OKSiT

TURNIEJE HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W GMINIE PUCK

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck informuję, że z powodu dużej liczby drużyn zgłoszonych do turnieju dodano jeden termin (15 luty) i podzielono zespoły na 3 grupy w celu zapewnienia większej ilości meczy każdej drużynie.

I TURNIEJ:
GR. A – 1 LUTY (niedziela)

1. Połchowo II
2. Oldboje Gminy Puck
3. Gnieżdżewo
4. Mechowo
5. Starzyno I
6. Darzlubie II
7. Mrzezino
8. Mała Piaśnica
9. Domatówko
10. Leśniewo II

II TURNIEJ:
GR. B – 8 LUTY (niedziela)

1. Mieroszyno I
2. Połczyno I
3. Starzyno II
4. Darzlubie I
5. Strzelno I
6. Łebcz II
7. Domatowo I
8. Smolno

III TURNIEJ:
(niedziela) GR. C – 15 LUTY (niedziela)

1. Strzelno II
2. Łebcz I
3. Leśniewo I
4. Mieroszyno II
5. Połchowo I
6. Domatowo II
7. Werblinia
8. Wielka Piaśnica

TERMIN I MIEJSCE:

Drużyny z gr. A proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 1 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

Drużyny z gr. B proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 8 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

Drużyny z gr. C proszone są o stawienie się na hali w Leśniewie o godz. 9 50 (10 00 początek turnieju) 15 lutego (niedziela) w celu losowania podziału na grupy i ustalenia systemu rozgrywek.

Drużyny, które zajmą miejsca od 1-3 w każdym turnieju rozegrają TURNIEJ FINAŁOWY dnia 22 lutego (niedziela) o godz. 10 00 na hali w Leśniewie.

UCZESTNICTWO:

Przed rozpoczęciem turnieju należy dostarczyć organizatorowi listę zawodników (max. 10) swojej drużyny. (wraz z imieniem, nazwiskiem, datą urodzenia i adresem mailowym kierownika drużyny). – pobierz

Każdy zawodnik ma prawo startu WYŁĄCZNIE w jednej drużynie.

Po złożeniu listy nie dopuszcza się zmian w drużynach w trakcie turnieju oraz przed turniejem finałowym.

Jeżeli na liście znajduję się wolne miejsce, można dodać zawodnika (który nie występował w innej drużynie podczas pierwszego, drugiego lub trzeciego turnieju) do listy.

Z POWODU DUŻEJ ILOŚCI DRUŻYN W CELU ZAPEWNIENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI MECZY DODANO JEDEN TERMIN I PODZIELONO ZESPOŁY NA 3 GRUPY.

PODZIAŁ NA GRUPY JEST OSTATECZNY I NIE DOPUSZCZA SIĘ PRZYJAZDU DRUŻYNY W INNYM TERMINIE OD WYZNACZONEGO.

Wprowadził:

Skip to content