Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Stołowym – Deble i Mixty

Turniej przeprowadzony został 26 marca 2023 roku w sali POSM  w Pucku przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy za miejsca od 1-3 otrzymali pamiątkowe puchary i upominki rzeczowe.

Klasyfikacja w grach deblowych mężczyzn         

Msc.Zawodnik/miejscowość
1Krauze Wiesław (Rekowo Górne) – Szwemin Krzysztof (Rekowo Górne)
2Kalwig Mariusz (Swarzewo) – Białk Dariusz (Strzelno)
3Korthals Hieronim (Połczyno) – Okoń Sławomir (Leśniewo)
4Mudlaff Marian (Strzelno) – Białk Krzysztof (Strzelno)
5-6Mach Mariusz (Werblinia) – Mach Robert (Werblinia)
5-6Szulc Mariusz (Połchowo) – Szulc Grzegorz (Połchowo)
7-8Olszewski Rafał (Połczyno) – Licau Wojciech (Mieroszyno)
7-8Lessnau Marek (Gnieżdżewo) – Boczyński Krystian (Połczyno)
9Koszałka Tomasz (Łebcz) – Liecau Jerzy (Łebcz)

 Klasyfikacja w grach deblowych kobiet

Msc.Zawodniczka/miejscowość
1Białk Karolina (Strzelno) – Mika Małgorzata (Połchowo)
2Robakowska Joanna (Jastarnia) – Matachowska Jadwiga (Jastarnia)
3Szopa Alicja (Strzelno) – Twork Agnieszka (Żelistrzewo)
4Białk Wiktoria (Strzelno) – Białk Dominika (Strzelno)
5Żocholla Agata (Żelistrzewo) – Twork Zuzanna (Żelistrzewo)

Klasyfikacja w grach mieszanych (mixty)

Msc.Zawodnik/miejscowość
1Mika Małgorzata (Połchowo) – Szwemin Krzysztof (Rekowo Górne)
2Białk Karolina (Strzelno) – Białk Dariusz (Strzelno)
3Robakowska Joanna (Jastarnia) – Korthals Hieronim (Połczyno)
4Białk Wiktoria (Strzelno) – Białk Krzysztof (Strzelno)
5-6Szopa Alicja (Strzelno) – Mudlaff Marian (Strzelno)
5-6Matachowska Jadwiga (Jastarnia) – Okoń Sławomir (Leśniewo)
7-8Twork Agnieszka (Żelistrzewo) – Licau Wojciech (Mieroszyno)
7-8Białk Dominika (Strzelno) – Krauze Wiesław (Rekowo Górne)
9-11Cerowska Katarzyna (Jastarnia) – Szulc Mariusz (Połchowo)
9-11Twork Zuzanna (Żelistrzewo) – Koszałka Tomasz (Łebcz)
9-11Żocholla Agata (Żelistrzewo) – Liecau Jerzy (Łebcz)

GALERIA ZDJĘĆ: 

FILM: 

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content