Dnia 13 kwietnia br. na kręgielni w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził IV rundę Mistrzostw Gminy Puck w kręglach. W zawodach wystartowało 94 osób (w tym 41 kobiet). Każdy uczestnik wykonał 25 rzutów. Do klasyfikacji drużynowej zaliczane były wyniki 3 najlepszych mężczyzn i 2 kobiet z poszczególnej miejscowości. Czołowa szóstka kobiet i mężczyzn klasyfikacji po czterech turniejach otrzymała pamiątkowe statuetki oraz puchary (w klasyfikacji drużynowej). Dodatkowo wręczono również statuetki dla najlepszych uczestników Mistrzostw Gminy Puck w Strzelaniu. Wszystkie nagrody wręczył Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk.
KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN IV TURNIEJU:
msc | Nazwisko i imię: | miejscowość | IV runda |
1 | Rohda Michał | Mechowo | 161 |
2 | Potrykus Dariusz | Strzelno | 159 |
3 | Kirszling Łukasz | Gnieżdżewo | 153 |
4 | Rohraff Adam | Strzelno | 142 |
5 | Białk Krzysztof | Strzelno | 129 |
6 | Tkaczyk Marcin | Starzyno | 126 |
7 | Jarmulewski Mariusz | Mieroszyno | 125 |
8 | Ceszke Błażej | Strzelno | 124 |
9 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 123 |
10 | Bojke Andrzej | Żelistrzewo | 121 |
– | Potrykus Mariusz | Połczyno | 121 |
12 | Dettlaff Arkadiusz | Swarzewo | 117 |
13 | Muttke Arkadiusz | Mechowo | 116 |
14 | Labudda Tomasz | Mieroszyno | 113 |
15 | Miotk Adam | Darzlubie | 111 |
– | Potrykus Leon | Połczyno | 111 |
17 | Wielewicki Sławomir | Starzyno | 110 |
18 | Pienczyn Leszek | Strzelno | 109 |
19 | Białk Józef | Gnieżdżewo | 108 |
– | Ceszke Brunon | Strzelno | 108 |
21 | Lemke Dariusz | Łebcz | 107 |
– | Patok Szymon | Rekowo Górne | 107 |
– | Semmerling Krystian | Darzlubie | 107 |
24 | Bradtke Waldemar | Starzyński Dwór | 106 |
25 | Białk Paweł | Darzlubie | 105 |
– | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 105 |
27 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 104 |
28 | Grubba Rafał | Starzyński Dwór | 103 |
29 | Piepka Sławomir | Starzyno | 102 |
30 | Brzozowski Adam | Mechowo | 101 |
31 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 99 |
32 | Miłosz Michał | Mechowo | 98 |
33 | Potrykus Mirosław | Gnieżdżewo | 97 |
– | Radtke Henryk | Werblinia | 97 |
35 | Krauze Mateusz | Mechowo | 96 |
36 | Burclaff Tomasz | Łebcz | 94 |
37 | Budynek Jacek | Żelistrzewo | 93 |
– | Ferra Bogdan | Swarzewo | 93 |
39 | Szefka Jan | Połchowo | 90 |
– | Licau Wojciech | Mieroszyno | 90 |
41 | Jeka Dawid | Łebcz | 88 |
42 | Białk Patryk | Gnieżdżewo | 87 |
43 | Koss Łukasz | Gnieżdżewo | 81 |
44 | Klein Krystian | Starzyński Dwór | 80 |
45 | Selke Wojciech | Żelistrzewo | 76 |
46 | Gusta Sławomir | Żelistrzewo | 75 |
– | Wojtas Damian | Rekowo Górne | 75 |
48 | Marzejon Tadeusz | Rekowo Górne | 71 |
49 | Wojtas Dawid | Rekowo Górne | 70 |
50 | Gusta Jakub | Żelistrzewo | 67 |
51 | Kupski Zygmunt | Rekowo Górne | 58 |
52 | Selke Piotr | Mieroszyno | 55 |
53 | Wicka Marcin | Starzyński Dwór | 50 |
KLASYFIKACJA KOBIET IV TURNIEJU:
msc | Nazwisko i imię | miejscowość | IV runda |
1 | Kulas Magdalena | Darzlubie | 151 |
2 | Szopa Alicja | Strzelno | 125 |
3 | Liepke Agnieszka | Gnieżdżewo | 115 |
4 | Białk Dominika | Strzelno | 104 |
– | Zelewska Beata | Darzlubie | 104 |
6 | Kłodzińska Justyna | Gnieżdżewo | 102 |
7 | Grön Joanna | Łebcz | 98 |
8 | Jarmulewska Aleksandra | Mieroszyno | 97 |
– | Dettlaff Aleksandra | Strzelno | 97 |
10 | Piontke Angelika | Werblinia | 95 |
– | Zielke Krystyna | Starzyński Dwór | 95 |
12 | Marzejon Irena | Rekowo Górne | 92 |
13 | Kos Wioleta | Łebcz | 90 |
– | Potrykus Agnieszka | Połczyno | 90 |
15 | Gusta Joanna | Żelistrzewo | 86 |
– | Janusz Magdalena | Mechowo | 86 |
17 | Kowalska Martyna | Łebcz | 85 |
– | Kupska Teresa | Rekowo Górne | 85 |
19 | Bizewska Paulina | Gnieżdżewo | 84 |
– | Bradtke Bogusława | Starzyński Dwór | 84 |
– | Rambiert Aleksandra | Starzyński Dwór | 84 |
22 | Ferra Katarzyna | Swarzewo | 81 |
– | Wojtas Alicja | Rekowo Górne | 81 |
24 | Dettlaff Monika | Strzelno | 80 |
25 | Dettlaff Małgorzata | Łebcz | 78 |
26 | Hallmann Małgorzata | Mechowo | 75 |
– | Milewczyk Anna | Swarzewo | 75 |
– | Muttke Krystyna | Mechowo | 75 |
29 | Mika Małgorzata | Połchowo | 74 |
30 | Bradtke Natalia | Starzyński Dwór | 73 |
– | Trzonek Blanka | Werblinia | 73 |
32 | Kupferschmidt Krystyna | Swarzewo | 72 |
33 | Ferra Aleksandra | Swarzewo | 71 |
– | Rambiert Jesica | Starzyński Dwór | 71 |
35 | Mach Agnieszka | Werblinia | 70 |
– | Magrian Sandra | Żelistrzewo | 70 |
– | Potrykus Monika | Połczyno | 70 |
38 | Wojtas Julia | Rekowo Górne | 67 |
39 | Selke Edyta | Żelistrzewo | 66 |
40 | Lessnau Katarzyna | Mieroszyno | 65 |
41 | Kunc Natalia | Werblinia | 62 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA IV TURNIEJU:(3 mężczyzn + 2 kobiety)
msc | Miejscowość: | IV runda |
1. | Strzelno | 659 |
2. | Darzlubie | 578 |
3. | Gnieżdżewo | 575 |
4. | Mechowo | 539 |
5. | Łebcz | 512 |
6. | Mieroszyno | 505 |
7. | Starzyński Dwór | 487 |
8. | Swarzewo | 470 |
9. | Żelistrzewo | 446 |
10. | Rekowo Górne | 430 |
11. | Połczyno | 392 |
12. | Starzyno | 338 |
13. | Werblinia | 265 |
14. | Połchowo | 164 |
KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN PO IV TURNIEJU:
msc | Nazwisko i imię: | miejscowość | I r. | II r. | III r. | IV r. | Suma |
1 | Rohde Michał | Mechowo | 138 | 144 | 142 | 161 | 585 |
2 | Kirszling Łukasz | Gnieżdżewo | 134 | 147 | 132 | 153 | 566 |
3 | Potrykus Dariusz | Strzelno | 123 | 124 | 129 | 159 | 535 |
4 | Bojke Andrzej | Żelistrzewo | 133 | 133 | 133 | 121 | 520 |
5 | Białk Krzysztof | Strzelno | 110 | 132 | 130 | 129 | 501 |
6 | Ceszke Błażej | Strzelno | 136 | 118 | 121 | 124 | 499 |
7 | Tkaczyk Marcin | Starzyno | 108 | 123 | 133 | 126 | 490 |
8 | Piepka Sławomir | Starzyno | 123 | 130 | 132 | 102 | 487 |
9 | Miotk Adam | Darzlubie | 126 | 129 | 113 | 111 | 479 |
10 | Potrykus Leon | Połczyno | 129 | 121 | 118 | 111 | 479 |
11 | Jarmulewski Mariusz | Mieroszyno | 120 | 120 | 113 | 125 | 478 |
12 | Muttke Arkadiusz | Mechowo | 109 | 111 | 140 | 116 | 476 |
13 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 106 | 128 | 114 | 123 | 471 |
14 | Semmerling Krystian | Darzlubie | 128 | 119 | 108 | 107 | 462 |
15 | Rohraff Adam | Strzelno | 121 | 85 | 105 | 142 | 453 |
16 | Pienczyn Leszek | Strzelno | 113 | 131 | 95 | 109 | 448 |
17 | Dettlaff Arkadiusz | Swarzewo | 104 | 130 | 96 | 117 | 447 |
18 | Labudda Tomasz | Mieroszyno | 117 | 101 | 115 | 113 | 446 |
19 | Ceszke Brunon | Strzelno | 104 | 121 | 97 | 108 | 430 |
20 | Burclaff Tomasz | Łebcz | 115 | 92 | 124 | 94 | 425 |
21 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 117 | 95 | 107 | 104 | 423 |
22 | Białk Paweł | Darzlubie | 116 | 97 | 105 | 105 | 423 |
23 | Bradtke Waldemar | Starzyński Dwór | 112 | 93 | 112 | 106 | 423 |
24 | Potrykus Mirosław | Gnieżdżewo | 100 | 98 | 113 | 97 | 408 |
25 | Lemke Dariusz | Łebcz | 90 | 112 | 96 | 107 | 405 |
26 | Krauze Mateusz | Mechowo | 112 | 93 | 100 | 96 | 401 |
27 | Białk Patryk | Gnieżdżewo | 87 | 115 | 109 | 87 | 398 |
28 | Miłosz Michał | Mechowo | 80 | 92 | 118 | 98 | 388 |
29 | Grubba Rafał | Starzyński Dwór | 82 | 85 | 101 | 103 | 371 |
30 | Jeka Dawid | Łebcz | 80 | 103 | 95 | 88 | 366 |
31 | Kos Łukasz | Gnieżdżewo | 69 | 108 | 102 | 81 | 360 |
32 | Selke Wojciech | Żelistrzewo | 74 | 99 | 102 | 76 | 351 |
33 | Brzozowski Adam | Mechowo | 55 | 82 | 106 | 101 | 344 |
34 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 74 | 93 | 70 | 99 | 336 |
35 | Radtke Krzysztof | Werblinia | 90 | 123 | 108 | – | 331 |
36 | Szefka Jan | Połchowo | 64 | 92 | 82 | 90 | 328 |
37 | Marzejon Tadeusz | Rekowo Górne | 75 | 80 | 95 | 71 | 321 |
38 | Brzozowski Marek | Mechowo | 97 | 108 | 110 | – | 315 |
39 | Jarmulewski Henryk | Mieroszyno | 99 | – | 110 | 105 | 314 |
40 | Wielewicki Sławomir | Starzyno | 104 | 100 | – | 110 | 314 |
41 | Kos Florian | Łebcz | 98 | 97 | 116 | – | 311 |
42 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 110 | – | 102 | 90 | 302 |
43 | Klein Krystian | Starzyński Dwór | 83 | 62 | 74 | 80 | 299 |
44 | Radtke Henryk | Werblinia | – | 106 | 93 | 97 | 296 |
45 | Ferra Bogdan | Swarzewo | 66 | 73 | 62 | 93 | 294 |
46 | Gusta Sławomir | Żelistrzewo | – | 106 | 112 | 75 | 293 |
47 | Szulc Mariusz | Połchowo | 85 | 120 | 84 | – | 289 |
48 | Wojtas Damian | Rekowo Górne | 62 | 69 | 60 | 75 | 266 |
49 | Białk Józef | Gnieżdżewo | 67 | – | 77 | 108 | 252 |
50 | Wojtas Dawid | Rekowo Górne | 36 | 59 | 68 | 70 | 233 |
51 | Mach Mariusz | Werblinia | 72 | 73 | 81 | – | 226 |
52 | Potrykus Mariusz | Połczyno | 99 | – | – | 121 | 220 |
53 | Derc Damian | Żelistrzewo | 103 | 99 | – | – | 202 |
54 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 106 | 94 | – | – | 200 |
55 | Patok Szymon | Rekowo Górne | – | – | 89 | 107 | 196 |
56 | Potrykus Dariusz | Gnieżdżewo | 95 | 101 | – | – | 196 |
57 | Dusza Michał | Łebcz | 94 | 93 | – | – | 187 |
58 | Wicka Marcin | Starzyński Dwór | 58 | – | 79 | 50 | 187 |
59 | Kloka Marek | Połchowo | – | 82 | 102 | – | 184 |
60 | Budynek Jacek | Żelistrzewo | – | 89 | – | 93 | 182 |
61 | Marzejon Rafał | Błądzikowo | 69 | 109 | – | – | 175 |
62 | Mika Krzysztof | Połchowo | 73 | 100 | – | – | 173 |
63 | Kulpa Krzysztof | Rekowo Górne | 87 | 86 | – | – | 173 |
64 | Labudda Jakub | Mechowo | 75 | 79 | – | – | 154 |
65 | Ksobiech Arkadiusz | Gnieżdżewo | 91 | 55 | – | – | 146 |
66 | Mach Robert | Werblinia | 81 | – | 62 | – | 143 |
67 | Maszota Szymon | Starzyński Dwór | 61 | 80 | – | – | 141 |
68 | Selke Piotr | Mieroszyno | – | 40 | 43 | 55 | 138 |
69 | Piepka Mateusz | Starzyno | – | 54 | 76 | – | 130 |
70 | Zielke Paweł | Mieroszyno | 121 | – | – | – | 121 |
71 | Kupski Zygmunt | Rekowo Górne | – | – | 58 | 58 | 116 |
72 | Czylkowski Kamil | Strzelno | 114 | – | – | – | 114 |
73 | Kupferschmidt Krzysztof | Swarzewo | 105 | – | – | – | 105 |
74 | Rathnau Radosław | Żelistrzewo | 103 | – | – | – | 103 |
75 | Groenwald Dariusz | Połczyno | – | 95 | – | – | 95 |
76 | Kloka Adam | Połchowo | – | 90 | – | – | 90 |
77 | Krzyżański Krzysztof | Błądzikowo | 86 | – | – | – | 86 |
78 | Kulas Karol | Darzlubie | 85 | – | – | – | 85 |
– | Marzejon Jordan | Rekowo Górne | – | 85 | – | – | 85 |
80 | Potrykus Bartłomiej | Gnieżdżewo | – | 82 | – | – | 82 |
81 | Groenwald Mikołaj | Połczyno | – | 80 | – | – | 80 |
– | Skrzypkowski Dawid | Mechowo | 80 | – | – | – | 80 |
83 | Szymański Krystian | Domatówko | 74 | – | – | – | 74 |
84 | Szymański Józef | Domatówko | 69 | – | – | – | 69 |
– | Wielewicki Patryk | Starzyno | 69 | – | – | – | 69 |
86 | Budnik Patryk | Błądzikowo | 68 | – | – | – | 68 |
– | Mielewczyk Leszek | Werblinia | 68 | – | – | – | 68 |
88 | Gusta Jakub | Żelistrzewo | – | – | – | – | 67 |
89 | Szweda Przemysław | Starzyno | – | – | 64 | – | 64 |
90 | Kortas Paweł | Błądzikowo | 60 | – | – | – | 60 |
91 | Konkol Adam | Żelistrzewo | – | – | 56 | – | 56 |
92 | Jaszczołt Grzegorz | Połchowo | – | – | 55 | – | 55 |
93 | Budnik Piotr | Błądzikowo | 54 | – | – | – | 54 |
94 | Rekowski Maciej | Błądzikowo | 46 | – | – | – | 46 |
95 | Jopek Tomasz | Domatówko | 42 | – | – | – | 42 |
KLASYFIKACJA KOBIET PO IV TURNIEJU:
msc | Nazwisko i imię | miejscowość | I r. | II r. | III r. | IV r. | Suma |
1 | Kulas Magdalena | Darzlubie | 135 | 138 | 119 | 151 | 543 |
2 | Liepke Agnieszka | Gnieżdżewo | 118 | 101 | 103 | 115 | 437 |
3 | Białk Dominika | Strzelno | 96 | 100 | 121 | 104 | 421 |
4 | Jarmulewska Aleksandra | Mieroszyno | 88 | 119 | 113 | 97 | 417 |
5 | Zelewska Beata | Darzlubie | 93 | 114 | 103 | 104 | 414 |
6 | Bizewska Paulina | Gnieżdżewo | 104 | 117 | 94 | 84 | 399 |
7 | Grön Joanna | Łebcz | 96 | 100 | 104 | 98 | 398 |
8 | Dettlaff Małgorzata | Łebcz | 95 | 107 | 86 | 78 | 366 |
9 | Bradtke Natalia | Starzyński Dwór | 102 | 106 | 77 | 73 | 358 |
10 | Gusta Joanna | Żelistrzewo | 91 | 76 | 96 | 86 | 349 |
11 | Kos Wioleta | Łebcz | 89 | 74 | 96 | 90 | 349 |
12 | Dettlaff Monika | Strzelno | 93 | 87 | 86 | 80 | 346 |
13 | Mach Agnieszka | Werblinia | 85 | 100 | 89 | 70 | 344 |
14 | Bradtke Bogusława | Starzyński Dwór | 77 | 85 | 89 | 84 | 335 |
15 | Marzejon Irena | Rekowo Górne | 79 | 68 | 88 | 92 | 327 |
16 | Muttke Krystyna | Mechowo | 101 | 81 | 59 | 75 | 316 |
17 | Potrykus Agnieszka | Połczyno | 82 | 70 | 72 | 90 | 314 |
18 | Zielke Krystyna | Starzyński Dwór | 61 | 81 | 76 | 95 | 313 |
19 | Szopa Alicja | Strzelno | 100 | 87 | – | 125 | 312 |
20 | Hallmann Małgorzata | Mechowo | 66 | 79 | 78 | 75 | 298 |
21 | Wojtas Julia | Rekowo Górne | 67 | 80 | 77 | 67 | 291 |
22 | Selke Edyta | Żelistrzewo | 76 | 69 | 79 | 66 | 290 |
23 | Ferra Katarzyna | Swarzewo | 67 | 71 | 69 | 81 | 288 |
24 | Milewczyk Anna | Swarzewo | 66 | 65 | 79 | 75 | 285 |
25 | Rambiert Jesica | Starzyński Dwór | 85 | 50 | 71 | 71 | 277 |
26 | Kłodzińska Justyna | Gnieżdżewo | 74 | 91 | – | 102 | 267 |
27 | Potrykus Monika | Połczyno | 91 | 50 | 52 | 70 | 263 |
28 | Janusz Magdalena | Mechowo | – | 98 | 74 | 86 | 258 |
29 | Mika Małgorzata | Połchowo | 96 | 88 | – | 74 | 258 |
30 | Wojtas Alicja | Rekowo Górne | 61 | 59 | 53 | 81 | 254 |
31 | Lessnau Katarzyna | Mieroszyno | 53 | 63 | 60 | 65 | 241 |
32 | Ferra Aleksandra | Swarzewo | 48 | 74 | 42 | 71 | 235 |
33 | Kupferschmidt Krystyna | Swarzewo | 52 | 49 | 57 | 72 | 230 |
34 | Rambiert Aleksandra | Starzyński Dwór | – | 63 | 71 | 84 | 218 |
35 | Kowalska Martyna | Łebcz | 63 | – | 64 | 85 | 212 |
36 | Piontke Angelika | Werblinia | 68 | – | – | 95 | 163 |
37 | Pal Zuzanna | Łebcz | – | 87 | 73 | – | 160 |
38 | Kunc Natalia | Werblinia | 31 | – | 56 | 62 | 149 |
39 | Groenwald Eliza | Połczyno | 69 | 78 | – | – | 147 |
40 | Kupska Teresa | Rekowo Górne | – | – | 55 | 85 | 140 |
41 | Magrian Sandra | Żelistrzewo | – | – | 65 | 70 | 135 |
42 | Jarmulewska Teresa | Mieroszyno | 77 | 44 | – | – | 121 |
43 | Szulc Barbara | Połchowo | 27 | 41 | 38 | – | 106 |
44 | Dettlaff Aleksandra | Strzelno | – | – | – | 97 | 97 |
45 | Trzonek Blanka | Werblinia | – | – | 22 | 73 | 95 |
46 | Groenwald Marzena | Połczyno | 80 | – | – | – | 80 |
47 | Szymańska Barbara | Domatówko | 76 | – | – | – | 76 |
48 | Jeka Izabela | Werblinia | 69 | – | – | – | 69 |
49 | Chrzan Nadia | Błądzikowo | 61 | – | – | – | 61 |
50 | Kloka Aleksandra | Połchowo | – | – | 59 | – | 59 |
51 | Jaszczołt Ewa | Połchowo | – | – | 57 | – | 57 |
52 | Marzejon-Barnet Kinga | Rekowo Górne | 56 | – | – | – | 56 |
53 | Miłosz – Chrzan Edyta | Błądzikowo | 55 | – | – | – | 55 |
54 | Konkol Barbara | Żelistrzewo | – | – | 49 | – | 49 |
– | Szymańska Patrycja | Domatówko | 49 | – | – | – | 49 |
56 | Krzyżańska Ilona | Błądzikowo | 43 | – | – | – | 43 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA PO IV TURNIEJU:
msc | Miejscowość: | I r. | II r. | III r. | IV r. | Suma |
1. | Strzelno | 576 | 574 | 587 | 659 | 2396 |
2. | Darzlubie | 598 | 597 | 548 | 578 | 2321 |
3. | Gnieżdżewo | 551 | 588 | 551 | 575 | 2265 |
4. | Mechowo | 526 | 542 | 552 | 539 | 2159 |
5. | Łebcz | 510 | 550 | 554 | 512 | 2126 |
6. | Mieroszyno | 523 | 497 | 511 | 505 | 2036 |
7. | Żelistrzewo | 506 | 483 | 522 | 446 | 1957 |
8. | Starzyński Dwór | 464 | 462 | 458 | 487 | 1871 |
9. | Swarzewo | 459 | 443 | 413 | 470 | 1785 |
10. | Rekowo Górne | 364 | 399 | 417 | 430 | 1610 |
11. | Werblinia | 397 | 402 | 427 | 265 | 1491 |
12. | Połczyno | 401 | 444 | 242 | 392 | 1479 |
13. | Starzyno | 335 | 353 | 341 | 338 | 1367 |
14. | Połchowo | 345 | 441 | 384 | 164 | 1334 |
15. | Błądzikowo | 339 | 109 | – | – | 448 |
16. | Domatówko | 310 | – | – | – | 310 |