 18,88
14 Potrykus Dariusz 1986 Strzelno 17,12
15 Jeka Julian 2013 Gnieżdżewo 11,87
16 Stromski Franciszek 2015 Mieroszyno 8,02

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 49,42
2 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 45,00
3 Helman Mateusz 2004 Łebcz 41,34
4 Armstrong Dominik 2007 Puck 33,44
5 Grzenkowicz Grzegorz 1981 Żelistrzewo 31,58
6 Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 31,58
7 Podolski Jerzy 2007 Puck 30,50
8 Grzenkowicz Olivier 2007 Żelistrzewo 29,69
9 Jarmulewski Mariusz 1988 Mieroszyno 28,70
10 Dettlaff Sylwester 1984 Łebcz 27,10
11 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 25,35
12 Boczyński Nikodem 2009 Połczyno 22,40
13 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 21,76
14 Potrykus Dariusz 1986 Strzelno 21,72

 

Rzut młotem mężczyzn (7)

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Darga Marcin 1989 Starzyno 43,46
2 Helman Mateusz 2004 Łebcz 40,64
3 Jarmulewski Mariusz 1988 Mieroszyno 36,30
4 Miłosz Adam 1972 Połczyno 35,34
5 Ceszke Błażej 1989 Strzelno 31,94
6 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 30,77
7 Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 26,21
8 Białk Krzysztof 1992 Strzelno 20,00
9 Korthals Bernard 1965 Połczyno 19,75

Skok wzwyż mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię: Rocznik Miejscowość Wynik:
1 Totzke Krzysztof 1991 Strzelno 150
2 Szweda Tomasz 1997 Strzelno 145
3 Groenwald Jacek 1973 Połczyno 140
4 Klahs Artur 1995 Połczyno 120
5 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 120
6 Jeka Julian 2013 Gnieżdżewo 100
7 Grandicki Piotr 2013 Łebcz 100
8 Jaskułka Artur 2000 Swarzewo

 

Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc. Nazwa drużyny Wynik:
1 LKS Puck 0:51,0
2 Połczyno 0:57,9
3 Żelistrzewo 1:02,3
4 Łebcz 1:02,5
5 Mieroszyno 1:06,9
6 Strzelno 1:08,3

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA  MISTRZOSTW

Msc. Nazwa drużyny: Punkty
1 ŁEBCZ 138
2 MIEROSZYNO 131,5
3 STRZELNO 109
4 POŁCZYNO 103
5 ŻELISTRZEWO 69,5
6 STARZYNO 27
7 SWARZEWO 24
8 GNIEŻDŻEWO 19
9 MECHOWO 14
10 POŁCHOWO 8
11 CELBOWO 5

 

Galeria Zdjęć:
Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce (23.06.2024)

Wprowadził:

Skip to content