OKSiT

Regaty Żeglarskie w Stanicy Wodnej w Swarzewie

KOMUNIKAT MISTRZOSTW

WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO ZRZESZENIA LZS

          W ŻEGLARSTWIE

o Puchar Prezesa PZLZS Piotra Klechy

 

VII REGATY ŻEGLARSKIE o Puchar Wójta Gminy Puck

 

MISTRZOSTWA WŁADYSŁAWOWA

o Puchar Burmistrza Romana Kużla

 

III REGATY ŻEGLARSKIE

POWIATU PUCKIEGO

o Puchar Starosty Jarosława Białka

 

       Impreza dofinansowana ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego

 

Regaty rozegrano 17 września 2022 roku na wodach Zatoki Puckiej pomiędzy Swarzewem a Puckiem. W zawodach wystartowało 13 załóg, które reprezentowały samorządy oraz LZS-y Gminy Puck. Organizatorami wydarzenia był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Pomorskie Zrzeszenie LZS w Gdańsku, Urząd Gminy Puck, Gminne Zrzeszenie LZS w Gminie Puck, Starostwo Powiatowe w Pucku, Ośrodek Sportu i Rekreacji we Władysławowie i Harcerski Ośrodek Morski w Pucku.

Po rozegraniu 4 wyścigów (trzy najlepsze były zaliczane do punktacji) uczestnicy mogli zjeść gorący posiłek oraz usmażyć kiełbaski na ognisku w Stanicy Wodnej w Swarzewie gdzie odbyło się zakończenie regat.

Wszystkim uczestnikom puchary oraz pamiątkowe statuetki wręczyli: Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji we Władysławowie – Janusz Nowicki oraz Główny Instruktor ds. Kultury Fizycznej i Sportu w Gminie Puck – Wiesław Oberzig.

Impreza była organizowana w ramach XXVIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2022, który został rozegrany pod hasłem „Sport dla wszystkich – zdrowie dla każdego” w ramach XIV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

WYNIKI :

Msc. Załoga: Msc. w kat.
1-2 I Władysławowo

Ceynowa Tomasz

Ceynowa Fabian

Ławniczak Lena

Orłowski Andrzej

 

I miejsce

 

o Puchar Burmistrza Romana Kużla

1-2 II Władysławowo

Mach Piotr

Mach Izabela

Mach Leon

 

II miejsce

 

o Puchar Burmistrza Romana Kużla

3-4 III Władysławowo

Dehling Wojciech

Dehling Michał

Frank Tomasz

 

III miejsce

 

o Puchar Burmistrza Romana Kużla

3-4 Błądzikowo

Czarnecki Maciej

Krzyżański Tomasz

Styn Oliwia

Wolszon Małgorzata

 

I miejsce

 

o Puchar Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka

5 Puck

Lewicki Tomasz

Sitkiewicz Andrzej

Karski Jarosław

 

I miejsce

 

o Puchar Starosty Powiatu Puckiego Jarosława Białka

6 Starzyno

Brzeski Adrian

Tempski Tomasz

Kniter Dariusz

Śląskiewicz Michał

 

I miejsce

 

o Puchar Prezesa PZLZS Piotra Klechy

7 IV Władysławowo

Styn Patryk

Styn Jakub

Styn Mieczysław

 

II miejsce

 

o Puchar Starosty Powiatu Puckiego Jarosława Białka

8 Leśniewo – Puck

Cierpiałkowski Bartłomiej

Cierpiałkowska Maja

Osieki Roksana

Rogowski Jakub

 

 

 

II miejsce

 

o Puchar Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka

9 V Władysławowo

Głowienke Michał

Głowienke Krzysztof

Kuśmirek Mariusz

 

III miejsce

 

o Puchar Starosty Powiatu Puckiego Jarosława Białka

10 Swarzewo

Mosakowski Tomasz

Redlin Marek

Mosakowski Czesław

 

II miejsce

 

o Puchar Prezesa PZLZS Piotra Klechy

11 Łebcz

Jeka Dawid

Jeka Adrian

Szymański Szymon

 

III miejsce

 

o Puchar Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka

12 Gdańsk

Owczarzyk Tomasz

Patok Rafał

Patok Maria

Szewczenko Andrzej

 

III miejsce

 

o Puchar Prezesa PZLZS Piotra Klechy

13 II Gdańsk

Kalicki Stanisław

Kokorzyński Waldemar

Kabat Adrian

Czarnomski Michał

Santor Laura

 

GALERIA ZDJĘĆ 1:

GALERIA ZDJĘĆ2:

Regaty Żeglarskie Swarzewo 2022

Wprowadził:

Skip to content