Relacja z wernisażu prac fotograficznych konkursu „Moje miejsce w Gminie Puck” w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie

Wracamy wspomnieniami do jednego z dwóch wernisaży prac pokonkursowych „Moje miejsce w Gminie Puck” przygotowanych specjalnie z okazji 30.lecia funkcjonowania naszej gminy.

Celem konkursu fotograficznego było promowanie walorów przyrodniczych Gminy Puck, rozbudzanie wśród mieszkańców zainteresowania przyrodą własnego regionu, rozwijanie wrażliwości artystycznej, prezentacja twórczości w dziedzinie fotografii oraz zwrócenie uwagi na piękno otaczającego krajobrazu.

Wraz z nagrodzonymi osobami oraz ich bliskimi spotkaliśmy się w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie 27 sierpnia 2021 roku, by wspólnie podziwiać nadesłane i wyróżnione prace oraz wręczyć nagrody zwycięzcom.

Fotorelacja z wernisażu fotografii

Wyniki konkursu fotograficznego

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim uczestnikom, animatorce kultury z Leśniewa – Jadwidze Siniczyn za pomoc w przygotowaniu wystawy oraz Paniom z KGW z Leśniewa za upieczenie przepysznych ciast.

Prace oglądać można nadal w godzinach funkcjonowania naszej placówki kultury (WKK Leśniewo, ul. Starowiejska 16 w godz. 16:30-20:30)

Wprowadził:

Skip to content