Puck: VI OSTATNI Turniej Puckiej Ligi Siatkówki „Syberiada”

W ostatnim szóstym turnieju Puckiej Ligi Siatkówki „Syberiada” wzięło udział 9 zespołów: 5 w kategorii „Open” i 4 w kategorii młodzieżowej. W obu wygrali faworyci, którzy wywalczyli jednocześnie tytuł Mistrza Syberiady w sezonie 2016/2017,  czyli Sokół Strzelno (open) i PKS Wejherowo (młodzież). Najlepsze trzy zespoły otrzymały z rąk organizatorów  pamiątkowe puchary oraz medale.
Mistrzowie kategorii „Open” Sokół Strzelno wystąpił w składzie: Leszek Pienczyn, Dariusz Potrykus, Jakub Jetke, Daniel Dettlaff, Julian Żaczek, Kamil Czylkowski, Krzysztof Totzke, Adam Rohraff.
Mistrzoswie w kategorii młodzieżowej „PKS Wejherowo” zwyciężyli w składzie: Mateusz Mazur, Patryk Miotk, Michał Kloka, Mateusz Grochowski, Mateusz Joskowski, Oliwia Lilla, Szymon Lezner.
Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pucku.