Trzeci Turniej Tenisa Stołowego Oldboy

Turniej przeprowadzony został 27 października 2021 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1981-1967 oraz starszej – 1966 +. Zwycięzcami ostatniego indywidualnego turnieju sezonu 2021 zostali odpowiednio: Ryszard Białk z Wierzchucina (grupa młodsza) i Franciszek Tuszer ze Starzyna (grupa starsza). Po trzech turniejach tenisa stołowego Oldboy Ziemi Puckiej końcowe zwycięstwo odnieśli Hieronim Korthals z Połczyna w grupie młodszej oraz w/w Franciszek Tuszer w kategorii zawodników ur. po 1966 roku. Ostatni (deblowy) turniej przeprowadzony zostanie 3 listopada (środa) 2021 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie. Na turnieju odbędzie się podsumowanie sezonu Tenisa Stołowego Oldboy 2019/2020. Serdecznie zapraszamy!!

WYNIKI III TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Białk Ryszard Wierzchucino
2 Korthals Hieronim Połczyno
3 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
4 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
5 Szulc Mariusz Połchowo
6 Frank Mieczysław Wierzchucino
7 Wiesław K Rekowo Górne
8 Nadolski Rafał Jastarnia
9 Olszewski Rafał Połczyno
10 Mach Mariusz Werblinia
11 Grandicki Przemysław Łebcz
12 Liecau Jerzy Łebcz
13 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo
14 Lunk Krzysztof Puck
15 Felkner Dariusz Tupadły

WYNIKI III TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Tuszer Franciszek Starzyno
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
3 Licau Wojciech Mieroszyno
4 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
5 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
6 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
7 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo
8 Szopa Alicja Strzelno
9 Żmuda Krzysztof Łebcz
10 Bastuba Marian Puck
11 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
12 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
13 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
14 Ginter Jerzy Puck
15 Żaczek Julian Strzelno
16 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
17 Boczyński Bernard Połczyno
18 Dziubek Adam Mała Piaśnica
19 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
20 Pranga Józef Starzyno
21 Tkaczyk Jerzy Starzyno
22 Jaworski Krzysztof Rzucewo
23 Płomień Waldemar Błądzikowo
24 Białk Józef Strzelno
25 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota
26 Samel Jerzy Starzyński Dwór
27 Tuszer Joachim Starzyno

KLASYFIKACJA SEZONU 2021 

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T.
1 Korthals Hieronim Połczyno 148 3
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 138 3
3 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 124 3
4 Szulc Mariusz Połchowo 120 3
5 Frank Mieczysław Wierzchucino 112 3
6 Białk Ryszard Wierzchucino 98 2
7 Nadolski Rafał Jastarnia 90 3
8 Mach Mariusz Werblinia 86 3
9 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 84 2
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne 80 2
11 Kohnke Marcin Jastarnia 78 2
12 Liecau Jerzy Łebcz 64 3
13 Robakowska Joanna Jastarnia 58 2
14 Matachowska Jadwiga Jastarnia 54 2
15 Felkner Dariusz Tupadły 54 3
16 Lenc Leszek Hel 52 2
17 Lunk Krzysztof Puck 50 2
18 Olszewski Rafał Połczyno 50 2
19 Grandicki Przemysław Łebcz 48 2
20 Białk Dariusz Strzelno 44 1
21 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 36 1
22 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 26 1
23 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 26 1

KLASYFIKACJA SEZONU 2021

GRUPA STARSZA

Msc. Nazwisko i imię Miejscowość Suma Lb. T.
1 Tuszer Franciszek Starzyno 148 3
2 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 144 3
3 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 138 3
4 Licau Wojciech Mieroszyno 128 3
5 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 116 3
6 Kaczmarek Mariusz OSiR Władysławowo 112 3
7 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 108 3
8 Żmuda Krzysztof Łebcz 100 3
9 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 92 3
10 Dziubek Adam Mała Piaśnica 88 3
11 Żaczek Julian Strzelno 88 3
12 Bastuba Marian Puck 88 3
13 Szopa Alicja Strzelno 80 2
14 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 78 3
15 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 66 3
16 Pranga Józef Starzyno 46 3
17 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 46 3
18 Białk Józef Strzelno 42 3
19 Boczyński Bernard Połczyno 34 2
20 Tkaczyk Jerzy Starzyno 30 2
21 Brucki Jacek Kosakowo 28 1
22 Płomień Waldemar Błądzikowo 28 3
23 Gniter Jerzy Puck 24 1
24 Niemiec Marian Sasino 20 1
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 18 3
26 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 14 1
26 Maciejewski Janusz Kosakowo 14 1
28 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 12 3
29 Jaworski Krzysztof Rzucewo 8 1
30 Tuszer Joachim Starzyno 8 2

KLASYFIKACJA DO LIGI GMINNEJ 2021

Msc. Miejscowość Gr. Mł. Gr. St. Suma
1 Połczyno 50 pkt. 40 pkt. 90 pkt.
2 Łebcz 40 46 86
3 Strzelno 38 42 80
4 Starzyno 50 50
5-6 Mieroszyno 48 48
5-6 Swarzewo 48 48
7 Połchowo 46 46
8-9 Mała Piaśnica 44 44
8-9 Werblinia 44 44
10 Rekowo Górne 42 42
11 Błądzikowo 38 38
12-13 Gnieżdżewo 36 36
12-13 Starzyński Dwór 36 36
14 Rzucewo 34 34

GALERIA ZDJĘĆ: