Strzelno: czerwiec 2020

https://flic.kr/s/aHsmPrXu2s

Dnia 26 czerwca 2020r w godz. 16.00- 19.00 na Boisku Wiejskim w Strzelnie miał miejsce Piknik Sobótkowy , który licznie zgromadził młodszą społeczność naszej miejscowości i nie tylko. Piknik odbył się po raz pierwszy i cieszył się dużym zainteresowaniem. O godz. 16.30 Paulina Konkel animator kultury WDK w Strzelnie powitała przybyłych mieszkańców oraz życzyła udanej zabawy.
Organizatorami pikniku byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Rada Kultury oraz Sołtys wsi p. Józef Białk. Za pomoc w oprawie muzycznej dziękujemy Panu Tomkowi Żaczek.
W ramach Pikniku przybyli goście mogli obejrzeć pokaz sprzętu ratowniczo -gaśniczego należącego do miejscowej jednostki Straży pożarnej. Dzieci miały możliwość przejażdżki wozem strażackim i porozmawiania ze strażakami. Przygotowano turniej gier i zabaw ruchowych, przeciągnie liny, rzut ringo do celu. Najważniejszą atrakcją było ognisko przy którym każdy przybyły gość miał możliwość upieczenia kiełbaski. W ofercie pikniku znalazły się również: kawa herbata, napoje,ciasto i bułeczki do kiełbaski.
Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania jego twórców, dzieci i młodzieży uczestniczącej w zabawie. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Serdeczne podziękowania dla Pań: Karoliny Zielke, Agnieszki Mudlaff, Elżbiety Radtke

Paulina Konkel Animator kultury w WDK w Strzelnie

Galeria

Wprowadził:

Skip to content