Starzyno: VI Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (01.02.2023)

KOMUNIKAT
Z szóstego turnieju klasyfikacyjnego w tenisie stołowym w kategorii
OLDBOY ZIEMI PUCKIEJ na sezon 2023

Turniej przeprowadzony został 1 lutego 2023 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1967 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Szulc Mariusz Połchowo
5 Licau Wojciech Mieroszyno
6 Krauze Wiesław Rekowo Górne
7 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
8 Frank Mieczysław Wierzchucino
9 Olszewski Rafał Połczyno
10 Mach Mariusz Werblinia
11 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
12 Darga Rajmund Gnieżdżewo
13 Robakowska Joanna Jastarnia
14 Liecau Jerzy Łebcz
15 Lunk Krzysztof Puck
16 Manicki Leszek Gnieżdżewo

 

 

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Szopa Alicja Strzelno
4 Wittbrodt Zbigniew Puck
5 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
6 Maciejewski Janusz Kosakowo
7 Żaczek Julian Strzelno
8 Bastuba Marian Puck
9 Brucki Jacek Kosakowo
10 Jaworski Krzysztof Rzucewo
11 Białk Józef Strzelno
12 Żmuda Krzysztof Łebcz
13 Brylowski Stanisław Pierwoszyno
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
15 Ginter Jerzy Puck
16 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
16 Dziubek Adam Mała Piaśnica
16 Niemiec Marian Sasino
19 Płomień Waldemar Błądzikowo
20 Samel Jerzy Starzyński Dwór

 

Msc Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.t
1 Korthals Hieronim Połczyno 300 6
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 286 6
3 Licau Wojciech Mieroszyno 228 6
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 216 5
5 Mach Mariusz Werblinia 212 6
6 Szulc Mariusz Połchowo 206 5
7 Białk Dariusz Strzelno 186 4
8 Darga Rajmund Gnieżdżewo 176 6
9 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 168 5
10 Lunk Krzysztof Puck 168 6
11 Frank Mieczysław Wierzchucino 166 4
12 Liecau Jerzy Łebcz 156 6
13 Olszewski Rafał Połczyno 154 5
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo 140 6
15 Mika Małgorzata Połchowo 120 3
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 112 3
17 Robakowska Joanna Jastarnia 82 3
18 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 44 1
19 Piepka Adam Starzyno 42 1
20 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 24 1

 

KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.t
1 Korthals Hieronim Połczyno 300 6
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 286 6
3 Licau Wojciech Mieroszyno 228 6
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 216 5
5 Mach Mariusz Werblinia 212 6
6 Szulc Mariusz Połchowo 206 5
7 Białk Dariusz Strzelno 186 4
8 Darga Rajmund Gnieżdżewo 176 6
9 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 168 5
10 Lunk Krzysztof Puck 168 6
11 Frank Mieczysław Wierzchucino 166 4
12 Liecau Jerzy Łebcz 156 6
13 Olszewski Rafał Połczyno 154 5
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo 140 6
15 Mika Małgorzata Połchowo 120 3
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 112 3
17 Robakowska Joanna Jastarnia 82 3
18 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 44 1
19 Piepka Adam Starzyno 42 1
20 Jarmulewski Henryk Mieroszyno 24 1

 

KLASYFIKACJA PO VI  TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.t
1 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 300 6
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 286 6
3 Szopa Alicja Strzelno 260 6
4 Brucki Jacek Kosakowo 250 6
5 Wittbrodt Zbigniew Puck 236 6
6 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 230 6
7 Żaczek Julian Strzelno 202 6
8 Czernicki Lech Jastrzębia Góra 186 4
9 Bastuba Marian Puck 172 5
10 Żmuda Krzysztof Łebcz 168 5
11 Maciejewski Janusz Kosakowo 160 5
12 Dziubek Adam Mała Piaśnica 156 6
13 Białk Józef Strzelno 132 5
14 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 130 5
15 Jaworski Krzysztof Rzucewo 122 5
16 Brylowski Stanisław Pierwoszyno 116 4
17 Samel Jerzy Starzyński Dwór 106 6
18 Niemiec Marian Sasino 76 3
19 Ginter Jerzy Puck 72 3
20 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 72 4
21 Płomień Waldemar Błądzikowo 46 3
22 Tuszer Franciszek Starzyno 22 1

 

Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 8 lutego (środa) 2023 roku o

godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

 

Starzyno: VI Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej (01.02.2023)

Wprowadził:

Biuro OKSiT

W dniu 31 maja będzie nieczynne

Grota Mechowska

w dniu 30 maja
czynna od godziny 13.00

Stanica Wodna w Swarzewie

w dniach 30 maja- 2 czerwca
zaprasza do korzystania ze sprzętu wodnego codziennie w godzinach 10.00- 18.00

Park Kulturowy
Osada Łowców Fok w Rzucewie

w dniach 30 maja - 2 czerwca
zaprasza codziennie w godzinach 9.00-17.00
Ostatnich zwiedzających zapraszamy do godz.16.30

Skip to content