OKSiT

V Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

27 lutego 2022 roku przeprowadzony został ostatni turniej tenisa stołowego mężczyzn  Gminy Puck w sezonie 2022. Turniej w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej z udziałem 32 uczestników przeprowadzony został przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Przed rozpoczęciem turnieju odbyło się podsumowanie rozgrywek sezonu 2021. Czołowe drużyny oraz najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, które wręczył Radny Gminy Puck – Józef Białk.

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

PIĄTEGO  TURNIEJU

Msc. Zawodnik: Miejscowość:
1 Korthals Hieronim Połczyno
2 Kalwig Mariusz Swarzewo
3 Białk Dariusz Strzelno
4 Okoń Sławomir Leśniewo
5-6 Krauze Wiesław Rekowo Górne
5-6 Steinke Damian Domatowo
7-8 Mudlaff Marian Strzelno
7-8 Pieper Łukasz Swarzewo
9-12 Tuszer Franciszek Starzyno
9-12 Szulc Mariusz Połchowo
9-12 Białk Krzysztof Strzelno
9-12 Licau Wojciech Mieroszyno
13-16 Żmuda Krzysztof Łebcz
13-16 Piepka Adam Starzyno
13-16 Boczyński Bernard Połczyno
13-16 Drzeżdżon Kacper Połchowo
17-24 Jeka Tadeusz Strzelno
17-24 Steinke Kacper Domatowo
17-24 Płomień Waldemar Błądzikowo
17-24 Mach Robert Werblinia
17-24 Olszewski Rafał Połczyno
17-24 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
17-24 Białk Józef Strzelno
17-24 Mach Mariusz Werblinia
25-32 Krzyżański Tomasz Błądzikowo
25-32 Liecau Jerzy Łebcz
25-32 Szweda Ryszard Swarzewo
25-32 Potrykus Bartłomiej Domatowo
25-32 Samel Jerzy Starzyński Dwór
25-32 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo
25-32 Miotke Wojciech Mrzezino
25-32 Fobke Karol Celbowo

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

PIĄTEGO  TURNIEJU

Msc. Drużyna: Pkt.
1 Strzelno 64
2 Swarzewo 62
3 Połczyno 60
4 Domatowo 48
5 Błądzikowo 38
6 Starzyno 34
6 Połchowo 34
8 Łebcz 28
9 Strzelno II 28
9 Werblinia 28
11 Leśniewo 24
12 Rekowo Górne 22
13 Mieroszyno 18
14 Swarzewo II 12
14 Mrzezino 12
14 Starzyński Dwór 12
14 Celbowo 12

KLASYFIKACJA  INDYWIDUALNA              

SEZONU 2022 (po odliczeniu najsłabszego turnieju)

Msc. Zawodnik: Miejscowość: Suma Lb.T
1 Korthals Hieronim Połczyno 116 4
2 Kalwig Mariusz Swarzewo 110 4
3 Okoń Sławomir Leśniewo 108 4
4 Białk Dariusz Strzelno 106 4
5 Steinke Damian Domatowo 90 4
6 Tuszer Franciszek Starzyno 82 4
7 Pieper Łukasz Swarzewo 80 4
8 Mudlaff Marian Strzelno 78 4
9 Licau Wojciech Mieroszyno 78 4
10 Krauze Wiesław Rekowo Górne 74 4
11 Białk Krzysztof Strzelno 74 4
12 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 70 4
13 Mach Robert Werblinia 68 4
14 Żmuda Krzysztof Łebcz 66 4
15 Jeka Tadeusz Strzelno 62 4
15 Boczyński Bernard Połczyno 62 4
17 Steinke Kacper Domatowo 56 4
18 Piepka Adam Starzyno 54 3
19 Miotke Wojciech Mrzezino 54 4
19 Białk Józef Strzelno 54 4
19 Szweda Ryszard Swarzewo 54 4
22 Liecau Jerzy Łebcz 52 4
22 Płomień Waldemar Błądzikowo 52 4
24 Krzyżański Krzysztof Błądzikowo 48 4
24 Krzyżański Tomasz Błądzikowo 48 4
24 Samel Jerzy Starzyński Dwór 48 4
27 Mach Mariusz Werblinia 46 3
28 Olszewski Rafał Połczyno 42 3
29 Leczkowski Maciej Gnieżdżewo 42 3
30 Darga Rajmund Gnieżdżewo 40 3
31 Szulc Mariusz Połchowo 38 2
32 Potrykus Krzysztof Domatowo 36 3
32 Stodolny Jakub Strzelno 36 3
34 Drzeżdżon Kacper Połchowo 32 2
35 Brzozowski Marcin Mieroszyno 30 2
35 Szlas Filip Rekowo Górne 30 2
37 Jaffke Waldemar Gnieżdżewo 28 2
37 Cejnowa Adam Połczyno 28 2
39 Darga Stanisław Połchowo 26 2
40 Szweda Michał Celbowo 24 2
40 Pieper Paweł Swarzewo 24 2
40 Potrykus Bartłomiej Domatowo 24 2
43 Fobke Karol Celbowo 22 2
44 Boczyński Krystian Połczyno 16 1
45 Stromski Maciej Strzelno 14 1
45 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 14 1
47 Skoczke Jakub Strzelno 10 1
47 Rohraff Adam Strzelno 10 1

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

SEZONU 2022

Msc. Drużyna: Suma
1 Swarzewo 318
2 Strzelno 314
3 Połczyno 278
4 Domatowo 194
5 Błądzikowo 182
6 Strzelno II 164
7 Starzyno 136
8 Łebcz 130
9 Leśniewo 130
10 Mieroszyno 126
11 Rekowo Górne 120
12 Werblinia 114
13 Gnieżdżewo 110
14 Połchowo 96
15 Mrzezino 66
16 Swarzewo II 64
17 Starzyński Dwór 48
18 Celbowo 46
19 Strzelno III 32
20 Połczyno II 26
21 Gnieżdżewo II 14
22 Domatowo II 12

 12-tu NAJWYŻEJ SKLASYFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW SEZONU 2022 awansowało do turnieju TOP-12 w Tenisie Stołowym, który odbędzie się w Pucku 13 marca o godz. 13 00 w Sali POSM  (Liceum Ogólnokształcące).

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przypomina, że 6 marca (niedziela) przeprowadzone zostaną Mistrzostwa Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w TENISIE STOŁOWYM  – GODZ.: 13 00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące).

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content