Turniej przeprowadzony został 9 stycznia 2019 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1978-1964 oraz starszej – 1963 +.
WYNIKI V TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno |
2 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
4 | Okoń Sławomir | Leśniewo |
5 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo |
6 | Frank Mieczysław | Wierzchucino |
7 | Piepka Adam | Starzyno |
8 | Nadolski Rafał | Jastarnia |
9 | Pałuba Krzysztof | Rozewie |
10 | Szulc Mariusz | Połchowo |
11 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia |
12 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne |
13 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo |
14 | Pipka Adam | Łętowice |
15 | Mach Mariusz | Werblinia |
16 | Okoń Piotr | Karlikowo |
17 | Robakowska Joanna | Jastarnia |
18 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór |
19 | Lenc Leszek | Hel |
20 | Idkowiak Sławomir | Łebcz |
WYNIKI V TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość |
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo |
2 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo |
3 | Licau Wojciech | Mieroszyno |
4 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo |
5 | Tuszer Franciszek | Starzyno |
6 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo |
7 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo |
8 | Niemiec Marian | Sasino |
9 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno |
10 | Boczyński Bernard | Połczyno |
11 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno |
12 | Maciejewski Janusz | Kosakowo |
13 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis |
14 | Żaczek Julian | Strzelno |
15 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica |
16 | Białk Józef | Strzelno |
17 | Lessnau Henryk | Chałupy |
18 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo |
19 | Płomień Waldemar | Błądzikowo |
20 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota |
21 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór |
22 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota |
PK | Brusiło Mirosław | Wejherowo |
KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU GRUPA MŁODSZA
Msc. | Zawodnik | Miejscowość/Klub: | Suma | Lb. |
1 | Korthals Hieronim | Połczyno | 248 | 5 |
2 | Śliwiński Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 230 | 5 |
3 | Okoń Sławomir | Leśniewo | 222 | 5 |
4 | Golla Alojzy | Sport.Kasz.Wł-wo | 222 | 5 |
5 | Nadolski Leszek | Sport.Kasz.Wł-wo | 222 | 5 |
6 | Piepka Adam | Starzyno | 194 | 5 |
7 | Frank Mieczysław | Wierzchucino | 184 | 5 |
8 | Krauze Wiesław | Rekowo Górne | 164 | 5 |
9 | Nadolski Rafał | Jastarnia | 158 | 5 |
10 | Pałuba Krzysztof | Rozewie | 146 | 5 |
11 | Robakowska Joanna | Jastarnia | 132 | 5 |
12 | Szulc Mariusz | Połchowo | 130 | 4 |
13 | Kupferschmidt Jacek | Swarzewo | 126 | 4 |
14 | Mach Mariusz | Werblinia | 104 | 5 |
15 | Matachowska Jadwiga | Jastarnia | 102 | 4 |
16 | Lenc Leszek | Hel | 76 | 4 |
17 | Pipka Adam | Łętowice | 72 | 3 |
18 | Szefka Jan | Połchowo | 68 | 4 |
19 | Okoń Piotr | Karlikowo | 58 | 3 |
20 | Rambiert Paweł | Starzyński Dwór | 50 | 3 |
21 | Białk Ryszard | Wierzchucino | 46 | 1 |
22 | Gaffke Janusz | Starzyński Dwór | 42 | 2 |
23 | Idkowiak Sławomir | Łebcz | 40 | 3 |
24 | Milewczyk Andrzej | Swarzewo | 40 | 3 |
KLASYFIKACJA PO V TURNIEJU GRUPA STARSZA
Msc. | Nazwisko i imię | Miejscowość/Klub | Suma | Lb. |
1 | Szymański Ryszard | Sport.Kasz.Wł-wo | 246 | 5 |
2 | Tuszer Franciszek | Starzyno | 236 | 5 |
3 | Czernicki Lech | Sport.Kasz.Wł-wo | 222 | 5 |
4 | Koziróg Józef | Sport.Kasz.Wł-wo | 212 | 5 |
5 | Licau Wojciech | Mieroszyno | 208 | 5 |
6 | Żmuda Krzysztof | Sport.Kasz.Wł-wo | 196 | 5 |
7 | Oberzig Stefan | Sport.Kasz.Wł-wo | 160 | 5 |
8 | Jarmulewski Jerzy | Mieroszyno | 138 | 4 |
9 | Wittbrodt Zbigniew | Sport.Kasz.Wł-wo | 126 | 3 |
10 | Goszczyński Ryszard | Połczyno Bis | 126 | 5 |
11 | Brylowski Stanisław | Pierwoszyno | 120 | 4 |
12 | Lessnau Henryk | Chałupy | 108 | 4 |
13 | Dziubek Adam | Mała Piaśnica | 106 | 5 |
14 | Drzeżdżon Henryk | Sport.Kasz.Wł-wo | 106 | 3 |
15 | Boczyński Bernard | Połczyno | 90 | 3 |
16 | Niemiec Marian | Sasino | 86 | 3 |
17 | Jaworski Krzysztof | Rzucewo | 82 | 4 |
18 | Szopa Alicja | Strzelno | 74 | 2 |
19 | Penkowski Zbigniew | Karwieńskie Błota | 72 | 5 |
20 | Maciejewski Janusz | Kosakowo | 64 | 3 |
21 | Płomień Waldemar | Błądzikowo | 62 | 4 |
22 | Kujawski Piotr | Władysławowo | 46 | 2 |
23 | Bartkowski Jerzy | Karwieńskie Błota | 44 | 4 |
24 | Żaczek Julian | Strzelno | 42 | 2 |
25 | Białk Józef | Strzelno | 42 | 2 |
26 | Majkowski Andrzej | Władysławowo | 40 | 1 |
27 | Samel Jerzy | Starzyński Dwór | 40 | 4 |
28 | Tuszer Joachim | Starzyno | 32 | 3 |
29 | Chęciński Robert | Pierwoszyno | 20 | 1 |
Kolejny (szósty) turniej przeprowadzony zostanie dnia 16 stycznia (środa) 2019 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.