Otwarcie placu rekreacji i zabaw w Gnieżdżewie

18.10.2014r odbyło się uroczyste otwarcie nowej przestrzeni publicznej w Gnieżdżewie, która została wykonana na podstawie projektu ”Zagospodarowanie terenu stawu w Gnieżdżewie”. Uroczystość odbyła się o godz.13:00.

Na uroczystość przybyli:

– Starosta Powiatu Puck Pan Wojciech Dettlaff
– Wójt Gminy Puck Pan Tadeusz Puszkarczuk
– Przewodniczący Rady Gminy Puck Pan Kazimierz Czernicki wraz z Radnymi: Anną Pomieczyńską, Józefem Białk i Janem Ellwart
– Dyrektor Północno-Kaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej Pan Daniel Lesnau, z której otrzymaliśmy dofinansowanie
– Inspektor Nadzoru Pan Krzysztof Obiegło, który nadzorował wykonanie prac
– Pracownicy Urzędu Gminy Puck Pani Danuta Polec kierownik inwestycji i Pani Anna Łapińska, która wykonała dokumentację potrzebną do dopłat unijnych
– Przedstawiciele Firmy Bruk-Serwis Pan Marcin Rynkowski i Pan Mieczysław Piontke, których firma była wykonawcą
– Komendant Powiatowy Straży Pożarnej w Pucku – mł. bryg. Bartłomiej Mollin
– Przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie, WKK, LZS, OSP, KGW, Sołecki Zespół Teatralny „BELOK”, Rada Sołecka i wielu Mieszkańców Gnieżdżewa.

Po przywitaniu Gości, głos zabrał Pan Wójt Gminy Puck oraz Pan Starosta Powiatu Puck po czym nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi. Następnie zespół „BELOK” przedstawił krótkie przedstawienie i ruszyliśmy podziwiać nasz piękny plac. Całą uroczystość uświetniał Zespół Folklorystyczny „PLESTA”. Przed placem zabaw czekała na wszystkich niespodzianka- tort oraz cukierki dla najmłodszych.

Był to dzień bardzo uroczysty, szkoda że było dosyć chłodno i mglisto przez co nie udało odpalić się fontann na torcie.
Dziękuję wszystkim a szczególnie Mieszkańcom za przybycie, widać że wszyscy cieszymy się z tego obiektu, który przyniósł radość dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom.

Maria Szewska
Sołtys Gnnieżdżewa

[mudslide:picasa,0,116686276794511079937,6077420426966062881]

Wprowadził:

Skip to content