VII Bieg Ziemi Puckiej na 10 km

KOMUNIKAT

VII BIEGU ZIEMI PUCKIEJ na 10 km o Puchar Wójta Gminy Puck

z okazji 30-lecia Samorządu Gminy Puck

 

19 września 2021 r. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z Urzędem Gminy Puck, Starostwem Powiatowym w Pucku, Pomorskim Zrzeszeniem LZS, Państwową Strażą Pożarną, Policją Powiatową w Pucku, OSP Gnieżdżewo, Iskrą Połczyno oraz Gminnym Zrzeszeniem „Ludowe Zespoły Sportowe” w Pucku przeprowadził VII Bieg Ziemi Puckiej na 10 km. W zawodach wystartowało 99 zawodników, którzy mieli do pokonania trasę 10 km z terenu Puszczy Darżlubskiej do Połczyna. Zwycięzcą siódmego biegu Ziemi Puckiej na 10 km został podobnie jak w roku ubiegłym Krzysztof Jednachowski z Pucka, który trasę biegu pokonał w 33 min i 4 s. Wśród kobiet najszybsza okazała się Katarzyna Klahs z Połczyna uzyskując wynik 41 min i 8 sek. Po zakończonym biegu każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Oczekując na ceremonię wręczenia nagród zawodnicy częstowali się zupą, kawą oraz ciastem.

Za zajęcie miejsc od I-VI w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn zawodnicy otrzymali puchary. Ponadto w każdej kategorii wiekowej czołowa trójka otrzymała puchary (nagrody nie były dublowane). Wyróżniono również najlepszych strażaków OSP w kategorii mężczyzn i kobiet oraz najstarszego i najmłodszego zawodnika. Z pośród uczestników biegu rozlosowano 25 osób, które za okazaniem numeru startowego otrzymało upominki rzeczowe.

 Puchary i upominki rzeczowe wręczał Wójt Gminy Puck – Tadeusz Puszkarczuk oraz Zastępca Prezesa Pomorskiego Zrzeszenia LZS – Jan Trofimowicz.

 Wyniki – 10km zawodników Ziemi Puckiej

Msc Nazwisko Imię Miejscowość META
1 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF PUCK 00:33:04.62
2 MOLLIN BARTLOMIEJ STRZELNO 00:37:40.92
3 DOROBCZYŃSKI MAREK CHAŁUPY 00:37:56.54
4 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF DOMATÓWKO 00:38:26.17
5 BUCZKOWSKI DAMIAN WŁADYSŁAWOWO 00:38:29.22
6 JEDNACHOWSKI ARTUR DARZLUBIE 00:39:18.02
7 GAWLIK MARIUSZ MOSTY 00:40:12.27
8 LADUN ZENON MRZEZINO 00:40:55.61
9 CIEŚLAK BARTOSZ ŻELISTRZEWO 00:40:59.82
10 KLAHS KATARZYNA POŁCZYNO 00:41:08.94
11 DAWIDOWSKI ROMAN PUCK 00:41:11.77
12 BOLIN JÓZEF WŁADYSŁAWOWO 00:41:52.23
13 JEKA RAFAL ŁEBCZ 00:42:13.35
14 MISLISZ PIOTR OSŁONINO 00:42:15.08
15 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO 00:42:21.02
16 SZEWKA MACIEJ DARZLUBIE 00:42:47.11
17 JAFFKE JAROSŁAW ŁEBCZ 00:42:53.32
18 WILLNER WALDEMAR DOMATÓWKO 00:42:53.98
19 STROMIDŁO JAN SWARZEWO 00:43:19.36
20 HINTZKE LESZEK LEŚNIEWO 00:43:41.25
21 KAŁASKA RADOSŁAW REWA 00:44:02.54
22 SOKOLEK SZYMON WŁADYSŁAWOWO 00:45:45.89
23 PARCHEM ARTUR STRZELNO 00:45:59.12
24 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA DOMATÓWKO 00:46:01.10
25 MARSZAŁEK JERZY PUCK 00:46:03.94
26 CZERWICKI ARTUR ZDRADA 00:46:05.48
27 OWCZAREK KATARZYNA KOSAKOWO 00:46:08.26
28 DETTLAFF SŁAWOMIR HEL 00:46:10.49
29 KACZYKOWSKI KAROL ŻELISTRZEWO 00:46:22.24
30 SZEWKA MARCIN MECHOWO 00:46:36.18
31 GAFFKE JANUSZ STARZYNSKI DWOR 00:46:51.47
32 JEDNACHOWSKI RADOSŁAW DARZLUBIE 00:47:14.66
33 LADEMANN ALICJA DARZLUBIE 00:47:37.05
34 CHOJNACKA NATALIA LISEWO 00:47:49.24
35 LADEMANN MACIEJ DARZLUBIE 00:47:52.85
36 HAPKA PAWEŁ STRZELNO 00:47:57.15
37 PIETRUSZKIEWICZ JAKUB CELBOWO 00:48:02.73
38 PULCZYŃSKA ANNA STARZYNO 00:48:09.36
39 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF CELBOWO 00:48:14.87
40 JASZKE ŁUKASZ PUCK 00:48:19.35
41 LUNK KRZYSZTOF PUCK 00:48:22.24
42 KLAHS ARTUR POŁCZYNO BIS 00:48:34.78
43 OBERZIG MATEUSZ WŁADYSŁAWOWO 00:48:41.09
44 GAWĘDA-SKWIERCZ BOŻENA POŁCHOWO 00:50:24.23
45 JANOWICZ ANNA WŁADYSŁAWOWO 00:50:37.64
46 ŁĘGOWSKI JANUSZ PUCK 00:51:02.22
47 WOLSZON SŁAWOMIR POŁCZYNO 00:51:02.97
48 CESZKE BŁAŻEJ STRZELNO 00:51:47.64
49 GÓRSKA-STUCKA ANNA WŁADYSŁAWOWO 00:52:26.45
50 GRYCKO BARBARA WŁADYSŁAWOWO 00:52:31.65
51 PATALAS ANGELIKA CHŁAPOWO 00:52:48.83
52 LICAU PAWEŁ WŁADYSŁAWOWO 00:53:53.06
53 KARWOWSKI KRYSTIAN MOSTY 00:53:57.66
54 LEWIŃSKA DOMINIKA WŁADYSŁAWOWO 00:54:29.50
55 KOWALIK ADAM JASTARNIA 00:54:42.98
56 SZEWKA ZBIGNIEW DARZLUBIE 00:55:28.63
57 WRZOS KRZYSZTOF WŁADYSŁAWOWO 00:55:41.29
58 BERNAT ANTONI PUCK 00:56:25.87
59 GROENWALD DARIUSZ POŁCZYNO 00:58:16.46
60 LORENZ JULIA DARZLUBIE – PUSTKI 01:04:00.24
61 KARWOWSKA DANUTA MOSTY 01:07:38.79
62 BYSTRAM ALEKSANDRA PUCK 01:08:59.09

Wyniki – 10km zawodników spoza Ziemi Puckiej

Msc Nazwisko Imię Miejscowość META
1 MIRECKI TOMASZ DOPIEWIEC 00:36:05.84
2 SKUZA MATEUSZ WEJHEROWO 00:36:39.90
3 KOŚCIELSKI MARIUSZ RUMIA 00:38:04.42
4 KANKOWSKI PAWEŁ LUZINO 00:38:35.27
5 OBERZIG TOMASZ REDA 00:39:37.83
6 STROSIN TOMASZ RUMIA 00:40:08.17
7 KRAWCZYK ANDRZEJ WEJHEROWO 00:40:13.65
8 ROMANOWSKI PAWEŁ GDAŃSK 00:40:23.00
9 STENKA TOMASZ REDA 00:41:14.27
10 STENKA NIKODEM LEWINO 00:41:29.02
11 SZTANDAR JACK GDYNIA 00:41:35.50
12 PAPROCKI MACIEJ GDAŃSK 00:42:51.16
13 KWIATKOWSKA AGNIESZKA RUMIA 00:42:51.62
14 HOLZ OSKAR TCZEW 00:43:05.11
15 HERMAN JACEK WEJHEROWO 00:43:15.41
16 PSZENNY PAWEŁ PĘPOWO 00:45:36.72
17 MATYSZEWSKI JAROSŁAW GDAŃSK 00:45:40.68
18 ŻABCZYŃSKI DANIEL RUMIA 00:45:50.17
19 ZIELIŃSKI JAKUB GDAŃSK 00:45:56.57
20 SZAJERKA KRZYSZTOF RUMIA 00:46:42.61
21 DZIENISZ ROMAN ROBAKOWO 00:47:49.52
22 NADOLSKI MARCIN ROKITKI 00:48:19.37
23 KANKOWSKA JUSTYNA LUZINO 00:48:42.77
24 WALCZAK MICHAŁ REDA 00:49:21.91
25 HERMAN KRYSTIANA WEJHEROWO 00:49:28.34
26 PSZENNY PIOTR REDA 00:49:42.10
27 NIEDBAŁA IRENEUSZ WEJHEROWO 00:49:43.12
28 ENGLERT PAWEŁ GDYNIA 00:49:58.82
29 GÓRSKA-KOBYLSKA ANETA REDA 00:50:07.01
30 ZIELONKA ADAM GDYNIA 00:51:01.17
31 BOZA BEATA GDYNIA 00:52:34.48
32 PAPROCKA ANNA GDAŃSK 00:53:04.12
33 PAPROCKI MARCIN GDAŃSK 00:53:05.10
34 ZIELONKA JAN GDYNIA 00:53:23.90
35 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO 00:54:35.98
36 FELKNER ALICJA CIELE 00:55:00.06
37 ŚMIGAJ MIROSŁAW GDYNIA 01:07:52.16

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI:

Galeria