Dziewiąty turniej przeprowadzony został 6 lutego 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.
Kolejny (dziesiąty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 27 lutego (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Serdecznie zapraszamy!
WYNIKI IX TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo |
5 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
6 | Piepka Adam | Starzyno |
7 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
8 | Dusza Grzegorz | Hel |
9 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
10 | Kohnke Marcin | Jastarnia |
11 | Okoń Piotr | Karlikowo |
12 | Pałuba Krzysztof | Rozewie |
13 | Pipka Adam | Łętowice |
14 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
15 | Lenc Leszek | Hel |
16 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia |
17 | Grandicki Przemysław | Łebcz |
18 | Mach Mariusz | Werblinia |
19 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
20 | Idkowiak Sławomir | Łebcz |
21 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo |
WYNIKI IX TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
2 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
3 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo |
5 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo |
6 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo |
7 | Lessnau Henryk | Chałupy |
8 | Białk Józef | Strzelno |
9 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo |
10 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno |
11 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo |
12 | Niemiec Marian | Sasino |
13 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota |
14 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo |
15 | Boczyński Bernard | Połczyno |
16 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
17 | Pranga Józef | Starzyno |
18 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo |
19 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
20 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
22 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
23 | Tuszer Joachim | Starzyno |
24 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | IX | Lb |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 446 | 9 |
2 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 412 | 9 |
3 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo | 408 | 9 |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 396 | 9 |
5 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo | 380 | 9 |
6 | Piepka Adam | Starzyno | 346 | 9 |
7 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 308 | 8 |
8 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 298 | 9 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 250 | 8 |
10 | Pałuba Krzysztof | Rozewie | 250 | 9 |
11 | Szulc Mariusz | Połchowo | 236 | 7 |
12 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 224 | 9 |
13 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 182 | 8 |
14 | Okoń Piotr | Karlikowo | 166 | 7 |
15 | Pipka Adam | Łętowice | 164 | 7 |
16 | Mach Mariusz | Werblinia | 150 | 8 |
17 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 134 | 3 |
18 | Lenc Leszek | Hel | 132 | 7 |
19 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 126 | 4 |
20 | Szefka Jan | Połchowo | 108 | 7 |
21 | Kohnke Marcin | Jastarnia | 94 | 3 |
22 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo | 72 | 6 |
23 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 70 | 3 |
24 | Idkowiak Sławomir | Łebcz | 70 | 6 |
25 | Grandicki Przemysław | Łebcz | 66 | 4 |
26 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 50 | 3 |
27 | Dusza Grzegorz | Hel | 36 | 1 |
KLASYFIKACJA PO IX TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość | IX | Lb. |
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 438 | 9 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 420 | 9 |
3 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo | 396 | 9 |
4 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 394 | 9 |
5 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo | 378 | 9 |
6 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo | 360 | 9 |
7 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo | 278 | 9 |
8 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo | 268 | 7 |
9 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 252 | 7 |
10 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 236 | 8 |
11 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo | 226 | 7 |
12 | Lessnau Henryk | Chałupy | 204 | 7 |
13 | Boczyński Bernard | Połczyno | 200 | 7 |
14 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 168 | 9 |
15 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 160 | 8 |
16 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 154 | 6 |
17 | Niemiec Marian | Sasino | 146 | 6 |
18 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota | 142 | 9 |
19 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 140 | 7 |
20 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 118 | 8 |
21 | Kujawski Piotr | Sport.Kasz.Wł-wo | 108 | 6 |
22 | Białk Józef | Strzelno | 78 | 3 |
23 | Szopa Alicja | Strzelno | 74 | 2 |
24 | Kaczmarek Mariusz | Sport.Kasz.Wł-wo | 62 | 3 |
25 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 62 | 8 |
26 | Pranga Józef | Starzyno | 60 | 4 |
27 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 58 | 6 |
28 | Tuszer Joachim | Starzyno | 54 | 7 |
29 | Żaczek Julian | Strzelno | 42 | 2 |
30 | Majkowski Andrzej | Władysławowo | 40 | 1 |
31 | Chęciński Robert | Pierwoszyno | 20 | 1 |