OKSiT

VI Turniej Tenisa Stołowego Oldboy Ziemi Puckiej

Turniej przeprowadzony został 16 marca 2022 roku w sali Zespołu Szkół w Starzynie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Zawodnicy rywalizowali systemem “każdy z każdym” w dwóch grupach wiekowych: młodszej – rocznik 1982-1968 oraz starszej – 1967 +.

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Białk Dariusz Strzelno
2 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo
3 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo
4 Steinke Damian Domatowo
5 Golla Alojzy OSiR Władysławowo
6 Piepka Adam Starzyno
7 Krauze Wiesław Rekowo Górne
8 Robakowska Joanna Jastarnia
9 Olszewski Rafał Połczyno
10 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica
11 Mach Mariusz Werblinia
12 Liecau Jerzy Łebcz
13 Manicki Leszek Gnieżdżewo

WYNIKI VI TURNIEJU GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub:
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo
3 Tuszer Franciszek Starzyno
4 Licau Wojciech Mieroszyno
5 Dawidowski Eugeniusz Starzyno
6 Szopa Alicja Strzelno
7 Żmuda Krzysztof Łebcz
8 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo
9 Koziróg Józef OSiR Władysławowo
10 Brucki Jacek Kosakowo
11 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo
12 Bastuba Marian Puck
13 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo
14 Maciejewski Janusz Kosakowo
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis
16 Boczyński Bernard Połczyno
17 Dziubek Adam Mała Piaśnica
18 Żaczek Julian Strzelno
19 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo
20 Jaworski Krzysztof Rzucewo
21 Ginter Jerzy Puck
22 Płomień Waldemar Błądzikowo
23 Samel Jerzy Starzyński Dwór
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota

KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU

GRUPA MŁODSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb.T
1 Nadolski Leszek OSiR Władysławowo 286 6
2 Śliwiński Ryszard OSiR Władysławowo 284 6
3 Golla Alojzy OSiR Władysławowo 268 6
4 Krauze Wiesław Rekowo Górne 238 6
5 Białk Dariusz Strzelno 200 4
6 Frank Mieczysław Wierzchucino 198 5
7 Olszewski Rafał Połczyno 176 6
8 Lechowski Mirosław Mała Piaśnica 170 5
9 Robakowska Joanna Jastarnia 168 5
10 Mach Mariusz Werblinia 154 5
11 Liecau Jerzy Łebcz 146 6
12 Steinke Damian Domatowo 128 3
13 Piepka Adam Starzyno 120 3
14 Manicki Leszek Gnieżdżewo 100 5
15 Fiałkowski Bogusław Jastarnia 92 3
16 Kupferschmidt Jacek Swarzewo 76 2
17 Darga Rajmund Gnieżdżewo 76 3
18 Lunk Krzysztof Puck 70 2
19 Nadolski Rafał Jastarnia 68 2
20 Potrykus Sylwester Gnieżdżewo 68 3
21 Szulc Mariusz Połchowo 42 1
22 Lenc Leszek Hel 32 1
23 Grandicki Przemysław Łebcz 20 1
24 Trendel Artur OSiR Władysławowo 16 1

KLASYFIKACJA PO VI TURNIEJU

GRUPA STARSZA

Msc. Zawodnik Miejscowość/Klub: Suma Lb. T
1 Czernicki Lech OSiR Władysławowo 288 6
2 Szymański Ryszard OSiR Władysławowo 284 6
3 Licau Wojciech Mieroszyno 276 6
4 Tuszer Franciszek Starzyno 270 6
5 Szopa Alicja Strzelno 242 6
6 Wittbrodt Zbigniew OSiR Władysławowo 218 6
7 Żmuda Krzysztof Łebcz 210 6
8 Lessnau Henryk OSiR Władysławowo 174 5
9 Koziróg Józef OSiR Władysławowo 164 6
10 Brucki Jacek Kosakowo 158 5
11 Żaczek Julian Strzelno 156 6
12 Oberzig Stefan OSiR Władysławowo 152 6
13 Bastuba Marian Puck 144 5
14 Boczyński Bernard Połczyno 140 5
15 Goszczyński Ryszard Połczyno Bis 136 5
16 Dziubek Adam Mała Piaśnica 120 5
17 Maciejewski Janusz Kosakowo 104 5
18 Białk Józef Strzelno 96 5
19 Dawidowski Eugeniusz Starzyno 84 2
20 Kujawski Piotr OSiR Władysławowo 74 4
21 Ginter Jerzy Puck 72 5
22 Płomień Waldemar Błądzikowo 58 6
23 Jaworski Krzysztof Rzucewo 56 4
24 Bartkowski Jerzy Karwieńskie Błota 50 5
25 Samel Jerzy Starzyński Dwór 46 6
26 Niemiec Marian Sasino 40 2
27 Pranga Józef Starzyno 18 1

Kolejny (siódmy) turniej przeprowadzony zostanie 23 marca (środa) 2022 roku o godz. 16 30 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wprowadził:

Skip to content